Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 23

Centriniai bankai ketina išleisti dar daugiau skolos, kad visuomenė taptų dar labiau nuo jų priklausoma

Finansų ir centrinių bankų ekspertas Gregory Mannarino perspėjo, kad pasaulio centriniai bankai ketina išleisti dar daugiau skolos vertybinių popierių, taip pavesdami savo kontrolei vis didesnes visuomenės dalis.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Centriniai bankai dar nepasirengę nutraukti skolos grąžinimo, - sakė G. Mannarino. "Dar nėra pakankamai žmonių, visiškai 100 proc. priklausomų nuo jų sistemos". Jis pažymėjo, kad šie centriniai bankai turi toliau plėsti savo įtaką ir kontrolę.  (Susiję su šia tema: Artėjantis ekonomikos žlugimas bus panaudotas bankams uždaryti ir centrinių bankų skaitmeninėms valiutoms įvesti).

"Jiems reikia daugiau sistemos vergų, jiems reikia daugiau infliacijos, jie ir toliau inflikuos", - sakė jis. "Jiems reikia, kad daugiau žmonių netektų darbo, kaip neseniai sakė FED prezidentas [Džeromas Pauelas], tai būdas kontroliuoti infliaciją - kad žmonės netektų darbo."

"Kitaip tariant, greičiau sutriuškinti ekonomiką", - tęsė jis. Jis pridūrė, kad būtent todėl Federalinis rezervų bankas ir daugelis pasaulio centrinių bankų toliau didina palūkanų normas. Ne todėl, kad, kaip jie teigia, kontroliuotų infliaciją.

"Jie nedaro nieko, kad sumažintų infliaciją. To niekada ir nesiekė nuo pat pirmos dienos. Viskas, ką [palūkanų normų kėlimas] turi padaryti, yra nužudyti paklausą, užgniaužti paklausą, sulėtinti ekonomiką, ir galiausiai, pasak centrinių bankų atstovų, įvyks kažkoks stebuklas - pamatysime, kad infliacija sumažės", - sakė Mannarino.

Mannarino perspėjimas nuskambėjo po to, kai Japonijos bankas smarkiai paveikė dolerį dėl naujos politikos

Mannarino įspėjimas buvo transliuojamas po "šokiruojančių" naujienų iš Japonijos. Šios šalies centrinis bankas, Japonijos bankas, įsikišo į rinką sušvelnindamas savo "pajamingumo kreivės kontrolės" politiką.

Pagal šią politiką, kurią bankas įgyvendino beveik prieš dešimtmetį, centrinis bankas supirkinėjo vyriausybės obligacijas, siekdamas užtikrinti, kad 10 metų trukmės vyriausybės skolos vertybinių popierių pajamingumas arba palūkanų norma svyruotų arti nulio.

Naujosios sušvelnintos taisyklės išplėtė ribas, kuriose gali svyruoti pajamingumas. Dabar obligacijų pajamingumas gali svyruoti ne nuo minus 0,25 iki plius 0,25 %, o nuo minus 0,5 iki plius 0,5 %.

Nors pats šis žingsnis nebūtinai yra pats drastiškiausias, jis vis tiek sukėlė šoką pasaulio skolos rinkose. Japonijoje obligacijų kainos krito, dėl to pajamingumas pakilo net iki 0,47 %, o po to vėl sumažėjo iki 0,41 %, t. y. aukščiausio lygio per du dešimtmečius.

Be to, J. Mannarino įspėjo, kad šis sprendimas neabejotinai sukels kitų centrinių bankų pasipriešinimą.

"Problema su Japonija ir pasauline skolos rinka taps nekontroliuojama, pradėsime matyti, kaip obligacijos išparduodamos greičiau. Matome, kad obligacijų pajamingumas auga, auga, auga visame pasaulyje", - sakė jis.

"Ar tikite, kad dabar, šiuo metu, centriniai bankai leis tam įvykti? Kitaip tariant, jei dabar būtų leista skolos rinkai paleisti ir sprogti? Masinis išpardavimas čia, pasaulinėje skolos rinkoje, ištirpdytų pasaulines akcijų rinkas."

Daugiau informacijos apie pasaulio skolos rinkas rasite svetainėje DebtCollapse.com.

Žiūrėkite šį gruodžio 20 d. laidos "Traders Choice" epizodą, kuriame laidos vedėjas Gregory Mannarino išsamiai aptaria, kaip pasaulio centriniai bankai ketina išleisti dar daugiau skolos vertybinių popierių, kad visuomenė taptų dar labiau nuo jų priklausoma.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau