Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Birželio » 20

WEF skelbia karinę padėtį Amerikoje, kai Bidenas siunčia kariuomenę į JAV gatves

Šimtai karinių tankų buvo dislokuoti Jungtinėse Valstijose po to, kai niekieno nerinktas globalistų despotas Klausas Schwabas įsakė J. Bidenui "paskelbti karinę padėtį", kad Amerikoje būtų "sutvarkyta mūsų pasaulinė architektūra ir pasaulinė sistema".

WEF skelbia karinę padėtį Amerikoje

Anot WEF informatoriaus, Švabas labai susirūpinęs, kad Baidenas ir globalistai praras savo valdžią, nes virtinė skandalų grasina paskandinti Baideno perrinkimo kampaniją, o vis daugiau žmonių prabyla apie globalistinio elito nusikaltimus.

Daugelyje JAV valstijų pranešama apie masinius kariuomenės judėjimus, o pagrindinė žiniasklaida dirba viršvalandžius, kad įtikintų tuos, kurie praneša apie šią veiklą, jog jie klysta ir nieko nevyksta.

Filadelfijos miesto gatvėmis važinėja tankai, o vietos kariniai šaltiniai skelbia, kad tai nėra pratybos.

Tankų grupė šeštadienį taip pat buvo pastebėta greitkelyje Aidaho Falls mieste. Vaizdo įrašų iš visos Amerikos tiek daug, kad galime parodyti tik keletą.

Globalistiniam elitui ruošiant dirvą karo padėties paskelbimui ir kontrolės perėmimui autoritarinėmis priemonėmis, verta prisiminti, kad globalistinis elitas paskelbė apie savo ketinimus pradėti didžiulę karinę kampaniją, kai paskelbė apie Didžiojo perskaičiavimo pradžią.

Tą dieną, kai buvo paskelbta apie Didįjį perskaičiavimą, J. Bidenas buvo auditorijoje, todėl tai, kad jis dabar atsiklaupė prieš globalistus, neturėtų stebinti.

J. Bidenas visada suprato, kad yra tik globalistų elito marionetė. Pažiūrėkite, kaip jis, eidamas JAV viceprezidento pareigas, žemina save ir savo šalį Davose. Net Klausas Švabas (Klaus Schwab) negali nuslėpti savo paniekos šiam žmogui.

Gėdingas elgesys. O dabar, dėdamas pagrindą karo padėčiai, J. Bidenas imasi silpno, labai nepopuliaraus ir nerinkto prezidento taktikos. Tai globalistinis fašizmas.

Ir nesuklyskite, distopinis autoritarizmas buvo planuojamas nuo tada, kai septintojo dešimtmečio pradžioje Romos klubas pirmą kartą nieko neįtariančiai visuomenei įpiršo klimato apgaulę.

Pasak Švabo, pasaulinis valdymas yra vienintelis neegzistuojančios klimato kaitos problemos sprendimas.

Pasak WEF, dabar pasiekėme kritinį istorijos momentą ir elitas ruošiasi pradėti didžiulę karinio stiliaus kampaniją, kad žmoniją nukreiptų teisinga linkme.

Pasak Klauso Švabo (Klaus Schwab) dešiniosios rankos Juvalio Nojaus Harario (Yuval Noah Harari), elitas patobulino "Smartmatic" ir "Dominion" balsavimo sistemas ir vietoj jų panaudos dirbtinį intelektą, kad kontroliuotų kitus JAV rinkimus.

Ką elitas planuoja daryti su dirbtiniu intelektu? Harari turi atsakymą ir į šį klausimą. Jie planuoja stebėti ir kontroliuoti mases taip, kaip Harario herojai Stalinas, Mao ir Hitleris.

Pasak Švabo, elitui prireiks karinės jėgos, kad galėtų įsitvirtinti kaip nerinkti aukščiausi pasaulio lyderiai, įvesdami žmoniją į ketvirtąją pramonės revoliuciją.

Pasaulio ekonomikos forumas teisus dėl vieno dalyko. Esame lemiamu istorijos momentu, o statymai negali būti didesni.

PAŽIŪRĖKITE:

Nepriklausomos naujienos Planet-Today.com

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau