Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 5

WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją

Tikrinti faktai

Davoso (Šveicarija) Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) 15 minučių miesto koncepcija tampa realybe Jungtinėse Amerikos Valstijose - Klivlendo (Ohajo valstija) miestas prisijungė prie šios schemos ir pažadėjo įgyvendinti Klauso Schwabo (Klaus Schwab) viziją.

Ši sąvoka reiškia bendruomenę, kurios gyventojai kasdienius būtiniausius dalykus, pavyzdžiui, darbą, mokyklą ir parduotuves, gali pasiekti pėsčiomis, dviračiu ar viešuoju transportu per 15 minučių ar greičiau. Pasak šią koncepciją propaguojančių globalistų, 15 minučių miestai yra būtini kovai su klimato kaita ir visuomenės sveikatai palaikyti.

15 minučių miesto koncepcijos kritikai teigia, kad elitas stato kalėjimus po atviru dangumi, kuriuose gyventojai bus uždaryti sienomis - perkeltine ir tiesiogine prasme. Ir, kaip pamatysime po minutės, yra daugybė įrodymų, įskaitant miesto pareigūno prisipažinimą, kad "priverstinis ateities uždarymas" yra elito 15 minučių miesto darbotvarkės prioritetas.

ĮdomuMokslininkas, sukūręs pirmąją pasaulyje Covid vakciną, rastas negyvas savo bute

Meras demokratas Džastinas Bibbas (Justin Bibb) sako, kad yra pasiryžęs Klivlendą (Ohajo valstija) paversti pirmuoju 15 minučių miestu Šiaurės Amerikoje, ir praėjusių metų balandį per savo kalbą apie miesto padėtį pristatė šią koncepciją vietos gyventojams ir žiniasklaidai.

"Siekiame tapti pirmuoju Šiaurės Amerikos miestu, įgyvendinančiu 15 minučių miesto planavimo sistemą, kurioje žmonės - ne kūrėjai, o žmonės - yra miesto atgaivinimo centras, nes nepriklausomai nuo to, kur gyvenate, turite galimybę pasiekti gerą maisto prekių parduotuvę, gyvybingus parkus ir darbą, į kurį galite nuvažiuoti", - sakė J. Bibbas savo kalboje.

Rytų Palestinos (Ohajo valstija, pusantros valandos kelio nuo Klivlendo) gyventojai pranešė, kad yra raginami persikelti į Klivlendą.

Kodėl elitas stengiasi visus suvaryti į šią zoną?

Žinome, kad globalistinis elitas pasirašė JT Darbotvarkę 21, kurioje raginama kurti "laukines žemes" ir koncentruoti gyventojus į tam skirtas teritorijas. Taip pat žinome, kad Klausas Švabas (Klaus Schwab) propaguoja 15 minučių miesto koncepciją.

Kai kituose pasaulio miestuose buvo pateikti pasiūlymai dėl 15 minučių miesto, jie susidūrė su protestų antplūdžiu, nes gyventojai nerimavo, kad elitas ketina juos aptverti sienomis ir sudaryti sąlygas priverstiniam uždarymui.

Tai labai prasminga, jei prisiminsime Oksfordo (Anglija) istoriją, kuris taip pat siekia laikytis WEF diktato ir tapti 15 minučių miestu. Taigi, ką iš tikrųjų planuoja elitas, kai kalbama apie šiuos naujus miestų projektus?

Oksfordo (Anglija) miesto pareigūnas išleido katę iš maišo, kai pareiškė, kad "klimato užraktai" jau atkeliavo ir liks, "nesvarbu, ar žmonėms tai patinka, ar ne", nes Oksfordas paskelbė, kad gyventojai turi prašyti valdžios leidimo judėti mieste.

ĮdomuFilipinuose išduotas Billo Gateso arešto orderis dėl iš anksto suplanuotos žmogžudystės, susijusios su vakcinų platinimu

Nuo šiol Oksfordšyro gyventojai turės gauti specialų leidimą, kad galėtų pereiti iš vienos miesto "zonos" į kitą.  Tačiau net ir leidimą gavę gyventojai galės keliauti iš vienos zonos į kitą "ne daugiau kaip 100 dienų per metus".

Oksfordšyro grafystės taryba vakar pritarė planams, kad gyventojai, siekdami "išgelbėti planetą" nuo globalinio atšilimo, būtų uždaryti vienoje iš šešių zonų. Naujausias "15 minučių miesto" darbotvarkės etapas - pagrindiniuose keliuose į miestą ir iš jo įrengti elektroninius vartus, kuriais gyventojai būtų apriboti savo rajonuose.

Pagal naująją schemą, jei gyventojai norės išvykti iš savo zonos, jiems reikės Tarybos leidimo, kuri nuspręs, kas vertas laisvės, o kas ne. Pagal naująją schemą gyventojams bus leidžiama išvažiuoti iš savo zonos ne daugiau kaip 100 dienų per metus, tačiau norėdami tai padaryti, visi gyventojai turės užregistruoti savo automobilio duomenis taryboje, kuri jų judėjimą stebės išmaniosiomis kameromis visame mieste.

Ar Oksfordšyro gyventojai iš tikrųjų ketina su tuo taikstytis?

Bilas Geitsas (Bill Gates) buvo užfiksuotas prisipažįstantis, kad klimato kaitos darbotvarkė yra milžiniška Naujosios pasaulio tvarkos apgavystė neseniai pasirodžiusiame vaizdo įraše, kuriame jis giriasi, kad terminas "švari energija" "apsuko žmonėms galvas".

Jei priimsime klimato užrakinimo koncepciją, pateksime į sukčių pinkles.

Niekada nemaniau, kad iš tikrųjų pamatysime, kaip laisvajame pasaulyje pradedamas įgyvendinti klimato blokavimas, bet štai, kad taip ir yra.

Žinoma, yra keletas žmonių, kurie garsiai prieštarauja šiam naujam planui, tačiau Oksfordšyro grafystės tarybos kelionių ir plėtros strategijos kabineto narys Dankanas Enraitas (Duncan Enright) žada, kad "prieštaringai vertinamas planas bus įgyvendintas, nesvarbu, ar žmonėms jis patinka, ar ne".

Pasaulinis elitas nustojo apsimetinėti, kad tiki demokratija.

Tai neturėtų stebinti, turint omenyje, kokia retorika pastaruoju metu sklinda iš Pasaulio ekonomikos forumo. Dabar jie save laiko dievais, turinčiais "dieviškų galių" valdyti "kūrimą ir naikinimą". Kalbant apie Dievą, jis miręs. O Jėzus yra "netikra naujiena".

ĮdomuWEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

WEF darbotvarkė yra gryni nuodai, o realios pasekmės pasireiškia mūsų akyse. Nyderlanduose vyriausybė iš tikrųjų priverstinai uždaro iki 3 000 ūkių, kad šie įvykdytų Klauso Švabo reikalavimus ir "sumažintų azoto taršą"...

Ūkininkai buvo įspėti, kad jie privalo priimti vyriausybės pasiūlymą dėl savo ūkio, nesvarbu, ar jie nori jį parduoti, ar ne.

"Geresnio pasiūlymo nėra", - penktadienį Nyderlandų parlamentui sakė azoto ministrė Kristianė van der Val (Christianne van der Wal).

Tai gangsterių taktika. Taip, WEF infiltruotoje Nyderlandų vyriausybėje dabar yra "azoto ministrė".

Kovojame su precedento neturinčia pasauline maisto krize, o Olandijos vyriausybė nusprendė, kad dabar yra laikas prievarta uždaryti tūkstančius ūkių? Tai tiesiog savižudybė.

ĮdomuTūkstančiai žmonių prisijungė prie Oksfordo protesto prieš tironiškus ’15 minučių miestus’

Kalbant apie savižudybę, Kanada rado būdą, kaip priversti žmones nustoti išmesti anglies dioksidą, kai jų naudingumas baigsis.  Savižudybė su pagalba tapo gana populiari tarp liberalių kanadiečių, ir kasmet vis daugėja žmonių, kurie renkasi šią galimybę. Pasak Daily Mail pranešimo:

Praėjusiais metais Kanadoje daugiau nei 10 000 žmonių - stebėtina, kad tai sudaro daugiau nei tris procentus visų mirčių - baigė savo gyvenimą eutanazijos būdu, t. y. trečdaliu daugiau nei ankstesniais metais. Tikėtina, kad šis skaičius ir toliau didės: kitais metais Kanadoje ketinama leisti žmonėms mirti tik dėl psichinės sveikatos priežasčių."

Jei jaučiatės prislėgti, Klauso Švabo Kanada turi tam sprendimą.

O jei esate fiziškai neįgalus, Kanada turi sprendimą ir tam.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta žandikaulį atimanti istorija apie tai, kaip penkerius metus trukusioje įnirtingoje kovoje dėl laiptų keltuvo savo namams, Kanados kariuomenės veteranei ir parolimpietei Christine Gauthier (Christine Gauthier) buvo pasiūlyta neįprasta alternatyva.

Vienas Kanados pareigūnas 2019 m. jai pasakė, kad jei jos gyvenimas toks sunkus ir ji tokia "beviltiška", vyriausybė padės jai nusižudyti. 'Turiu laišką, kuriame rašoma, kad jei esate tokia beviltiška, ponia, mes galime jums pasiūlyti MAiD, medicininę pagalbą mirštant', - Kanados parlamento nariams liudijo paralyžiuotas buvęs kariuomenės kapralas.

"Medicininė pagalba mirštant" skamba taip kliniškai, bet galiausiai tai yra didžiausias iš visų užraktas.

Nes nustoję kvėpuoti nebegalėsite daugiau daryti jokių "klimato nuodėmių". WEF infiltruojasi į vyriausybes visame Vakarų pasaulyje, o autoritarizmas auga tokiu greičiu, kuris tiesiog gniaužia kvapą.

Jei šiandien jie gali prievarta uždaryti ūkius ir statyti 15 minučių trukmės miestus, kurie smarkiai riboja keliavimą, kokią tironiją matysime ateityje?

Mes visi esame kartu.

Žiūrėkite:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau