Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 11

WEF: ‘Žmonės turi įsijungti į mūsų matricą arba mirti’

Nepaisant to, kuo mus bando įtikinti didžioji žiniasklaida, Pasaulio ekonomikos forumas nesistengia nieko pataisyti. Jie bando viską sugadinti ir palikti sugadintą. Jie bando sugadinti jus. Galbūt norėsite pradėti kreipti didesnį dėmesį.

Pagrindinis WEF patarėjas Yuvalas Noah Harari (Yuval Noah Harari), kuris jau ne kartą garsiai pasakė tyliąją dalį, reklamuoja savo naująją knygą ir šią savaitę duodamas interviu pripažino tai, ką daugelis žmonių jau seniai įtarė.

Pasak Harari, kuris yra dešinioji Klauso Švabo (Klaus Schwab) ranka, didysis XXI a. politinis klausimas yra "Kam mums reikia tiek daug žmonių?".

Paklaustas, ar turi kokių nors atsakymų į šį klausimą, Hararis atrodo prajuokintas.

Romos imperijoje buvo duonos ir cirko. Klauso Švabo herojus Karlas Marksas sakė, kad religija yra liaudies opiumas. Tačiau šiandienos elitas yra atradęs mirtiną formulę, kaip išlaikyti nuolatinę apatinę klasę laimingą. Vaizdo žaidimai ir narkotikai.

Nesuklyskite, pasaulinis elitas nori, kad būtumėte apsvaigę nuo narkotikų.

Filmo "Idiokratija" kūrėjai buvo teisūs - dar 2006 m.

Žinoma, tai komedija. Bet, kaip sakė Šekspyro Karalius Lyras, "juokas yra tiesa".

Pasaulinis elitas dešimtmečius kvailino mases. Puikus to pavyzdys - Billo Gateso ir Baracko Obamos sumanyta bendroji mokymo programa.

Praėjus trylikai metų po to, kai B. Obamos administracija pradėjo versti šalies mokyklas taikyti Bendruosius pagrindus, mokinių rezultatai yra žemesni, nei anksčiau manyta, kad įmanoma, o matematikos ir skaitymo rezultatų vidurkis stulbinamai sumažėjo.

Mokytojai jau kelerius metus skelbia rezultatus, įrodančius, kad prieštaringai vertinamas mokymo metodas yra nesėkmingas ir gerokai mažiau veiksmingas nei tradiciniai mokymo metodai.

Dabar Pionierių instituto atliktas naujas tarptautinis tyrimas juos patvirtina. Balandžio pabaigoje paskelbtame tyrime atskleidžiama, kad nuo 2013 m., kai buvo visiškai įteisinti Bendrieji pagrindai, labai sumažėjo matematikos ir skaitymo rezultatai. Tai įvyko po dešimtmečius trukusio nuoseklaus augimo abiejose kategorijose.

Tuo tarpu Vakarų pasaulį užplūdo vaistai - tiek farmaciniai, tiek nelegalūs. Kovido pandemijos atsakas įrodo, kad vyriausybę užvaldė didžioji farmacija. Ir vieša paslaptis, kad pagrindinę žiniasklaidą kontroliuoja Didžiosios farmacijos išlaidos reklamai.

Tai tik teisiniai dalykai. Mūsų gatvės užtvindytos nelegaliomis medžiagomis, o užuot kovojusios su nuodais, už tai bent iš dalies atsakingos mūsų pačių trijų raidžių agentūros.

Dabar mūsų visuomenėje siautėja metamfetaminas, fentanilis ir kiti opioidai, naikinantys žmones, neleidžiantys mums atsiklaupti.

Narkotikai, švietimo standartai, paklusnūs piliečiai, kuriuos baugina užraktai... Tai tobula audra ir, pasirodo, kaip reikiant atitinka globalistinio elito planus.

Ir tai net ne pirmas kartas, kai Yuval Noah Harari prabyla apie jų planus žmonijai. Neseniai jis pareiškė, kad WEF mano, jog didžioji dauguma žmonių populiacijos yra pasenę, nenaudingi ir nereikalingi.

Pasak Harari, vadinamieji "paprasti žmonės" pagrįstai baiminasi ateities, kurioje jie taps "nereikalingi".

WEF patarėjas įvertino, kad tarp "paprastų žmonių" paplitęs nerimas kyla iš baimės būti "paliktiems nuošalyje" ateityje, kurią valdys "protingi žmonės".

Tokia baimė pagrįsta, pasak Harari, kuris kalbėjo elito vardu ir patvirtino: "Mums tiesiog nereikia didžiosios jūsų daugumos".

Harari pastabos, keliančios didelį nerimą, yra griežčiausias įspėjimas, kad Klauso Švabo vadovaujamas WEF ketina ištuštinti pasaulį.

Harari komentarai kelia didelį nerimą, nes juos vertinant kontekste su kitų WEF patarėjų ir partnerių, tokių kaip Billas Gatesas (Bill Gates), komentarais, tampa aišku, kad jie galvoja apie neįgalumą ir gyventojų skaičiaus mažinimą.

Baisiausia tai, kad jie net nebando slėpti savo planų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau