Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 30

"Pfizer" siūlo nuryti vaistus su įterptomis mikroschemomis

Globalistinė medicininės kontrolės darbotvarkė, prasidėjusi nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19) vakcinų, pasieks naują lygį, kai Pfizer pradės kurti geriamuosius vaistus su juose įmontuotomis mikroschemomis.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Niujorke įsikūrusios farmacijos bendrovės generalinis direktorius Albertas Burla (Albert Bourla) per 2018 m. Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) susitikimą Davose (Šveicarija) išreiškė šio įvykio svarbą. Jis paaiškino, kad kiekvienoje tabletėje bus "biologinė mikroschema", skirta sekimo ir stebėjimo tikslams. Suvartojus tabletę ir jai ištirpus organizme, valdžios institucijos būtų informuojamos, kad vaistas buvo pavartotas, taip užtikrinant, kad būtų laikomasi reikalavimų.

"Įsivaizduokite, kaip bus laikomasi reikalavimų", - tuomet sakė Bourla. "Įsivaizduokite, kokios būtų to taikymo galimybės. Draudimo bendrovės žino, kad vaistus, kuriuos pacientai turėtų vartoti, jie ir vartoja". (Susiję: "Pfizer" generalinis direktorius Albertas Bourla 2018 m. Pasaulio ekonomikos forume fantazavo apie žmonių maitinimą "Wi-Fi" mikroschemų vaistais).

WEF interneto svetainėje paskelbtame straipsnyje aptariama lustinių implantų technologija, kurią Bourla propaguoja per nuryjamas mikroschemas, liekančias organizme.

"Kad ir kaip bauginančiai skambėtų lustiniai implantai, jie yra natūralios evoliucijos, kurią kadaise patyrė dėvimieji prietaisai, dalis", - rašė Kathleen Philips, Tarpuniversitetinio mikroelektronikos centro Belgijoje viceprezidentė, atsakinga už mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Ji pridūrė: "Klausos aparatai ar akiniai nebėra stigma. Jie yra aksesuarai ir netgi laikomi mados dalyku. Panašiai ir implantai taps preke".

Philips" taip pat teisino vaikus, vartojančius šias nuryjamas mikroschemas, sakydama: "Tam yra rimtų, racionalių priežasčių, pavyzdžiui, saugumas."

Tačiau kritikai atkreipė dėmesį, kad WEF straipsnyje Philips naudojo neteisingą analogiją. Akiniai ir klausos aparatai nėra įmontuoti į kūną ir jų negali valdyti išorinės jėgos.

Paulas Josephas Watsonas (Paul Joseph Watson) iš "Summit News" taip pat negailėjo griežtų žodžių. "Straipsnyje stumiama mintis, kad papildytas žmogus yra neišvengiamas ir kad pasaulinis elitas turi sukurti galios monopolį šiai technologijai, kad galėtų ją "etiškai" reguliuoti", - rašė jis.

"Technologijai reikia "tinkamos paramos, vizijos ir įžūlumo", kuriuos, žinoma, suteiks jūsų technokratiniai valdovai, tie patys žmonės, kurie desperatiškai bando cenzūruoti internetą, kad jų nebūtų galima kritikuoti."

WEF generalinis direktorius propaguoja mikroschemas

Įdomu tai, kad WEF generalinis direktorius Klausas Švabas (Klaus Schwab) taip pat agresyviai propagavo mikroschemas, tvirtindamas, kad jas bus galima implantuoti ir skaityti žmogaus mintis.

Savo knygoje "Didysis persitvarkymas" K. Švabas propagavo vadinamąją ketvirtąją pramonės revoliuciją ir transhumanizmo idėją. Jis rašė, kad ši revoliucija "lems mūsų fizinės, skaitmeninės ir biologinės tapatybės susiliejimą".

Izraelio intelektualas Yuval Noah Harari, vyriausias WEF patarėjas, taip pat teigė, kad žmonės jau dabar yra "hakeriniai gyvūnai" ir "laisva valia nebebus", kai jie gaus eksperimentinius švirkštus.

"COVID yra labai svarbus, nes būtent tai įtikina žmones sutikti įteisinti visišką biometrinį stebėjimą. Turime ne tik stebėti žmones, bet ir tai, kas vyksta po jų oda", - sakė Hararis, kuris save stilizuoja kaip "naujųjų laikų pranašą".

Daugiau naujienų apie "Pfizer" ir kitas didžiąsias farmacijos bendroves rasite svetainėje BigPharmaNews.com.

Žiūrėkite ištrauką iš laidos "The Stew Peters Show", kurioje pats Bourla pripažįsta pažeidęs federalinius įstatymus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau