Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 4

Mokslininkas, sukūręs pirmąją pasaulyje Covid vakciną, rastas negyvas savo bute

Mokslininkas, sukūręs pirmąją pasaulyje Covid vakciną, rastas negyvas

Tikrinti faktai

Geriausias mokslininkas, atsakingas už pirmosios pasaulyje registruotos kombinuotos vektorinės vakcinos nuo Covid-19 sukūrimą 2020 m., buvo rastas uždusintas savo bute.

Nacionalinio epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų centro vyresnysis mokslo darbuotojas Andrejus Botikovas (Andrey Botikov) buvo uždusintas diržu savo bute Maskvos šiaurės vakaruose, pranešė vietos teisėsauga.

Pasaulyje tebesitęsiant katastrofiško vakcinos "Covid-19" diegimo padariniams, daugelis žmonių dabar klausia, ar A. Botikovas nebuvo pašalintas, nes "per daug žinojo".

Botikovas buvo apdovanotas ordinu "Už nuopelnus Tėvynei" už darbą kuriant vakciną "Sputnik V", kuri buvo pirmoji registruota kombinuota vektorinė vakcina nuo Covid-19 ir buvo skubiai pateikta rinkai net greičiau nei vakcinos "Operation Warp Speed".

Kritikai tuo metu teigė, kad vakcina buvo patvirtinta neatlikus išsamių jos saugumo ir veiksmingumo tyrimų. Tačiau, kaip teigiama 2021 m. žurnale "The Lancet" išspausdintame straipsnyje, medicinos įstaigos tvirtino, kad vakcina "pasirodė saugi ir veiksminga".

Daily Mail pranešimas: Rusijos tyrimų komitetas pradėjo tyrimą dėl nužudymo po to, kai Botikovas buvo rastas negyvas savo bute Maskvoje.

Anksčiau buvo pranešta, kad jis liko gyvas po to, kai įsibrovėlis įsiveržė į jo namus ir ėmė su juo grumtis.

Rusijos tyrimų komitetas teigė, kad įtariamąjį rado per "trumpiausią įmanomą laiką" po to, kai jis bandė pabėgti iš įvykio vietos. Jų teigimu, per apklausą jis prisipažino padaręs nusikaltimą.

Komitetas taip pat pranešė, kad kaltinamasis jau buvo teistas už kito "sunkaus" nusikaltimo padarymą.

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad įtariamasis, žinomas kaip Aleksejus Z, praleido 10 metų kalėjime dėl kaltinimų seksualinių paslaugų teikimu. 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau