Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 9

Pasaulinis elitas normalizuoja pedofiliją

Viso pasaulio vyriausybės, kontroliuojamos Pasaulio ekonomikos forumo, kariauja su mūsų vaikais. Klauso Švabo (Klaus Schwab) jaunieji pasaulio lyderiai sistemingai bando normalizuoti pedofiliją ir dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais visame pasaulyje.

Tai vyksta tiesiai prieš mūsų akis, o didžioji žiniasklaida prisideda prie jų tylėjimo.

Šią savaitę Jacindos Ardern (Jacinda Ardern) kraštutinių kairiųjų Naujojoje Zelandijoje teisėjas paskelbė, kad 12 metų vaikai gali duoti sutikimą lytiniams santykiams su suaugusiaisiais. Nereikia atsukti atgal. Jūs teisingai mane išgirdote. Šioje byloje dalyvavo 45 metų vyras, kurio gynyba buvo grindžiama teiginiu, kad jo 12 metų auka "to norėjo". Pasak vidutinio amžiaus vyro, 12 metų mergaitė darė jam spaudimą dėl sekso.

"Žinau, kad ji buvo vaikas, bet tai, kaip ji priėjo prie manęs, priminė brandžią moterį. Aš jai atsisakiau, bet ji vis grįždavo prie manęs. Ji tikrai to norėjo", - apie vaiką, kuriam tuo metu buvo 12 metų, pasakojo 45 metų vyras.

Paskutinėmis teismo proceso dienomis teisėjas Earwakeris (Earwaker) sprendė jaunesnio nei 16 metų asmens sutikimo klausimą, teigiama "New Zealand Herald" pranešime:

"Teisiškai jaunesnis nei 16 metų asmuo negali duoti sutikimo dėl kaltinimų nepadoriais veiksmais, todėl jums, kaip prisiekusiesiems, tereikia nuspręsti, ar buvo atlikti nepadorūs veiksmai, - sakė jis.

Tuomet atėjo svarbiausias momentas. Teisėjas prisiekusiesiems pasakė:

"Tačiau kalbant apie lytinius santykius, jaunesnis nei 16 metų asmuo gali duoti sutikimą. Turite apsvarstyti, ar sutikimas buvo duotas, ar ne, remdamiesi turimais įrodymais."

Pirmadienį teisėjas Earwaker užbaigė teismo procesą, ragindamas prisiekusiuosius išlikti "visiškai nešališkus" vertinant, ar karūnos kaltinimas įrodė savo kaltę, ar ne. Atminkite, kad kalbame apie vyrą, kuris prisipažino turėjęs lytinių santykių su dvylikamete ir teisinosi tuo, kad ji "to norėjo".

"Karūnos atstovams nepakanka įtikinti jus, kad jis greičiausiai yra kaltas, reikia, kad tai nekeltų pagrįstų abejonių".

Baisūs laikai Naujojoje Zelandijoje. Bet ar jus tai stebina? Kalbame apie kraštutinių kairiųjų autoritarinę valstybę, kuriai vadovauja jaunoji pasaulio lyderė Jacinda Ardern, kurioje piliečiams liepiama visiškai pasitikėti vyriausybe.

Naujoji Zelandija krito.

Tačiau jie nėra vieninteliai.

Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron) buvo perrinktas Prancūzijos prezidentu anksčiau per rinkimus, kurie plačiai vertinami kaip įtartini. Turbūt nieko keisto, kad jis taip pat yra vienas iš Klauso Schwabo (Klaus Schwab) jaunųjų pasaulio lyderių, o Prancūzija taip pat normalizuoja pedofiliją.

Prezidento E. Macrono vyriausybė 2018 m. balsavo prieš tai, kad Prancūzijoje būtų nustatytas sutikimo amžius, ir tapo viena iš pirmųjų valstybių, pasidavusių tarptautinio sąmokslo, pasiryžusio visame pasaulyje dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais, spaudimui.

Tai reiškia, kad Prancūzijos federaliniuose įstatymuose nėra įteisintas sutikimo amžius, o suaugusieji, turintys lytinių santykių su bet kokio amžiaus vaikais, nebus traukiami baudžiamojon atsakomybėn už išžaginimą, jei nukentėjęs vaikas negalės įrodyti "smurto, grasinimo, prievartos ar netikėtumo".

Rugpjūčio 3 d. Prancūzijos parlamentas pasirašė kovos su seksualiniu ir lyčių smurtu įstatymo projektą, žinomą kaip Šiaipos (Schiappa law) įstatymas, kuris sukėlė pasipiktinimą Prancūzijoje, nes tėvai ir vaikų teisių grupės apkaltino E. Macrono vyriausybę išdavus tautos vaikus.

Pasak vaikų teisių apsaugos pareigūnų, dėl to, kad Prancūzijoje nėra nustatyto sutikimo amžiaus, milijonams vaikų kyla rimtas seksualinės prievartos pavojus.

Jei kas nors ir yra, tai yra per menkas pasakymas. Tačiau ar jie turėtų stebėtis? Kaip ir Jacinda Ardern iš Naujosios Zelandijos, E. Macronas yra vienas iš Klauso Schwabo jaunųjų pasaulio lyderių. Jie visi yra velniškai pasiryžę kariauti prieš mūsų vaikus.

Mylime jį ar nekenčiame, bet Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) jau prieš daugelį metų mus perspėjo, kad pasaulinis elitas planuoja normalizuoti pedofiliją Vakaruose. Pasak V. Putino, pasaulio elitas užsiima šėtono garbinimu. "Daryk, ką nori" - toks yra jų šūkis. Atrodo, kad jis buvo teisus.

Anksčiau sakiau, kad didžioji žiniasklaida prisideda prie to, kad tyli. Žiniasklaida labiau suinteresuota reklamuoti "Big Pharma" produktus ir veikti kaip Demokratų partijos ryšių su visuomene skyrius, todėl atrodo, kad jai visiškai neįdomios realaus pasaulio problemos, turinčios tiesioginės įtakos mūsų vaikų gyvenimui.

Tačiau kai pradedi gilintis, supranti, kad žiniasklaida prisideda ne tik užmerkdama akis, bet ir kitais būdais.

Bandymas normalizuoti pedofiliją jau daugelį metų vyksta mūsų akyse. Ir kas geriau gali mažinti masių jautrumą, jei ne jų mėgstamos žvaigždės.

Opra jau daugelį metų naudojasi kiekviena proga tyliai ir apgaulingai griauti tradicines šeimos vertybes. Anot Billo Maherio (Bill Maher), trisdešimtmečio ir dvylikamečio vaiko santykiai yra visiškai geri ir visuomenė turėtų liautis būti tokia susireikšminusi.

Ir akivaizdu, kad CNN naudojasi kiekviena proga, kad tarp kitų savo platinamų šiukšlių įterptų ir pedofiliją skatinantį turinį. Pasak tinklo vyriausiojo teisės analitiko Džefrio Toobino (Jeffrey Toobin), kuris 2020 m. buvo trumpam nušalintas nuo pareigų už masturbaciją tiesioginio pokalbio metu, pedofilai, pagauti su vaikų pornografija, šiais laikais turėtų gauti švelnesnes bausmes, nes... internetas privertė juos tai daryti?

To neišgalvosi.

Dar net nepasiekėme gyvatės galvos. Holivudas. Pramogų industrija. Holivudas, dešimtmečius plaunantis masėms smegenis, yra plačiai žinomas kaip kontroliuojamas šėtoniškų pedofilų.

Susipažinkite su Johnu Paulu Rice'u (John Paul Rice). Tai Los Andžele gyvenantis filmų prodiuseris, dirbęs prie Džerio Brukhaimerio filmo "Prisiminkime titanus", o paskui prodiusavęs daugybę kritikų pripažintų filmų.

Pasak J. Rice'o, pramogų industriją valdo elitiniai pedofilai, kurie prekiauja vaikais ir juos aukoja savo ištvirkusiems malonumams. Ir dauguma šių vaikų nesulaukia daugiau nei 7-8 metų.

Skaudūs dalykai.

Jei norite gyventi pasaulyje, kuris būtų saugus mūsų vaikams, laikas pareikšti savo poziciją.

P komentaras: užsienis rašo, tod4l tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Nuorodų nekėliau, straipsnį rasite čia su nuorodomis.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau