Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 12

Australija pradeda BKKD bandomąją programą, kurioje numatyta prekyba anglies dioksido kreditais

Australija pradeda BKKD bandomąją programą

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Australijos rezervų bankas (RBA), panašiai kaip privatus Federalinis rezervų bankas čia, Jungtinėse Amerikos Valstijose, pradėjo 14 skirtingų centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) bandomųjų programų, siekdamas visiškai perkelti šalį į visuomenę be grynųjų pinigų.

Pranešama, kad Australijos ir Naujosios Zelandijos bankų grupė (ANZ) bendradarbiavo su Grollo Carbon Ventures (GCV), kad pradėtų prekiauti vadinamaisiais Australijos anglies kreditų vienetais (ACCU), kurie yra žetonai, paremti "gamtiniu ir realiu turtu", teigia "Reclaim the Net".

Jau egzistuoja "stabilioji moneta" A$DC, kuri yra susieta su šiais ACCU, kuriuos GCV dabar gali pirkti atsiskaitydama realiuoju laiku per ANZ išmaniųjų sutarčių schemą.

Jau įvyko oficialus sandoris su šiuo doleriais paremtu stablecoin viešoje ir be leidimų veikiančioje blokų grandinės sistemoje, naudojant bandomąjį CBDC jo išleidimui paremti.

"Taikant anglies dioksido rinkoms, tokenizacija gali padidinti efektyvumą ir skaidrumą, sumažinti riziką ir išsaugoti unikalias pagrindinių projektų savybes, kad būtų skatinamos investicijos į klimato sprendimus", - apie šią įmonę paskelbė ANZ bankininkystės paslaugų vadovas Nigelas Dobsonas (Nigel Dobson).

Ar Australija taps pirmąja pasaulio šalimi, paleidusia CBDC?

Pranešama, kad prie šios schemos prisideda ir du universitetai. Teigiama, kad jie vykdo bandomąjį CBDC mokėjimų ne internetu bandymą, o kitu bandomuoju projektu tikrinamas darbdavių, naudojančių CBDC kaip alternatyvą mokant darbuotojams įprastais grynaisiais pinigais, veiksmingumas ir efektyvumas.

Taip pat teigiama, kad RBA palaipsniui pradeda naudoti skaitmeninį Australijos dolerį, vadinamą eAUD.

Bendrame pranešime, paskelbtame kartu su Australijos skaitmeninių finansų bendradarbiavimo tyrimų centru, RBA teigė pakvietusi keletą bendrovių, įskaitant ANZ ir Mastercard, padėti ištirti 14 skirtingų eAUD panaudojimo atvejų.

"Naudojimo atvejų yra įvairių - nuo mokėjimų ne internetu palengvinimo iki įmonių sąskaitų faktūrų su žetonais ir net gyvulių aukcionų", - praėjusį mėnesį pranešė "Decrypt".

Atskirame pranešime RBA valdytojo padėjėjas Bredas Džounsas (Brad Jones) teigė, kad bandomoji programa ir kartu su ja vykdomas "platesnis mokslinis tyrimas" "padės siekti dviejų tikslų - prisidės prie praktinio pramonės mokymosi ir padės politikos formuotojams suprasti, kokią naudą CBDC galėtų duoti Australijos finansų sistemai ir ekonomikai".

Į projektą taip pat įtrauktas Canvas Digital, antrojo lygmens tinklas, sukurtas ant kriptovaliutos Ethereum. Šiame tinkle, kuris buvo sukurtas kartu su Izraelyje įsikūrusia įmone "StarkWare", naudojama "Circle" stabilioji valiuta USDC ir eAUD, ir jis padės palengvinti atsiskaitymus už užsienio valiutos keitimo sandorius.

"Matome, kad CBDC ir skaitmeninių valiutų, tokių kaip USDC, naudojimas užsienio valiutos prekyboje ir tarptautiniuose pervedimuose duoda didžiulę naudą", - "Decrypt" sakė vienas iš "Canvas Digital" įkūrėjų ir generalinis direktorius Deividas Laveckis (David Lavecky).

"Kai atliekate prekybą užsienio valiuta, ji nėra matoma "Etherscan" [...] visiems. Taigi, jūs gaunate visus viešosios blokų grandinės privalumus ir jokių su privatumu susijusių trūkumų."

Vienas iš "StarkWare" įkūrėjų ir prezidentas Eli Ben-Sassonas (Eli Ben-Sasson) pridūrė, kad jo įmonės dalyvavimas RBA CBDC bandomajame diegime "parodys žmonėms, kad naujos skaitmeninės valiutos nėra tuščias triukšmas", o tarnauja tikslui, kuris tinka "normaliam žmonių gyvenimui".

"Vos prieš kelerius metus valiutų ritinių idėja buvo labai teorinė, o dabar jie vaidina svarbų vaidmenį tokiuose projektuose kaip šis", - cituojamas Ben-Sassonas. "Tai jaudinantys laikai."

Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų, kurias išleidžia privačios bendrovės ir kurios yra palaikomos decentralizuotuose tinkluose, CBDC, pavyzdžiui, eAUD, yra visiškai palaikomos ir prižiūrimos atitinkamų vyriausybių.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau