Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Spalio » 31

Klauso Schwabo dešinioji ranka ragina "masinio išnykimo įvykį", kad prasidėtų didysis perkrovimas

Pasirodė dar vienas nutekintas vaizdo įrašas, rodantis, kad Pasaulio ekonomikos forumas (WEF), kuriam vadovauja liūdnai pagarsėjęs globalistų karalius Klausas Schwabas (Klaus Schwab), planuoja pradėti masinį genocidą, kuris bus žadėto "Didžiojo perkrovimo" katalizatorius.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Yuval Noah Harari, kuris apibūdinamas kaip Švabo "dešinioji ranka", šiuo metu dalyvauja reklaminiame ture ir reklamuoja naują knygą, kurią neva parašė. Tame rankraštyje keliami tokie klausimai kaip: Kodėl mums reikia tiek daug žmonių?

Dabar, kai globalistai beveik viską kontroliuoja, jie, atrodo, yra pasirengę išnaikinti žmonių vergų bandą. Tai prasidėjo naujausiu Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos atveju, po kurio sekė Rusijos invazija į Ukrainą.

Taip pat sparčiai auga infliacija, sutrinka tiekimo grandinės, trūksta maisto, naikinamas derlius ir kyla kitas ekonominis nestabilumas - visa tai virsta tobula pasaulinio šoko ir baimės audra.

Vadindamas neglobalistus "paprastais žmonėmis", kurie yra visiškai nereikalingi, naujausi nutekinti Harario pareiškimai atskleidžia gilų požiūrį į savęs laikymą pranašesniais ir globalistų viršenybę.

Hararis teigia, kad žemiau jo esantys paprasti žmonės pagrįstai baiminasi dėl ateities, nes jų gyvenimai gali baigtis bet kurią akimirką. Ir tai, anot jo, nebūtų didelis praradimas, nes neglobalistai yra "nereikalingi".

"Mums tiesiog nereikia didžiosios jūsų daugumos", - sako Izraelio globalistas

Ateityje, kurią valdys "protingi žmonės", toliau teigia Hararis, paprasti žmonės natūraliai susidurs su padidėjusiu nerimo ir baimės jausmu dėl to, kad bus palikti nuošalyje. Ir jis techniškai teisus: tie, kurie atsisakys įlipti į Kristaus arką, Harario globalistų distopijoje iš tikrųjų bus palikti.

"Mums paprasčiausiai nereikia didžiosios daugumos jūsų", - be jokios gėdos garsiai pareiškė Hararis, tikėdamas, kad yra nenugalimas.

Kaip jau pranešėme anksčiau, Hararis, Izraelio istorikas ir Jeruzalės hebrajų universiteto profesorius, atvirai prisipažino, kad jis ir kiti jo globalistinės sąmokslo grupuotės nariai transhumanizmą paleidžia kaip savo asmeninę "technologinę Nojaus arką" - tai reiškia, kad jie tiki melu, jog manipuliacijos su jų DNR ir genetiniais brėžiniais kažkokiu būdu suteiks jiems amžinąjį gyvenimą, o likusieji bus arba išnaikinti, arba paversti nuolatiniais jų vergais.

Anksčiau iš kalbų apie tokius dalykus buvo šaipomasi ir jos būdavo vadinamos sąmokslo teorijomis, tačiau dabar šis planas sklinda tiesiai iš pačios globalistų grupuotės lūpų - atvirai ir be jokios gėdos.

Rokfelerio fondo pareigūnas Alanas Gregas (Alan Gregg) - dar vienas atviras globalistas, neseniai pareiškęs, kad pasaulis serga vėžiu ir kad vėžys yra žmonija, žinoma, išskyrus jį patį.

Princas Filipas, mirusios karalienės Elžbietos vyras, taip pat tikino, kad žmonija yra vėžys, kurį jis norėtų išnaikinti miręs ir vėl atgijęs kaip virusas žudikas.

Dabar jau sunaikinti Džordžijos gidestonai atskleidė, kad globalistų įsivaizduojamos "Naujosios pasaulio tvarkos" planas numato sumažinti dabartinį pasaulio gyventojų skaičių nuo maždaug aštuonių milijardų iki 500 milijonų.

Buvęs prezidentas Billas Clintonas (Bill Clinton), daugeliui nežinant, savo kadencijos metu pasirašė vadinamąją "biologinės įvairovės" sutartį, kurioje aiškiai nurodytas tikslas bent jau pradžiai sumažinti pasaulio gyventojų skaičių iki vieno milijardo.

"Žmonių" lygmeniu globalistai atliko išskirtinį darbą - milijonus vakariečių įtikino palaikyti masinį genocidą per abortus ir net kūdikių žudymą (pastarasis yra vaiko nužudymas, kai jis jau yra palikęs gimdą).

"Džordžas Orvelas įspėjo mus apie šiuos laikus, - rašo Baksteris Dmitrijus (Baxter Dmitry) Newspunch. "Jis sakė, kad jie įtikins mus, jog karas yra taika. Jis buvo teisus."

Norite sekti naujausias naujienas apie globalistus? Apsilankykite Globalism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Newspunch.com

Planet-Today.com

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau