Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 10

BUM! Fauci dejuoja dėl trolių, kurie persekioja jo žmoną ir vaikus dėl "Covid" politikos

Daktaras Anthony Fauci, žmogus, kuris savo Covid politika sunaikino milijonus gyvų žmonių, dabar verkia dėl "žemo intelekto" trolių, priekabiavusių prie jo žmonos ir vaikų.

PS: jį vadina daktaru, o jis turi kokį išsilavinimą, rašykite komentaruose....

BBC laidai "Americast podcast" A. Faučis sakė, kad "žemo intelekto" troliai persekioja jo žmoną ir vaikus ir bando išsiaiškinti, kur jie gyvena.

"Aš turiu gerą apsaugą, bet tikrai manau, kad taip bailiai priekabiauja prie žmonių, kurie yra visiškai nesusiję, įskaitant mano vaikus", - sakė daktaras Faučis.

Apie tai praneša "The Gateway Pundit": "Šie žmonės, kurie trolinasi, priekabiauja prie mano žmonos ir mano vaikų.... jis sakė, vadindamas tai "žemo gyvenimo apraiška, kuri tai daro".

"Stengiuosi, kad tai manęs neblaškytų", - sakė jis.

Tik Fauciui leidžiama griauti gyvenimus.  Nieko keisto, kai šie pareiškė esantys dievai, o žmonės tik gyvuliai be sielos. Nors šis tarakonas, manau proto turi dar mažiau, už mokslininką. 

Štai ką kalba apie žmonija: Pasaulio ekonomikos forumas skelbia, kad ‘Jėzus yra netikra naujiena’ ir ‘Dievas miręs’ Kinija atskleidžia CBDC su galiojimo terminu, todėl žmonės verčiami išlaidauti ir negali taupyti ir nesvarbu ar tu kalbanti galva, internete, esi dainininkas atlieki reklamą apie gražų rytojų. Visi bus toje pačioje eilėje prie skerdyklos... o jie mano, kad juos pasigailės.

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau