Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 23

Comex: Nuo 2022 m. pradžios iš saugyklų dingsta sidabras

Dabartinės Comex, pasaulinės išvestinių finansinių priemonių rinkos, leidžiančios prekiauti aukso ir sidabro ateities sandoriais, tendencijos rodo, kad sidabras iš saugyklų išsiurbiamas nuo metų pradžios.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Niujorke įsikūrusi brangiųjų metalų prekiautoja SchiffGold savo interneto svetainėje rašė, kad nuo metų pradžios sidabro nutekėjimas buvo ne ką mažiau įspūdingas. Nuo sausio 1 d. užregistruota 48,5 mln. uncijų. Tai sudaro daugiau kaip 50 proc. praėjusių metų gruodžio 31 d. buvusio 82 mln. uncijų likučio.

Taip pat yra požymių, kad atsargos gali būti daug mažesnės, nei skelbiama. Gruodžio 16 d. duomenimis, metalas buvo pristatytas tik pagal 77,6 proc. pristatymo termino kontraktų.

"Kitas keistas duomenų rodiklis yra grynųjų naujų sutarčių skaičius po pirmosios pozicijos. Kai kuriais mėnesiais, pavyzdžiui, praėjusių metų liepą, grynieji nauji kontraktai visą mėnesį buvo neigiami. Tačiau, nors šį mėnesį jis vis dar teigiamas, jis pakilo, o paskui grįžo atgal žemyn. Tai reiškia, kad atsiskaitymai grynaisiais pinigais vyksta gerokai vėliau, nei sudarytas kontraktas", - aiškinama SchiffGold interneto svetainėje.

Dėl žlungančių bankų ir kriptovaliutų įmonių, taip pat dėl Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemijos išmoktų pamokų daug žmonių griebiasi ne tik ateities sandorių, bet ir fizinio aukso. O remiantis "Comex" nustatytais duomenimis, atsargos yra daug plonesnės, nei rodo duomenys.

"Galbūt pasiekėme metalo, kurį galima pristatyti dabartinėmis kainomis, dugną. Būtent todėl sidabre lieka tiek daug neįvykdytų sutarčių ir todėl taip pat matome grynųjų naujų sutarčių kritimą tokiu vėlyvu pristatymo laikotarpiu. Paprasčiausiai nėra laisvo metalo, todėl jis nėra pristatomas", - pažymima SchiffGold interneto svetainėje.

Tauriųjų metalų įmonė mato perspektyvų įsigyti platinos 2023 m.

Endeavor Metals Group, pirmojo lygio (Tier 1) JAV monetų kalyklos lydinių ir numizmatinių monetų prekiautoja, neseniai paskelbė tinklaraščio įrašą, kuriame giria platinos pirkimo ateinančiais metais privalumus. Floridoje įsikūrusios bendrovės tinklaraščio įraše, pavadintame "Endeavor Metals Group Explains Why You Should Invest in Platinum in 2023" ("Endeavor Metals Group paaiškina, kodėl 2023 m. turėtumėte investuoti į platiną"), išsamiai išdėstyti investavimo į platiną artimiausioje ateityje argumentai.

"Pirma, platina yra retesnė už auksą, o tai reiškia, kad ateityje ji gali būti vertingesnė. Antra, platina naudojama įvairiose pramonės šakose, įskaitant juvelyriką, automobilių pramonę ir elektroniką. Ši įvairovė suteikia platinai stabilumo, kurio trūksta kitiems tauriesiems metalams. Trečia, šiuo metu platina parduodama pigiau nei auksas. Analitikai mano, kad artimiausiais metais platinos kaina gali gerokai išaugti, nes visame pasaulyje didės šio metalo paklausa", - teigiama pranešime.

Tinklaraščio įraše taip pat aptarti trys pagrindiniai būdai, kuriais suinteresuotos šalys gali papildyti savo portfelį platina.

"Viena iš galimybių - įsigyti fizinių platinos luitų arba monetų. Šios monetos paprastai gaminamos iš 99,95 proc. grynos platinos ir jas galima įsigyti iš tauriųjų metalų prekiautojų arba internetinių mažmenininkų. Kita svarstytina galimybė - investuoti į platinos ETF. Šie fondai investuoja į "Comex" luitus, kurie investuotojui neprieinami. Galiausiai galite investuoti ir į platiną išgaunančių ar gaminančių bendrovių akcijas. Šios bendrovės paprastai įsikūrusios Pietų Afrikoje, Rusijoje arba Kanadoje. Investavimas į platinos kasyklas paprastai yra rizikingesnis dėl sandorio šalies rizikos".

Daugiau naujienų apie tauriuosius metalus rasite svetainėje Metals.news.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame kalbama apie tai, kaip tauriesiems metalams sekėsi 2022 m., palyginti su kriptovaliutomis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau