Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 17

Australija, ruošdamasi paukščių gripo pandemijai, reikalauja maisto davinių

Australija, ruošdamasi paukščių gripo pandemijai, reikalauja maisto davinių

Australijoje įvedamas maisto produktų normavimas ir uždarymas, nes marionetinė WEF vyriausybė ruošia dirvą, kad mases panardintų į badą, o australai moka kainą už tai, kad leido vyriausybei be kovos konfiskuoti jų ginklus.

Elitas įspėjo, kad pasaulinė maisto krizė yra darbotvarkėje, o Australija tapo Naujosios pasaulio tvarkos bandymų poligonu, kuriame ant suimtų gyventojų išbandoma kiniško stiliaus autoritarinė taktika, prieš pradedant ją taikyti likusiam pasauliui.

Ar Australija susitaikys su pasaulinio elito sadizmu, įskaitant bado davinius, privalomus skiepus ir užnuodyto vandens tiekimą, ar ji išmintingai sukils, išvarys tironus ir atgaus laisvę?

Australijoje prasidėjo maisto draudimai ir maisto produktų normavimas, nes marionetinė vyriausybė toliau vykdo Pasaulio ekonomikos forumo politiką, kad įtiktų savo globalistiniams valdovams.

Pasiteisindama vadinamuoju paukščių gripu, Australijos Viktorijos valstija įsakė uždaryti ūkius, paskerdė milijonus vištų ir uždraudė vartotojams pirkti sveikus kasdienius produktus, įskaitant kiaušinius.

Vyriausybės teigimu, itin perdirbtas maistas yra gerai, tačiau natūralių produktų ir aukštos kokybės baltymų šaltinių, tokių kaip kiaušiniai ir mėsa, reikia vengti.

Tačiau Australijos gyventojams dar blogiau. Tironiška vyriausybė taip pat atsakinga už vandens krizę, dėl kurios visuomenė patyrė šoką.

Kancerogeninės cheminės medžiagos vandens tiekimo sistemoje? Beveik galėtum prisiekti, kad elitas nori, jog visi masiškai išmirtume anksčiau laiko.

Tuo tarpu vyriausybė ruošia dirvą grynųjų pinigų uždraudimui ir perėjimui prie visiškai skaitmeninės CBDC sistemos su skaitmeniniu ID, o tai reiškia, kad elitas galės kontroliuoti kiekvieną visų visuomenės narių sandorį.

Atrodo, kad Australija per daug pasitikėjo su WEF susijusia vyriausybe. Tačiau nemanykite, kad tokie dalykai negali nutikti JAV. Iš tikrųjų JAV maisto tiekimas yra puolamas ir krizė netrukus užgrius.

Maistas yra civilizuotos visuomenės pagrindas. Bet kai maistas baigsis, visi statymai bus atmesti.

Gyvename išties neregėtais laikais. Dauguma mūsų Vakarų pasaulyje visą gyvenimą gyveno "daugiau nei pakankamai", nes maisto gamyba mūsų šalyse niekada nebuvo problema.

Tačiau dabar padėtis keičiasi.

Pasaulinis elitas perspėjo, kad didelė maisto krizė bus "kita rugsėjo 11-oji", o maisto gamybai iš visų pusių smogs "tobula audra", kurią sudaro pagamintos problemos.

Toliau pateikiamos 5 priežastys, kodėl maisto pasiūla Jungtinėse Valstijose ir toliau mažės...

Visi žinome, kad elitas pasiryžęs užkirsti kelią paprastiems žmonėms valgyti raudoną mėsą. Ar esate pasirengę valgyti mažiau jautienos?

1. Didžiausia sausra JAV vakarinėje dalyje "per 1200 metų" verčia daugybę rančerių mažinti savo bandas ir įspėja, kad iki 2025 m. "jautienos gamyba sumažės 7 %".

2. Nepaprastai didelė sausra vakaruose taip pat turėjo didžiulį poveikį žieminių kviečių derliui.  Jis buvo 8 proc. mažesnis nei praėjusiais metais, todėl tai reiškia, kad per metus bus mažiau duonos ir picų.

3. Dėl itin nenatūralių ir keistų oro sąlygų daugelyje Vidurio Vakarų dalių pavasario sėja gerokai vėlavo, o kai pasėliai nepasėjami laiku, tai reiškia mažesnį derlių, kai pagaliau ateina derliaus nuėmimo sezonas.

4. Per naująją paukščių gripo paniką, kuri atsitiktinai kilo kaip tik tuo metu, kai Bilas Geitsas (Bill Gates) baigė kurti savo naująją vakciną nuo paukščių gripo, JAV nugaišo daugiau kaip 37 milijonai vištų ir kalakutų. Tai reiškia, kad mums visiems teks mažiau vištienos, kalakutienos ir kiaušinių. Kiaušinių kaina jau pasiekė beprotišką lygį ir ji tik didės.

5. Floridoje didžiulę žalą daro citrusinių vaisių liga, vadinama "citrus greenening". Iš tikrųjų ką tik Floridoje užaugo blogiausias apelsinų derlius per 70 metų.

Kiekvienas iš ką tik išvardytų veiksnių yra krizė.

Visi kartu jie kelia labai didelę grėsmę.

Šiais metais pagaminsime daug mažiau maisto nei tikėtasi, ir tai vyksta tuo metu, kai visas pasaulis susiduria su precedento neturinčio dydžio ir masto "pasauliniu badu".

Bendrovės "Gro Intelligence" generalinė direktorė Sara Menker neseniai įspėjo JT Saugumo Tarybą, kad pasaulinės maisto atsargos sparčiai mažėja.

"Svarbu pažymėti, kad žemiausias kada nors pasaulyje buvęs grūdų atsargų lygis šiuo metu pasiekiamas tuo metu, kai galimybės gauti trąšų yra labai ribotos", - sako S. Menker.

Tai turėtų jus sukrėsti iki širdies gelmių, nes artimiausiais mėnesiais nebus pakankamai maisto visiems išmaitinti.

Rengiamasi elito melagingai vėliavai ir valdžios užgrobimui, ir jei buvote atidūs, apgaulės įrodymų galite pamatyti visur, kur tik pažvelgsite.

Šių metų pradžioje Briuselyje buvo surengtas karo žaidimas arba pasirengimo pratybos, kuriose taip jau sutapo, kad buvo numatytas 2024-2025 m. maisto trūkumas Europoje, kuris sukels didelį pasaulinį badą.

Visi, kurie atkreipė dėmesį į ankstyvąsias Kovido plandemijos dienas, supranta, kad karo žaidimai ir pasirengimo pratybos yra elito būsimų netikrų vėliavų ir distopinių planų žmonijai repeticijos.

Prisiminkite "Evant 201" - pasirengimo pratybas, kuriose buvo pristatyta koronaviruso pandemija ir kurios buvo surengtos 2019 m. spalį, stebint Pasaulio ekonomikos forumui ir Bilo ir Melindos Geitsų fondui, o jose dalyvavo įprasti įtariamieji, įskaitant Pasaulio sveikatos organizaciją, Kinijos CDC ir Anthony Fauci?

Elitas ir vėl buvo pagautas sukčiaujant, o šį kartą B. Gatesas giriasi, kad badas yra problema, kurią galima paversti ginklu.

Žiūrėkite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.11.2017 laikas 10:58 Receptai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunėlė, pipirmėtė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunėlės lapai, pipirmėtė

Skaityti daugiau

16.11.2017 laikas 10:36 Receptai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

31.08.2019 laikas 16:20 Receptai Minkščiausi ruletukai su obuoliais, skubant: ilgai neužsilaiko

Dalinuosiu skanių obuolių roletų receptu! Jų pagrindą sudaro tešla su grietine, kuris puikiai papildo sotų ir kvapnų obuolių įdarą. Būtinai išbandykite!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau