Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Birželio » 3

WEF spartina pasaulinio bado inžinerijos planą: 13 valstybių sutinka panaikinti ūkininkavimą

WEF spartina pasaulinio bado inžinerijos planą

13 į WEF įsiskverbusių šalių neseniai paskelbė apie planus panaikinti ūkininkavimą kaip žmonijos "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkės dalį.

Gegužės 17 d. Pasaulinis metano centras pranešime spaudai paskelbė, kad 13 šalių, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, žemės ūkio ir aplinkos ministrai ir ambasadoriai pasirašė įsipareigojimą panaikinti ūkininkavimą:

"Praėjusį mėnesį (2023 m. balandžio mėn.) Pasaulinis metano centras bendradarbiavo su Čilės ir Ispanijos žemės ūkio ministerijomis, kad pirmą kartą surengtų pasaulinį ministrų susitikimą dėl žemės ūkio praktikos, skirtos išmetamo metano kiekiui mažinti. Į ministrų susitikimą susirinko aukšto rango vyriausybių nariai, kad pasidalytų pasaulinėmis perspektyvomis dėl metano kiekio mažinimo ir mažo išmetamųjų teršalų kiekio maisto sistemų. Susitikimo metu buvo priimtas pareiškimas, kuriame valstybės įsipareigojo remti pastangas gerinti prisitaikymo prie klimato kaitos ir klimato kaitos švelninimo priemonių žemės ūkio ir maisto sektoriuose kokybę ir kiekybę bei galimybes gauti finansavimą ir bendradarbiauti siekiant mažinti metano išmetimą žemės ūkyje ir maisto sistemose."

Libertysentinel.org praneša: Konferencijoje dalyvavo Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacija, Klimato ir švaraus oro koalicija, Amerikos bendradarbiavimo žemės ūkio srityje institutas, Pasaulio bankas, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija ir Amerikos plėtros bankas.

Pasaulio bankas, dar vienas po Antrojo pasaulinio karo JAV vadovaujamos liberalios taisyklėmis grindžiamos tvarkos kūrinys, pastaruoju metu kartu su JT daug kalba apie artėjantį badą. Praėjusią savaitę, gegužės 22 d., Pasaulio bankas išleido baltąją knygą "Naujausia informacija apie aprūpinimą maistu: Pasaulio banko atsakas į didėjantį aprūpinimą maistu".

Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programos direktorius taip pat nuo praėjusių metų rugsėjo mėn. skelbė baisius perspėjimus apie artėjantį pasaulinį badą.

Todėl man įdomu, kad tuo metu, kai globalistai įspėja apie maisto trūkumą ir badą, jų ruporai Pasaulio banke, Jungtinėse Tautose ir JAV bei jų sąjungininkių administracijose (atkreipkite dėmesį, kad Kinija ir Rusija niekur nedalyvauja šioje absurdiškoje prieš maistą nukreiptoje politikoje) kalba apie perėjimą prie naujos ir neįrodytos "tvarios" žemdirbystės formos, kuri labiau orientuota į metano mažinimą nei į didžiausio maisto derliaus gamybą.

Jie sako, kad šiuolaikinė maisto gamyba yra blogai, nes joje susidaro metanas, kuris neva kenkia aplinkai.

"Maisto sistemos yra atsakingos už 60 proc. metano išmetimo, - sakė Marcelo Mena, organizacijos "Global Methane Hub" generalinis direktorius. "Sveikiname šalis, norinčias pirmauti maisto sistemų metano mažinimo srityje, ir patvirtiname savo įsipareigojimą remti tokio pobūdžio iniciatyvas programomis, pagal kurias tiriamos perspektyvios metano mažinimo technologijos ir atliekami pagrindiniai metano mažinimo mechanizmų tyrimai, skirti naujoms technologijoms kurti."

Džonas Keris taip pat labai džiaugiasi, kad vertingą, produktyvią žemės ūkio paskirties žemę bus galima išimti iš apyvartos, sumažinti galvijų bandas ir mūsų maisto gamybos sistemas perduoti technokratams ir globalistams, siūlantiems miglotus pažadus apie "naujas technologijas".

Pasak JAV Aplinkos apsaugos agentūros, JAV yra užsiėmusi pastangomis sumažinti metano išmetimą ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje: "Jungtinės Amerikos Valstijos teikia pagrindines lyderystės, finansavimo ir techninės ekspertizės paslaugas tarptautinėms metano išmetimo mažinimo pastangoms, todėl nuo 2021 m. per GMI įgyvendinama daugiau kaip 1 140 metano išmetimo mažinimo projektų." Toliau žr. metano kiekio mažinimo veiklos EPA žemėlapį:

Tik vienas pavyzdys: Bideno administracija planuoja išleisti 1,5 mln. dolerių mokesčių mokėtojų lėšų programai, kuria siekiama "įgalinti" klimato kaitos aktyvistes "patriarchalinėje" Šiaurės Kenijos visuomenėje, rodo Washington Free Beacon peržiūrėti dokumentai.

Džonas Keris pareiškime teigė: "Metano kiekio mažinimas yra greičiausias būdas sumažinti klimato atšilimą trumpuoju laikotarpiu. Maistas ir žemės ūkis gali prisidėti prie mažo metano kiekio ateities didinant ūkininkų produktyvumą ir atsparumą. Sveikiname žemės ūkio ministrus, dalyvaujančius įgyvendinant Pasaulinį metano įsipareigojimą".

Gegužės 17 d. pranešime spaudai taip pat teigiama, kad "konferencijoje daugiausia dėmesio buvo skiriama mokslu pagrįstos praktikos, inovacijų ir technologijų diegimui, atsižvelgiant į tvarią maisto gamybą...".

Šį pasižadėjimą pakeisti savo žemės ūkio politiką pasirašė šios šalys: Jungtinės Amerikos Valstijos, Argentina, Australija, Brazilija, Burkina Fasas, Čilė, Čekija, Ekvadoras, Vokietija, Panama, Peru ir Ispanija.

Ispanijos vyriausybė 2024 m. surengs antrąją konferenciją, kurioje bus stebimos ir skatinamos su šiuo pareiškimu susijusios įgyvendinimo pastangos ir skatinama prisijungti daugiau šalių, rašoma gegužės 14 d. pranešime spaudai.

Jie teigia, kad norint išgelbėti planetą nuo išmetamųjų teršalų, kurie susidaro dėl karvių tuštinimosi, būtina priversti ūkininkus pakeisti ūkininkavimo būdą, perorientuojant žemę ir gyvulius į "naujoviškesnius" metodus ir "mokslu pagrįstą praktiką". Šiuos metodus reikės taikyti ne tik ūkiuose, bet ir visose "maisto sistemose".

Jie niekada nepasako, kokie tai "naujoviški" pokyčiai, tik kad jie bus pagrįsti "naujomis technologijomis" ir "moksliškai pagrįstais" metodais.

Iš šių žodžių galima daryti prielaidą, kad tarp svarstomų metodų yra ir toks: didžiąją dalį mėsinių ir pieninių galvijų, kiaulienos ir vištienos atsargų, kurių gyventojai gauna baltymų, pakeisti vabzdžių lervomis, miltiniais kirminais, vikšrais ir kt. Jungtinių Tautų Organizacija, Pasaulio ekonomikos forumas ir kitos nevyriausybinės organizacijos jau daugelį metų propaguoja mitybą be mėsos ir vabzdžių baltymų vartojimą, o milijardieriai investavo į didžiulius Ilinojaus valstijoje, Kanadoje ir Nyderlanduose statomus vabzdžių fabrikus, kuriuose miltiniai kirminai, vikšrai ir kiti vabalai bus perdirbami kaip priedai, dedami į maisto produktus, dažnai be aiškių etikečių, kurios informuotų žmones, ką tiksliai jie valgo. Bilas Geitsas (Bill Gates) taip pat bendradarbiauja su kitais milijardieriais, kad investuotų į laboratorijoje užaugintos mėsos gamybą - procesą, kurio metu karvių, vištų ir kiaulių vėžinės ląstelės naudojamos dirbtinei mėsai greitai užauginti.

Ūkininkai bus vis labiau verčiami palikti savo žemę, kaip tai jau vyksta Nyderlanduose, kurie yra antroji pasaulyje po Jungtinių Amerikos Valstijų maisto produktų eksportuotoja.

Visa tai lems artėjantį badą, kokio dabartinė žmonių karta žemėje dar nėra mačiusi. Visa tai suplanuota. Tokie globalistai kaip Dennisas Meadowsas (Dennis Meadows), 1972 m. Romos klubo patvirtintos knygos "Augimo ribos" (The Limits to Growth) autorius, informavo mus apie globalistų planus drastiškai ištuštinti Žemę. Jo komentarai toliau pateiktame vaizdo įraše, manau, buvo pateikti 2017 m.

Taip pat išsamiai pranešiau apie Deagelio prognozę, kurioje numatoma, kad iki 2025 m. gyventojų skaičius Amerikoje sumažės beveik 70 proc. ir panašiai drastiškai gyventojų skaičius sumažės Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Kanadoje, Kanadoje, Australijoje ir kitose NATO priklausančiose šalyse.

Nėra efektyvesnio būdo depopuliacijai nei karas, badas ir maras. Argi neįdomu, kad visi trys šie laiko patikrinti žudymo būdai naudojami dabar?

Karas su maistu labai panašus į tai, kas vyksta energetikos sektoriuje, kur vyriausybės susitaria su stambiuoju verslu, siekdamos visą transportą iš dujomis varomo paversti elektra varomu, o tai reiškia, kad daug mažiau žmonių galės sau leisti įsigyti elektromobilius, o jei ir galės, šių automobilių naudojimas bus daug griežčiau stebimas ir kontroliuojamas, nes reikės įkrovimo stotelių, kurios priklausys nuo jau ir taip perkrauto elektros tinklo. Jei negalėsite įkrauti automobilio, kai norite, o tik tada, kai jums bus leista, savo judėjimo laisvę atiduosite tų įkrovimo stotelių reguliuotojams.

Maisto pramonėje didysis žemės ūkis taip pat susitars su pasaulio vyriausybėmis, kad būtų gaminama daug mažiau jautienos, vištienos ir kiaulienos, pakeičiant šiuos baltymus vabzdžiais ir laboratorijose auginama netikra mėsa, kurios poveikis sveikatai iš esmės nežinomas.

Tokie pokyčiai jau dabar akivaizdžiai matomi Nyderlanduose, kur vyriausybė, pradėjusi įgyvendinti planą, pagal kurį iki 50 proc. sumažins gyvulių bandas ir 30 proc. sumažins azoto trąšų naudojimą, sukėlė daug diskusijų. Kad ir kiek būtų kalbama apie "naujoves" ir "naujas technologijas", negalima mažinti bandų ir trąšų naudojimo, o paskui teigti, kad ūkiai bus "našesni". Tai melas. Visos jų "naujovės" tiesiogiai reiškia, kad ant viso pasaulio stalų bus mažiau maisto.

Pasiruoškite badui. Trumpalaikis ir lengvas sprendimas - apsirūpinti sandėliuko atsargomis. Taip pat turime galvoti apie ilgalaikę perspektyvą. Jei niekada neauginote daržo ar neauginote vištų, galbūt norėtumėte pagalvoti apie tai, kaip pagerinti savo įgūdžius. Galbūt kelerius metus auginote sodą ir turite tam tikros patirties, kuria galite pasidalyti su kaimynu, auginančiu vištas, bet neturinčiu arba turinčiu mažai sodininkystės patirties. Tinklų kūrimas ir bendradarbiavimas su aplinkiniais žmonėmis bus raktas į išgyvenimą, kai šis pasaulinis badas sustiprės.

Gali būti, kad turtingiausiose šalyse, pavyzdžiui, Amerikoje, tikrasis badas niekada neįvyks. Galbūt maisto produktų ir toliau bus lentynose, tačiau galiu garantuoti, kad pagrindinių produktų, tokių kaip miltai, duona, kiaušiniai, mėsa ir pieno produktai, kainos ir toliau smarkiai kils.

Melskitės už geriausią variantą ir ruoškitės blogiausiam. Nes žinome, kad globalistų planas yra sumažinti pasaulio gyventojų skaičių nuo 7,5 mlrd. iki 1 ar 2 mlrd. Dennisas Meadowsas (Dennis Meadows) išleido katę iš maišo, o jis yra vidinis globalistų atstovas Romos klube, kurio įsitraukimas į šią temą siekia septintojo dešimtmečio pradžią.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau