Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 6

Bideno režimas atiduoda JAV suverenitetą PSO - jokios medicininės laisvės, ypač "ekstremalių sveikatai situacijų" metu

Bideno režimas atiduoda JAV suverenitetą PSO

Dėka netikro prezidento Džo Baideno (Joe Biden) amerikiečiai praranda savo medicinos laisvę.

Bideno režimas šią savaitę patvirtino savo įsipareigojimą laikytis, jo žodžiais tariant, "teisiškai įpareigojančio" susitarimo, kuriuo Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) suteikiama visiška Jungtinių Valstijų kontrolė kiekvieną kartą, kai kyla "pandemija".

Įdomu: JAV įstatymų leidėjai siekia uždrausti skiepytiems žmonėms duoti kraujo: ‘Tik grynakraujai’

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Ambasadorės Pamelos Hamamoto pareiškimas ketvirtajame PSO Tarpvyriausybinio derybų organo (INB) posėdyje pradedamas skardžiu Rusijos "visapusiškos invazijos" į Ukrainą pasmerkimu, pavadinant ją "neišprovokuotu, nepateisinamu karu". Po to pereinama prie Bideno režimo įsipareigojimo dėl "Pandeminio susitarimo", kuris apibūdinamas kaip "pagrindinė būsimų kartų pasaulio sveikatos architektūros sudedamoji dalis".

Bideno režimas atiduoda JAV suverenitetą PSO

"Mes siekiame, kad Pandemijos susitarimas stiprintų pajėgumus, mažintų zoonozinių ligų keliamą pandemijos grėsmę, sudarytų sąlygas greitai ir teisingiau reaguoti, užtikrintų tvarų finansavimą, vyriausybę ir atskaitomybę, kad galiausiai būtų nutrauktas panikos ir aplaidumo ratas."

J. Bidenas vengia Senato pritarimo, vengdamas vadinti savo Pandeminį susitarimą "sutartimi", nors jis turi visą jos galią.

Šią savaitę Ženevoje tarptautiniai lyderiai susirinko aptarti vadinamojo "nulinio" susitarimo projekto, kuriuo PSO būtų suteikti beveik neriboti įgaliojimai ne tik valdyti pasaulinę pandemijos ekstremaliąją situaciją, bet ir skelbti ją savo nuožiūra.

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Paskelbus nepaprastąją padėtį sveikatos apsaugos srityje, kiekviena "nulinį projektą" pasirašiusi šalis, įskaitant JAV, turi atsisakyti savo nacionalinio suvereniteto ir perduoti visus įgaliojimus ir galias PSO, kuri veikia kaip Jungtinių Tautų visuomenės sveikatos padalinys.

Bidenas, pavojinga, globalizmas, deep state, sveikata, laisvė, užrakta

"Tai reiškia, kad reikia jiems nusileisti dėl gydymo, uždarymo ir vakcinų, taip pat dėl vyriausybinės priežiūros", - aiškina "The Gateway Pundit".

"Dar labiau gąsdina tai, kad Bideno režimas nemano, jog reikia pateikti šį susitarimą Senatui tvirtinti, nes jie nevadina jo oficialia sutartimi, nors jis turi visą jos galią."

Pastaruosius metus Bideno režimas derėjosi su PSO dėl šio susitarimo sąlygų. Ji kruopščiai rengiama taip, kad nereikėtų įtraukti Kongreso ir kartu būtų galima perduoti kuo daugiau galių ir įgaliojimų globalistams.

Įdomu: WEF komisijos narys pasigyrė apie globalistų planą sekti, ką perkate, valgote ir kur/kaip keliaujate

Savo pranešime Hamamoto patikslino, kad galutiniame susitarime negali būti numatyta "bendra, bet diferencijuota atsakomybė ir pajėgumai", pavadindama tokią idėją "netinkama".

"Tikimės, kad ieškosime bendro sutarimo, kad geriausiai užtikrintume visuotinį taikymą ir kartu sustiprintume pajėgumus, kad šalys galėtų vykdyti savo įsipareigojimus", - sakė ji ir pridūrė, kad galutinis susitarimas "turi atlaikyti laiko išbandymą ir kartu remtis ankstesnių pandemijų pamokomis", kad JAV ir PSO galėtų "sukurti stiprią pasaulinę sveikatos apsaugos architektūrą visiems".

"Galiausiai susitarimas dėl pandemijų turi išlaikyti laiko išbandymą ir kartu remtis ankstesnių pandemijų patirtimi", - sakoma jos pranešimo pabaigoje. "Kurdami lanksčius ir pritaikomus sprendimus, nustatydami aiškius įsipareigojimus, susijusius su veiksniais ir atsakomybe, ir stiprindami koordinavimą bei gebėjimus, kartu galime sukurti stipresnę pasaulinę sveikatos sistemą visiems."

Skanu: Cepelinai su varške ir mėta (receptas)

Jei kada ir buvo akivaizdus šio korumpuoto režimo išdavystės aktas, tai būtent šis. J. Bidenas ir jo bičiuliai jau net nebesistengia slėpti savo tikrųjų ketinimų Amerikos atžvilgiu, tarp kurių yra ir Konstitucijos paaukojimas ant "visuomenės sveikatos" altoriaus.

"Visoms sutartims reikia Kongreso pritarimo", - pabrėžė vienas komentatorius, kalbėdamas apie absoliutų šio režimo neteisėtumą. "Džoebama vėl nesilaiko įstatymų".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
0
1
Tai blogiausia..., kas galėjo nutikti JAV... O dabar ateina laikas Europai.... Tironija artėja...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo
JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau