Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Birželio » 3

Pasaulio sveikatos asamblėja nurodo, kad reikia "apriboti asmens laisves" ekstremalių sveikatai situacijų metu

Pasaulio sveikatos asamblėja nurodo, kad reikia apriboti asmens laisve

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ką tik baigė 76-ąją Pasaulio sveikatos asamblėją (PSA), neratifikavusi nei naujos pandemijos sutarties, nei siūlomų Tarptautinių sveikatos taisyklių (TSS) pakeitimų.

Tačiau gegužės 21-30 d. Ženevoje vykusiuose posėdžiuose buvo paskelbta apie naujus PSO organus, sukurtus reaguoti į pandemijų grėsmes, ir naujus raginimus "apriboti asmens laisves" ekstremalių sveikatai situacijų metu.

Activist Post praneša: Posėdžiuose taip pat buvo išplatintas naujas "biuro tekstas" dėl pandemijos sutarties, datuotas gegužės 22 d., tačiau PSO nepateikė atnaujinto dokumento dėl siūlomų IHR pakeitimų.

PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) paragino valstybes nares iki 2024 m. pasiekti susitarimą dėl abiejų dokumentų.

Nepriklausomas žurnalistas Džeimsas Roguskis (James Roguski), kuris išsamiai stebėjo derybas dėl pandemijos sutarties ir IHR pakeitimų, šių metų WHA apibūdino kaip "didelį teatro spektaklį".

"Galima sutelkti dėmesį į milijoną detalių ir pamiršti, kad jie derasi dėl šių dokumentų", - "The Defender" sakė J. Roguski. "Tai yra šunų ir ponių šou."

Roguskis sakė, kad PSO visada planavo neratifikuoti sutarties ir pakeitimų per Pasaulio sveikatos organizacijos susitikimus, nepaisant kai kurių analitikų, kuriuos jis apkaltino "baimės kurstymu", įspėjimų, kad bus priešingai. Tai "visada buvo jų planas... jie visą laiką sakė, kad planuoja 2024 m.", - sakė jis.

Naujoji pandemijos sutartis "distopinė savo apimtimi ir gudrumu

Pandeminės sutarties "biurokratinis tekstas" pirmą kartą buvo atskleistas Pasaulio sveikatos rūmuose. Jo apimtis - 42 puslapiai, jis trumpesnis už ankstesnius projektus, kurių apimtis viršijo 200 puslapių, ir atrodo, kad jame konsoliduota daug ankstesnių derybų šalių pateiktų pasiūlymų.

Neseniai Roguskio sukurtame vaizdo įraše jis naująjį tekstą apibūdino kaip "gerą naujieną, nes atrodo, kad PSO pagaliau atskleidė savo tikrąjį planą", bet taip pat ir kaip "blogą naujieną, nes jo apimtis ir gudrumas yra visiškai distopiški".

Ženevos sveikatos bylų duomenimis, birželio pradžioje valstybės narės aptars biuro tekstą, o birželio viduryje imsis redakcinės grupės proceso. Lieka neaišku, ar tai "sudarys kokių nors derybų pagrindą".

Praėjusią savaitę kalbėdama CHD.TV laidoje "Penktadienio apskritasis stalas" daktarė Meryl Nass, internistė, biologinio karo epidemiologė ir Vaikų sveikatos apsaugos mokslinio patariamojo komiteto narė, sakė, kad PSO dabar pandemijos sutartį ir IHR pataisas vadina "instrumentais", galbūt "nes sutartis skamba taip, tarsi ją turi ratifikuoti Senatas, ir jie bando rasti būdą, kaip tai apeiti".

Roguskis sakė "The Defender":

"Jie iš tiesų nelabai daug kalbėjo. Negaliu rasti jokios 2.0 redaguotos derybų, kurios vyko, versijos. Jie nieko neskelbė. Taigi, pakeitimai, kurie buvo pateikti rugsėjį, buvo laikomi paslaptyje iki gruodžio vidurio, ir tai tebėra vienintelė versija, kurią turime."

Analizuodamas biuro tekstą, Roguskis atkreipė dėmesį, kad 33 straipsnyje, atrodo, šalims "nenumatyta galimybė atsisakyti priimtų protokolų", net jei jos balsavo prieš konkrečią pataisą.

Jis taip pat paminėjo 22 straipsnį, kuriame raginama sudaryti "Įgyvendinimo ir atitikties komitetą", kuris "peržiūrėtų, kaip laikomasi" teksto. J. Bideno administracija išreiškė paramą šio komiteto sukūrimui, kartu patvirtindama paramą pandemijos sutarčiai ir IHR pakeitimams.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/06/world-health-assembly-cites-need-to.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:40 6 lyg magnetas traukiančių moterų įpročiai
Ar kada nors pastebėjote, kad yra tokių moterų, kurios itin lengvai užmezga santykius su vyrais? Netgi kai jos yra vienišos, per daug dėl to neišgyvena ir šalia jų greitai atsiranda naujų gerbėjų būrys. Kur slypi jų paslaptis?...

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 08:32 Mokslininkai sukūrė dirbtinį intelektą, galintį aptikti nežemišką gyvybę
Mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto programą, kuri gali aptikti ateivių gyvybę fiziniuose mėginiuose, nors jie nėra tikri, kaip tiksliai ji veikia.

Skaityti daugiau