Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 25

Vokietijai ruošiantis racionalizuoti energiją, didėja neramumų dėl dujų baimė

Vokietijos pareigūnai išreiškė nuogąstavimus dėl galimų riaušių šią žiemą, kai vyriausybė paskelbė daugybę naujų energijos normavimo taisyklių, kurios įsigalios nuo rugsėjo mėn.

Siekdama išvengti energijos trūkumo šią žiemą, Vokietijos vyriausybė įveda energijos vartojimo šalyje apribojimus.

Ministrai tikisi, kad racionalizavimo pastangos padės sumažinti energijos trūkumo riziką, tačiau dabar pareigūnai baiminasi, kad ateityje gali kilti visuomenės reakcija - neramumai ir dujų riaušės, jei žmonės negalės tinkamai apšildyti savo namų.

"Breitbart" praneša: remiantis „ Stern “ ataskaita, rugsėjo 1 d. įsigalios apribojimai, iki kokio karščio galima šildyti viešuosius pastatus ir biurus, nuo šiol tokiuose pastatuose teisiškai bus galima pasiekti ne daugiau kaip 19 laipsnių Celsijaus (~66 laipsnių pagal Farenheitą)

Viešuosiuose pastatuose taip pat nebebus leidžiama šildyti koridorių, nors tam tikros išimtys bus daromos ligoninėms, o vandens iš čiaupo, naudojamo rankoms plauti, taip pat nebebus leidžiama šildyti boileriais ar momentinio šildymo prietaisais.

Be to, šešiems mėnesiams visiškai sustabdytas sutarčių sąlygų, pagal kurias nuomotojai privalo šildyti pastatus iki tam tikro lygio, kad užtikrintų nuomininkų gerovę, galiojimas, o valstybės vadovai teigia, kad tai leis nuomininkams, kurie nori sumažinti termostatus, tai daryti, tačiau mažai kalbama apie tai, kas nutiks tiems, kurie norės žiemą laikyti įjungtą šildymą. Tuo tarpu viešosioms parduotuvėms bus draudžiama palikti atviras duris, bus draudžiama dirbtinai apšviesti paminklus, lauko baseinų nebebus galima šildyti dujomis ar elektra, o visos neoninės iškabos turės būti išjungtos iki 22 val. vakaro.

Nors šios energijos naudojimą ribojančios priemonės yra kraštutinės, jos nėra precedento neturinčios - Italijoje jau įgyvendintos panašios šildymo ir oro kondicionavimo naudojimą ribojančios priemonės.

Tačiau, kaip pažymėjo vietos leidinys "Bild", Vokietijos gyventojai greičiausiai neįvertins naujų energijos apribojimų, nes vyriausybė taip pat planuoja netrukus įvesti atnaujintas COVID-19 blokavimo taisykles tuo metu, kai dauguma kitų šalių beveik visiškai pamiršo apie Vuchano virusą.

Visuomenės kantrybę dabartiniams Vokietijos valdantiesiems tikriausiai tikrina ir dujų kaina šalyje - ketvirtadienį ši angliavandenilio rūšis jau pasiekė rekordinę kainą, nors iki žiemos dar liko šiek tiek laiko.

Nepaisant to, atrodo, kad pareigūnai vis dar tvirtai laikosi nuomonės, kad iki kitų metų sausio mėnesio likusieji šalies branduoliniai reaktoriai bus išjungti siekiant įgyvendinti ekologinę darbotvarkę, ir net Nobelio premijos laureato ekonomisto, raginančio pareigūnus elgtis "pragmatiškai" ir palikti elektrines veikti, neužtenka, kad klimato kaitos baimę keliantys ministrai pakeistų savo nuomonę šiuo klausimu.

Dar blogiau, kai kurie pareigūnai pareiškė, kad naujosios priemonės, kuriomis privatūs asmenys ir įmonės verčiami mažinti energijos suvartojimą, yra faktiškai neįgyvendinamos, o Vokietijos miestų ir savivaldybių asociacijos generalinis direktorius Gerdas Landsbergas (Gerd Landsberg) pranešė, kad vietos valdžios institucijos negalės patikrinti, kaip jų laikomasi.

P komentaras: įdomu, kur tai veda, ir kam tai naudinga, visose šalyse griauti ekonomika? Manau, aš žinau... nuo ko viskas prasidėjo, ir kam buvo naudinga ir tęsiama ši pasaulinė nesąmonė. Skaitykite - "Didysis perkrovimas": WEF jaunasis pasaulio lyderis Macronas įspėja apie "gausos pabaigą" paprastiems žmonėms. Bet iš tikro, jei sudėsime palengva duonos trupinius energetika, blokada, ekonomika, nusavinimas, kontrolė... eina vat prie šito... gaila, kad žmonės tyli. Ir dar netiki, kur juos veda.... 

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau