Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 23

Respublikonai nepritaria PSO planui įgyvendinti "pasaulinį valdymą" ekstremalios situacijos metu

Respublikonai nepritaria PSO planui įgyvendinti "pasaulinį valdymą"

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir jos kairieji partneriai, įskaitant J. Bideno režimą, yra užsiėmę kitos netikros "pandemijos" ir savo geležinio atsako į ją planavimu. Tuo tarpu Atstovų Rūmų respublikonai tam priešinasi.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Gegužės 17 d. Kongreso GOP nariai per klausymą išėjo į tribūną ir iškeikė J. Bideną ir PSO dėl naujų susitarimų, pagal kuriuos pasaulinis sveikatos apsaugos atsakas į dar vieną ligos "išgąstį" bus sutelktas tik PSO.

Praėjus dviem dienoms po to, kai Atstovų Rūmų respublikonai įspėjo apie šį sąmokslą, PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) visoms valstybėms narėms, įskaitant Jungtines Valstijas, paskelbė ataskaitą, kurioje pakartojo Jungtinių Tautų (JT) visuomenės sveikatos padalinio poziciją, kad jai reikia kur kas didesnės kitos krizės kontrolės, nei ji buvo per Vuchano koronavirusą (Covid-19).

Ghebreyesus pažymėjo, kad, kadangi "į epidemijas linkusių ligų pakartotinis atsiradimas vis spartėja" - taip jis pripažįsta, kad planuojama labai greitai pradėti dar vieną "pandemiją" - PSO reikalingi autoritetingi įgaliojimai, kurie apimtų kur kas daugiau nei tik pačią ligą.

Iš esmės Ghebreyesus ataskaitoje nurodė, kad PSO reikia suteikti visuotinius įgaliojimus bado, skurdo, ekologinės degradacijos, klimato kaitos ir socialinės bei ekonominės nelygybės srityse. Kitaip tariant, PSO nori būti pasaulio karaliumi.

PSO nori, kad JAV Konstitucija taptų negaliojančia per kitą "visuomenės sveikatos kritinę situaciją"

Ghebreyesus reikalauja, kad visos valstybės narės, įskaitant JAV, pradėtų kurti "pasaulinę pasirengimo ekstremalioms sveikatai situacijoms, jų prevencijos, reagavimo ir atsparumo joms (HEPR) architektūrą", kuri taip pat apimtų "pasaulinio valdymo, finansavimo ir HEPR sistemas".

Kongreso demokratai kartu su kai kuriais "RINO" respublikonais išreiškė paramą Ghebreyesuso planui, o kai kurie GOP įstatymų leidėjai pasisakė prieš jį.

"Tarptautinė teisė neturi viršenybės prieš mūsų Konstituciją", - spaudos konferencijoje Kapitolijuje sakė respublikonė Harieta Hageman (R-Wyo.). "Baidenas negali versti amerikiečių laikytis įstatymų ir taisyklių, kurių nepriėmė mūsų pačių federalinė vyriausybė".

"Pasaulinės sveikatos organizacijos pandemijos sutartis yra labai miglota, ji daro įtaką mūsų suverenitetui ir gali būti panaudota nurodant amerikiečiams, kokios sveikatos priežiūros jiems reikia pasaulinės pandemijos atveju", - pridūrė respublikonas Timas Burketas (Tim Burchett, R-Tenn.).

Forumą, kuriame dalyvavo nepritariantys GOP nariai, kurių iš viso yra 18, organizavo respublikonas Ralfas Normanas (Ralph Norman, R-S.C.).

Šiuo metu ambasadorė Pamela Hamamoto Jungtinių Valstijų vardu derasi dėl vadinamojo PSO "Pandeminio susitarimo", arba Pandeminės sutarties, kurią 2024 m. turėtų pasirašyti visos 194 PSO valstybės narės, sąlygų.

Pasirašymo metu taip pat planuojama balsuoti dėl tam tikrų Tarptautinių sveikatos taisyklių (TSS), kurios taip pat patenka į PSO Pandeminio susitarimo aprėptį, pakeitimų.

"Apibendrinant galima teigti, kad šiomis derybomis siekiama parengti teisiškai įpareigojančias sutartis ir susitarimus, kuriais bus koordinuojamas vieningas valstybių narių atsakas "ekstremaliosios situacijos sveikatos srityje" metu, o didžioji dalis sprendimų priėmimo įgaliojimų bus suteikta PSO", - pranešė "The Epoch Times" Kevinas Stocklinas (Kevin Stocklin).

"Pagal šiuos susitarimus PSO turėtų teisę, pavyzdžiui, skelbti, kada prasideda pandemija, ir koordinuoti medicinos prekių tiekimo grandines, kad būtų užtikrintas teisingas paskirstymas tarp valstybių narių. Susitarimuose taip pat kalbama apie PSO ir nacionalinių sveikatos priežiūros institucijų, pavyzdžiui, CDC, pasaulinį koordinavimą nustatant sveikatos politiką ir vyriausybių veiksmų koordinavimą tokiais klausimais, kaip kova su "dezinformacija"."

PSO toli siekianti globalistinė pasaulio darbotvarkė dar niekada nebuvo tokia akivaizdi ir akivaizdi, kaip šiandien, kai ši JT institucija parengė Pandeminio susitarimo schemą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau