Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 31

WEF nurodė Airijai kas trejus metus paskersti 65 000 karvių ir taip kovoti su klimato kaita

WEF nurodė Airijai kas trejus metus paskersti 65 000 karvių

Airija stengiasi įvykdyti Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumo nurodymus, nes nutekinti vyriausybės dokumentai atskleidė, kad kasmet per trejus metus planuojama išskersti 65 000 galvijų, kad būtų laikomasi WEF nustatytų "grynojo nulio" klimato kaitos tikslų. 

Dublinas buvo priverstas daryti spaudimą žemės ūkio sektoriui - ilgamečiam Airijos pramonės ramsčiui - kad šis gerokai sumažintų išmetamų teršalų kiekį, nes 550 kg sverianti melžiama karvė per dieną išmeta apie 320-330 g metano.

Deputatas McGrath prognozavo, kad poveikis Airijos kaimo ekonomikai bus "baisus", o maisto kainos dar labiau kils, todėl daugelis žmonių negalės įpirkti mėsos, išskyrus ypatingas progas, pavyzdžiui, Kalėdas.

"Visi prognozuoja skaudžias klimato krizės pasekmes, bet ar mes ketiname išmirti anksčiau už ją?" - sakė jis "The Hard Shoulder". 

"Neturėsime kuo pasimaitinti, bus hiperinfliacija maisto produktų kainose ir sumažės mūsų žemės ūkio produktų, kuriuos turime čia ir kurie yra labai vertingi ekonomikai, o jų eksportas yra labai mažas anglies dioksido kiekis." 

Airijos grietinėlės pieno tiekėjų asociacijos prezidentas Patas McCormackas (Pat McCormack) sakė, kad svarbu, jog bet koks toks skerdimas būtų neprivalomas, tačiau deputatas McGrathas (McGrath) teigė, kad akivaizdu, jog taip nebus. 

"Nėra tokio dalyko kaip savanoriškumas", - sakė jis. 

"Tai bus privaloma; jie demonizuojami ir puolami iš visų pusių kaip nešvarūs žmonės, nesirūpinantys aplinka, o tai yra klaidinga ir nėra jokio mokslinio pagrindo." 

Deputatas McGrathas taip pat sakė, kad žmonės, kurie netiki Davoso establishmento pasakojimu apie klimato kaitą, yra neteisingai juodinami. 

"O kaip su klimato žmonėmis, kurie mums sako, kad mes degame?" - sakė jis. 

"Už to nėra jokio tinkamo mokslo, ir jūs negalite tuo abejoti, mes negalime surengti tinkamų, padorių ir tvirtų diskusijų. 

"Žmonės yra nutildomi ir tiesiog panaikinami, jei jie prieštarauja naratyvui". 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau