Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 25

Uždarymų tėvas Dr. Fauci teigia, kad "nieko neuždarė" ir neturi "ko slėpti"

2020 m. pradžioje daktaras Anthony Fauci (Anthony Fauci) ir daktarė Deborah Birx (Deborah Birx) naudojo apgaulingus ligų modelius, kad įtikintų buvusį prezidentą Donaldą Trumpą (Donald Trump) užblokuoti JAV ekonomiką.

Jų modeliai ir prognozės buvo itin netikslūs ir kaip tik atsitiko taip, kad jie suklydo dėl milijonų mirčių!

Daktarė Birx neseniai prisipažino, kad ji ir daktaras Fauci melavo D. Trumpui ir amerikiečiams apie tai, kaip sustabdyti kovid. Ji sakė, kad ji ir Fauci iš esmės šaudė iš peties, kai kalbėjo apie nacionalines direktyvas, tokias kaip "dvi savaitės plitimui sustabdyti" ir socialinio atsiribojimo reikalavimus.

Tačiau dabar netrukus į pensiją išeisianti Bideno vyriausioji patarėja medicinos klausimais sako, kad nieko neuždraudė, "neturi ko slėpti" ir gali "apginti viską, ką darė, ir kiekvieną priimtą sprendimą".

Fauci savo pastabas išsakė dalyvaudamas laidoje "Fox News", kai bandė atremti gandus, kad jis pasitraukia, norėdamas išvengti respublikonų investicijos.

Apie tai praneša "The Gateway Pundit": 2020 m. balandžio viduryje daktaras Faučis prisipažino, kad būtent jis ir daktarė Birx įtikino prezidentą D. Trumpą blokuoti JAV ekonomiką, žinodami, kokią didžiulę žalą tai sukels darbo vietoms, gyvybėms, mokymuisi, vaikų vystymuisi ir prekybai.

  • Dr. Tony Fauci ir Dr. Deborah Birx pasinaudojo Imperatoriškojo koledžo modeliu, kad įtikintų prezidentą Trumpą blokuoti VISĄ JAV EKONOMIKĄ.
  • Apgaulingas modelis numatė 2,2 mln. amerikiečių mirčių nuo koronaviruso pandemijos
  • Kovo pradžioje Imperatoriškojo koledžo modelio autoriai pasidalijo savo išvadomis su Baltųjų rūmų koronaviruso darbo grupe
  • Tada daktaras Fauci ir daktarė Birx privačiai susitiko su prezidentu D. Trumpu ir paragino jį uždaryti JAV ekonomiką ir sunaikinti rekordinę D. Trumpo ekonomiką, pagrįstą šiuo apgaulingu modeliu
  • Vėliau atlikus Imperatoriškojo koledžo modelio kritiką nustatyta, kad tyrimas "visiškai netinkamas naudoti moksliniais tikslais" - Imperatoriškojo koledžo tyrimas buvo visiška apgavystė
  • Daktaras Fauci ir daktarė Birx Baltiesiems rūmams, JAV prezidentui ir Amerikos visuomenei prastūmė apgaulingą modelį ir sunaikino JAV ekonomiką.

O visa kita - istorija.

Dėl daktaro Birkso ir daktaro Faučio kaltės visame pasaulyje nuo 300 000 iki 900 000 vaikų mirė iš bado dėl jų ekonominio blokavimo.

Daktaras Faučis ir šaltkalvė turėtų sėdėti kalėjime.

Sunaikinęs milijonus gyvybių, daktaras Faučis pirmadienį paskelbė, kad pasitrauks iš NIAID vadovo pareigų.

Gruodžio mėn. daktaras Faučis išeis į pensiją po 50 metų darbo valstybės tarnyboje.

"Šiandien pranešu, kad atsistatydinu iš Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktoriaus ir NIAID Imunoreguliacijos laboratorijos vadovo pareigų, taip pat iš prezidento Džo Baideno (Joe Biden) vyriausiojo patarėjo medicinos klausimais pareigų", - sakė Faučis.

"Šių metų gruodį paliksiu šias pareigas ir pradėsiu kitą savo karjeros etapą", - pridūrė jis.

Vyriausiasis Bideno patarėjas medicinos klausimais daktaras Anthony Fauci pasirodė "Fox News" laidoje kitą dieną po to, kai paskelbė, kad metų pabaigoje pagaliau paliks vyriausybinę tarnybą.

Antradienį daktaras Anthony Fauci sakė Neilui Cavuto (Neil Cavuto): "Neturiu ko slėpti ir galiu apginti viską, ką padariau, ir kiekvieną savo sprendimą".

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Tą pačią dieną serijinis melagis Faučis melavo ir tvirtino: "Aš nieko neuždengiau".

Peržiūrėkime įrašą. Žiūrėkite vaizdo įrašą toliau:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. O, kam tai buvo reikalinga? Nagi nagi... Vokietijai ruošiantis racionalizuoti energiją, didėja neramumų dėl dujų baimė"Didysis perkrovimas": WEF jaunasis pasaulio lyderis Macronas įspėja apie "gausos pabaigą" paprastiems žmonėms"Klimato kaitos užtikrinimas": Trudeau stato šaunamųjų ginklų saugyklas ir žvalgybos apartamentus ‘Klimato kaitos ministerijai’

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau