Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 4

Informatorius įspėja, kad HAARP sukels ‘biblines katastrofas’ ir įves ‘naująją pasaulio tvarką’

HAARP sukels ‘biblines katastrofas’ ir įves ‘naująją pasaulio tvarką’

Pasak informatorių, kurie įspėja pasaulį, kad HAARP naudoja Nikolos Teslos (Nikola Tesla) mirties spindulių technologiją, kad padėtų elitui siekti savo tikslo - pavergti žmoniją, globalistinis elitas naudoja HAARP pasaulio orų kontrolei, klimato kaitos darbotvarkės spartinimui ir žalos padarymui priešams.

Amerikiečių mokslinių tyrimų iniciatyva, vadinama HAARP, aktyviai vykdoma nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios. Nors projektas turi daugybę tikslų, radijo ryšio technologijų tobulinimas laikomas pagrindiniu jo tikslu.

"HAARP yra pajėgiausias pasaulyje didelės galios, aukšto dažnio siųstuvas, skirtas jonosferos tyrimams", - rašoma Aliaskos universiteto pranešime.

"2015 m. rugpjūčio 11 d. Jungtinių Amerikos Valstijų karinių oro pajėgų mokslinių tyrimų įrenginio eksploatacija buvo perduota Aliaskos Fairbankso universitetui, todėl HAARP gali tęsti jonosferos fenomenologijos tyrimus pagal žemės naudojimo bendradarbiavimo mokslinių tyrimų ir plėtros sutartį", - tęsiama oficialiame pranešime.

Bet tiek apie oficialų pranešimą. Vis dažniau pranešant apie keistus ir neįmanomus orus visame pasaulyje... verta paklausti, ką iš tikrųjų veikia HAARP?

Daugelis tyrimų objektui artimų žmonių perspėja, kad HAARP naudojamas pasaulio orams kontroliuoti ir geopolitinei įtampai manipuliuoti.

Vienas Rumunijos generolas, kuriam buvo suteikta galimybė iš arti susipažinti su įrenginiu, vėliau teigė, kad Aukšto dažnio aktyviųjų auroralinių tyrimų programa (HAARP) niekada nebuvo uždaryta, bet daugelį metų nuolat tobulinama ir modernizuojama.

Geoinžinerijos ekspertas generolas Emilis Strainu (Emil Strainu) aptarė HAARP keliamą pavojų Serbijos žiniasklaidos atstovams. Jis pavadino ją "apokalipsės ginklu" ir žurnalistui Draganui Vujičičiui (Dragan Vujicic) sakė, kad ji potencialiai gali būti naudojama ekonominiam karui, klimato kaitai ir gyventojų kontrolei. Tačiau HAARP ištakos buvo geranoriškos - mokslinė veikla, skirta jonosferos savybėms ir elgsenai tirti.

"HAARP sistema veikia nuo 1993 m., - sakė Strainu. "Kasmet antenų ir siųstuvų skaičius didėjo, dabar naudojama daugiau kaip 180 antenų ir pagrindinių generatorių. Šiandien HAARP turi didžiausią galią per visą savo istoriją ir gali vykdyti nuotolines misijas bet kurioje pasaulio vietoje."

Strainu paaiškino tris pagrindines geoinžinerijos kryptis. Pirmoji yra anglies dioksido geoinžinerija, kuria siekiama iš atmosferos pašalinti anglies dioksidą. Antroji kryptis - saulės geoinžinerija, kuria siekiama pakeisti sugertos ir į Žemės atmosferą patekusios saulės spinduliuotės kiekį.

Trečioji kryptis - karinė geoinžinerija, kai aplinkos keitimo technologijos kariniais tikslais naudojamos visose trijose aplinkose - sausumoje, jūroje ir ore. Pasak Strianu, dabartinė "klimato kaitos" problema, atrodo, kilo dėl tokių dešimtmečius slapta vykdomų geoinžinerijos projektų.

Galingiausias HAARP įrenginys yra Gakonoje, Aliaskoje, kuris 2014 m. buvo uždarytas, o po dvejų metų, 2016 m., perėjo Aliaskos Fairbankso universiteto (UAF) žinion. Tačiau Strianu pabrėžė, kad tai buvo JAV kariuomenės ir Centrinės žvalgybos valdybos priedanga, siekiant tęsti ten HAARP operacijas.

Strianu taip pat papasakojo buvęs UAF HAARP įrenginyje ir sužinojęs, kaip šis ginklas naudojamas. Jis papasakojo, kad kai kurie iš šio ginklo panaudojimo būdų yra sprogimai, panašūs į branduolinių bombų sukeliamus sprogimus, aplinkos keitimas ir uraganų, tornadų, vandalų ir cunamių sukėlimas tose vietovėse, kur paprastai jų nebūna.

Šis ginklas taip pat gali sukelti žemės drebėjimus ir ugnikalnių išsiveržimus, stimuliuodamas į tokius reiškinius linkusias teritorijas. Jis taip pat gali keisti smegenų bangas ir valdyti žmonių mąstymą.

Atsižvelgdami į generolo atskleistus faktus, daugelis socialinėje žiniasklaidoje pirštais rodo į HAARP, kuris sukėlė 2022 m. vasario mėn. stiprų žemės drebėjimą, smogusį Turkijai ir Sirijai. Per šią nelaimę žuvo mažiausiai 54 387 žmonės.

Strianu ne vienintelis tiki geoinžinerinio ginklo egzistavimu. Jo kolegė rumunė senatorė Diana Iovanovici Sosoaca, sakydama kalbą Rumunijos parlamente, teigė, kad žemės drebėjimas Turkijoje galėjo būti globalistų prieš Ankarą dislokuoto geoelementinio ginklo padarinys. Pasak įstatymų leidėjos, Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano (Recep Tayyip Erdogan) pasipriešinimas globalistams pastariesiems nepatiko.

A. Sosoaca atkreipė dėmesį į tai, kad likus kelioms dienoms iki įvykio 10 šalių uždarė savo ambasadas ir atšaukė ambasadorius. O "likus dešimčiai sekundžių iki vadinamųjų žemės drebėjimų turkai uždarė šiuos (naftos ir dujų) vamzdynus".

Ji taip pat nurodė, kad "150 pakartotinių (niokojančio) žemės drebėjimo smūgių, kurių antrasis buvo stipresnis už pirmąjį", įrodo, kad smūgiai buvo dirbtinio pobūdžio". Ji pridūrė, kad geologiniai ginklai "egzistuoja jau labai seniai" ir "iki šiol buvo naudojami nesukeliant per daug aukų, tikriausiai eksperimentams".

"Dabar tai pradėta taikyti praktikoje", - pastebėjo senatorė. "Tačiau niekas nemanė, kad turės žūti žmonės - tiek daug žmonių ir tokiu siaubingu būdu".

Daugelyje socialinių tinklų pranešimų teigiama, kad HAARP naudojama audroms ir karščio bangoms kurti. Kai kurie net siūlė ją naudoti kaip priemonę, skirtą klimato nerimui kurstyti ir padaryti žmones imlesnius klimato blokadoms. Dar blogiau, teigiama, kad HAARP yra pasaulio depopuliacijos įrankis.

Šie pražūtingi kaltinimai yra akivaizdus įrodymas, kad globalistinis elitas, naudodamas HAARP technologiją, sąmoningai puola Turkiją.

Atsiranda daugiau įrodymų, kad HAARP buvo paversta ginklu. Pasak žinomo Brazilijos fiziko daktaro Fran De Aquino, visiškai veikiantis HAARP tinklas ne tik keičia orus ir geofizinius reiškinius, bet ir gali iškreipti erdvę ir gravitaciją - netgi laiką!

Dr. F. De Akvino taip pat teigia, kad HAARP naudoja legendinį Nikolos Teslos ginklą "Mirties spindulys" orų ir stichinių nelaimių kontrolei visame pasaulyje.

Jei ką nors žinote apie Nikolą Teslą, žinote, kad FTB aplankė jį prieš mirtį ir konfiskavo tūkstančius ir tūkstančius puslapių projektų ir išradimų. Šie išradimai tapo JAV vyriausybės nuosavybe.

HAARP aukšto dažnio radijo bangos, kurias galima sustiprinti, moduliuoti ir nukreipti beveik į bet kurią Žemės vietą, sukurtos remiantis legendinio išradėjo ir vizionieriaus Nikolos Teslos pažangiausiais darbais. Tesla dešimtmečius kūrė revoliucinę ginklų technologiją, kurią pavadino "teleforce": galingą, mirtiną mirties spindulį, kuris, Teslos teigimu, visiems laikams pakeis karybą.

Pastaruoju metu keistos poros ir sausumos masyvų sutrikimai atkreipė dėmesį į galimybę, kad HAARP technologijos elementai buvo pritaikyti kaip ginklai, siekiant pritaikyti Teslos naikinantį mirties spindulį, kuris veikia skleisdamas sutelktus radijo dažnius, kad suardytų molekules jungiančius ryšius, naudodamas netiesinį intensyvios spinduliuojamos energijos poveikį.

Ar tai sutapimas, kad prieš žemės drebėjimą Turkijoje, sukėlusį tokius sugriovimus ir nusinešusį tiek daug gyvybių, danguje buvo pastebėta mėlyna šviesa?

Dar 2009 m. įspėjamasis HAARP superginklo ženklas paliko savo parašą mažytėje Meksikos saloje Meksikos įlankoje. Vieną dieną sala, pavadinta Bermeja, buvo ten, o kitą dieną tiesiog dingo.

Ši paslaptis taip ir nebuvo įminta. Nors oficialus paaiškinimas - "visuotinis atšilimas" ir kylantys vandenys, 2009 m. įlanka nebuvo pastebimai pakilusi, o jūros dugnas nenukrito.

Karališkojo tarptautinių reikalų instituto Londone bendradarbė Cleo Paskal pažymi: "2009 m. rugsėjį buvo pranešta, kad, nepaisant to, jog žemėlapiuose ji buvo matoma šimtmečius, mažytės Bermės salos Meksikos įlankoje nebegalima rasti.

"Meksikos vyriausybė siuntė lėktuvus ir laivus, naudojo palydovus, kad pabandytų ją surasti, bet jos nebebuvo. O kartu su ja - ir didelė pretenzija, kurią Meksika buvo pareiškusi dėl angliavandenilių turtingų Persijos įlankos vandenų. Kai kurie Meksikos gyventojai sakė, kad, aišku, CŽV susprogdino jų salą, norėdama pakirsti jų akcijų paketą.

"Jungtinių Valstijų atsakas buvo aiškus: "Nėra salos, nėra pretenzijų".

Kaip patogu. Išgaravo vienu mygtuko paspaudimu?

Teigiama, kad sala nepaaiškinamai išnyko. O gal tai buvo nepaaiškinama?

Tuo metu, kai sala nustojo egzistuoti, Meksikos įlankoje ir aplink ją buvo pranešama apie keistus reiškinius. Susidarė mirguliuojantys vaivorykštiniai debesys ir vyko masinis chemtreilų purškimas. Tuo pat metu paprastai ramiuose vandenyse išsiveržė paslaptingi sūkuriai. Dar keisčiau, kad Bermėjos dingimo dieną netoli jos buvę jūreiviai pranešė apie keistą šviesos lūžį danguje. Jų parodymai buvo nurašyti kaip nepatvirtinti pranešimai apie NSO.

Tačiau energijos demonstravimas ir sūkuriai yra akivaizdūs HAARP veiklos požymiai. Tai veikla, kuri neturi nieko bendra su jonosferos analize ir eksperimentais, o yra susijusi su manipuliavimu žmonija ir jos valdymu.

Ši valdžios trokštanti milijardierių ir politikų grupuotė jau seniai rezga sąmokslą, kaip pavergti mases, ir dabar jie žengia savo žingsnį.

Tačiau dėka žmonių, kurie atsisako pasiduoti jų smegenų plovimui, tokių kaip jūs, pasauliniam elitui sekasi kur kas sunkiau, nei jie manė.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau