Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Gruodžio » 29

Klauso Švabo parengtas stulbinantis planas, pagal kurį globalistai, naudodamiesi COVID pandemija, perims pasaulio kontrolę.

(Paranormal) Ilgamečiai skaitytojai žino, kad tarp mūsų yra nedidelė grupė multimilijardierių globalistų, kurie mano, kad jų uždirbti ar pavogti didžiuliai turtai kažkokiu būdu suteikia jiems teisę spręsti, kaip turėtų gyventi 99,99999 proc. likusios planetos gyventojų.

Dešimtmečius šis nedidelis būrys žmonių susivienijo ir susitikinėjo tokiose konferencijose kaip Pasaulio ekonomikos forumas, kur pagal netikrus šablonus, pavyzdžiui, "klimato kaita", aptarinėjo naujausius planus, kaip perleisti daugiau valdžios sau neplautų masių sąskaita.

WEF įkūrėjas Klausas Švabas (Klaus Schwab) yra naujausio globalistų užvaldymo sąmokslo centre, ir, kaip teigiama naujoje šokiruojančioje ataskaitoje, jis naudojasi COVID-19 pandemija.

RAIR fondo JAV duomenimis, planuojama sukurti "COVID diktatorius", kurie savo pilietinių laisvių vagystę pagrįstų būtinybe "apsaugoti" mus nuo viruso, kurio mirtinas poveikis daug mažesnis nei ankstesnių pandemijų, pavyzdžiui, ispaniškojo gripo, kilusio Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje (tarsi dar nebūtų mirę pakankamai žmonių):

Vokietijos ekonomistas, žurnalistas ir rašytojas Ernstas Volfas (Ernst Wolff) Vokietijos Koronos komiteto podkasto vaizdo įraše atskleidė keletą faktų apie Švabo "Jaunųjų pasaulio lyderių" mokyklą, kurie yra svarbūs siekiant suprasti pasaulio įvykius pandemijos metu. Nors E. Wolffas daugiausia žinomas kaip globalistinės finansų sistemos kritikas, pastaruoju metu jis daugiausia dėmesio skiria tam, kad atskleistų, jo nuomone, paslėptą kovos su pandemija priemonių, įgyvendinamų visame pasaulyje, darbotvarkę.

Pranešime pažymima, kad ši schema sutelkta aplink WEF, kurį Švabas sukūrė Šveicarijoje 1971 m., būdamas 32 metų amžiaus.

"WEF visuomenei geriausiai žinomas dėl kasmet sausio mėnesį Šveicarijoje, Davose, rengiamų konferencijų, kurių tikslas - suburti politinius ir verslo lyderius iš viso pasaulio ir aptarti aktualias problemas. Šiandien tai yra vienas svarbiausių globalistinio valdžios elito tinklų pasaulyje, kurį finansuoja maždaug tūkstantis tarptautinių korporacijų", - teigiama ataskaitoje.

Nors iš pradžių WEF pritraukdavo tik ekonomistus, pastaraisiais metais jis išaugo ir apėmė verslo, pramogų ir žiniasklaidos elitą.

"1992 m. Švabas įsteigė analogišką instituciją - mokyklą "Global Leaders for Tomorrow", kuri 2004 m. buvo atkurta kaip "Young Global Leaders". Šios mokyklos dalyviai turi pateikti paraišką dėl priėmimo, o vėliau jiems taikoma griežta atranka", - aiškinama ataskaitoje, toliau vardijant pirmuosius ir naujausius absolventus: Vokietijos kanclerė Angela Merkel (Angela Merkel), Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron), taip pat neseniai studijas baigę Kalifornijos gubernatorius Gavinas Newsomas (Gavin Newsom) ir Bideno transporto sekretorius Pete'as Buttigiegas (Pete Buttigieg).

Tarp kitų absolventų yra milijardieriai Džefas Bezosas (Jeff Bezos) ir Bilas Geitsas (Bill Gates), pažymima ataskaitoje.

"Atsižvelgdamas į augantį nepasitenkinimą antikovidiškomis priemonėmis, kurias įgyvendina mokyklos absolventai, dabar tapę šalies lyderiais, Wolffas mano, kad gali būti, jog šie žmonės buvo atrinkti dėl jų noro daryti viską, kas jiems liepiama, ir kad jie yra ruošiami nesėkmei, kad vėliau kilusiu atgarsiu būtų galima pasinaudoti siekiant pateisinti naujos pasaulinės valdymo formos sukūrimą", - sakoma ataskaitoje.

"Iš tiesų, A. Wolffas pažymi, kad politikai, pasižymintys unikaliomis asmenybėmis ir stipriomis, originaliomis pažiūromis, tapo retais, o pastarųjų 30 metų valstybių lyderių skiriamasis bruožas buvo jų klusnumas ir laikymasis griežtos globalistinės linijos, diktuojamos iš viršaus", - priduriama ataskaitoje.

Tai padėtų paaiškinti, kodėl visi į Jaunųjų pasaulio lyderių mokyklą patekę kairieji niekada nenukrypsta nuo viešai skelbiamų tų pačių problemų ir klausimų "sprendimų" - kaip lemingai. Jie buvo atrinkti rankomis per procesą, kurio metu jie buvo identifikuoti kaip "taip" vyrai ir moterys globalistų reikalui, o tai mus sugrąžina prie COVID pandemijos ir kodėl visi šie žmonės pasirinko tas pačias priemones, kad "sulėtintų plitimą" (nė viena iš jų neveikė, bet visos suteikė jiems papildomų galių).

"Kaip atsitiko, kad daugiau nei 190 vyriausybių iš viso pasaulio galiausiai su COVID-19 pandemija susidorojo beveik lygiai taip pat: uždarymas, kaukės ir skiepų kortelės dabar yra įprasti dalykai visur?" - pastebėjo vienas asmuo, reaguodamas į ataskaitą.

Dabar jau žinome: Visa tai - dešimtmečius trunkančio autoritarinio globalizmo žygio dalis, o COVID-19 yra naujausia priemonė.

Daugiau panašių istorijų skaitykite Tyranny.news.

Šaltiniai:

RairFoundation.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 08:47 Hipotetiškai: Mėnulio paslaptys

Ar Mėnulis ne visada buvo Žemės palydovas? Seniausiuose Kinijos astronomų raštuose (datuojamuose X-XI a. prieš m.e.) yra dangaus aprašymai, tačiau juose nėra paminėtas Mėnulio buvimas. Galbūt jis ir neegzistavo?

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau