Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 25

"Didysis perkrovimas": WEF jaunasis pasaulio lyderis Macronas įspėja apie "gausos pabaigą" paprastiems žmonėms

Pasaulio ekonomikos forumo jaunasis pasaulio lyderis ir Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ( Emmanuel Macron) trečiadienį per pirmąjį vyriausybės posėdį po vasaros atostogų pasakė niūrią kalbą, kurioje perspėjo, kad paprasti žmonės turi ruoštis "dideliems sukrėtimams" ir "gausos pabaigai".

"Manau, kad išgyvename lūžio tašką arba didelį sukrėtimą. Pirmiausia dėl to, kad išgyvename... tai, kas gali atrodyti kaip gausos pabaiga", - sakė E. Macronas, buvęs Rothschildų bankininkas, sėdėdamas auksu dengtoje kėdėje auksu dengtame kambaryje savo tiesioginiuose rūmuose.

"Laisvė kainuoja", - sakė E. Macronas, ragindamas paprastus žmones susitaikyti su elitistinės Klauso Schwabo (Klaus Schwab) WEF ideologijos patvirtinta griežtai apribota ateitimi. "Mūšiai, kuriuos turime kovoti... bus laimėti tik mūsų pastangomis".

Klausas Švabas ne kartą gyrėsi WEF gebėjimu "prasiskverbti į vyriausybes", ir atrodo, kad Prancūzijos parlamentas buvo visiškai parduotas Davoso elitui.

Net Prancūzijos opozicinė partija gieda iš tos pačios giesmės, kaip ir E. Macronas.

Opozicinės konservatyvios Les Républicains partijos įstatymų leidėjas Philippe'as Gosselinas (Philippe Gosselin) pritarė E. Macronui ir teigė, kad vyriausybė turi tęsti siūlomas reformas.

"Grįžtama į realybę", - sakė F. Gosselinas agentūrai "Reuters".

Vyriausybės atstovas spaudai Olivier Véranas (Olivier Véran) sakė, kad energijos kainų viršutinė riba, kuri padėjo namų ūkiams susidoroti su sparčiai augančia infliacija, negali tęstis "neribotą laiką". Trumpai tariant, namų ūkiai susidurs su didesnėmis išlaidomis, kurios papildys ir taip sparčiai augančią infliaciją.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau