Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 13

2023 m. Davoso svečių sąrašas nutekintas, globalistai ruošiasi paskutiniam Didžiojo pertvarkymo perėmimo etapui

Pasirodė kasmetinio Pasaulio ekonomikos forumo Davoso aukščiausiojo lygio susitikimo dalyvių sąrašas, į kurį pateko beveik visi tikėtini globalistai.

Sąraše pažymima, kad "apie 50 valstybių ir vyriausybių vadovų jau patvirtino savo dalyvavimą metiniame susitikime ir tikimasi, kad jų skaičius padidės iki daugiau nei 60".

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Sąraše yra keletas įtakingiausių planetos valdžios, finansų ir verslo atstovų, įskaitant FTB direktorių Krisą Rėjų (Chris Wray), bendrovių "Amazon", "BlackRock" ir "Pfizer" vadovus, aukščiausio rango Gateso fondo ir Soroso tinklo pareigūnus, bendrovių "The New York Times" ir "NBC Universal" vadovus.

Bideno pasiuntinys klimato kaitos klausimais Johnas Kerry, Europos centrinio banko prezidentė Christine Lagarde, Pasaulio sveikatos organizacijos generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas, CNN Fareedas Zakaria ir "Fox News" Maria Bartiromo taip pat yra svarbūs vardai, kuriuos galima rasti šiame sąraše.

WEF metinis susitikimas Davose, Šveicarijoje, vyks sausio 16-20 d., o pagrindinė aukščiausiojo lygio susitikimo tema - "Bendradarbiavimas susiskaldžiusiame pasaulyje".

Žr. "Davosas 2023" sąrašą:

sąmokslas, Davosas, globalistai, didysis perkrovimas, žiniasklaida

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
smile Okmanas pasirodo Švabinis?..... Tas kuris Lietuvis-švedas, ar švedas-lietuvis ... Ar, aš ko nesupratau...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau