Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 5

Naujosios Zelandijos teisėjas paskelbė, kad dvylikamečiai vaikai gali duoti sutikimą lytiškai santykiauti su suaugusiaisiais

Naujosios Zelandijos teisėjas prisiekusiesiems pareiškė, kad 12 metų vaikai gali sutikti lytiškai santykiauti su suaugusiaisiais.

Teisėjas Richardas Earwakeris (Richard Earwaker) kreipėsi į prisiekusiuosius per Tulisi Leiataua, 45 metų pedofilo, kaltinamo dviejų 8 ir 12 metų mergaičių išnaudojimu, teismo procesą. Pasak Leiataua, 12 metų mergaitė "siekė jo" ir "norėjo", todėl tai buvo abipusiu sutikimu, o ne išprievartavimas.

"Žinau, kad ji buvo vaikas, bet tai, kaip ji priėjo prie manęs, priminė brandžią moterį. Aš jai atsisakiau, bet ji vis grįždavo prie manęs. Ji tikrai to norėjo", - apie vaiką, kuriam tuo metu buvo 12 metų, pasakojo 45 metų vyras.

Paskutinėmis teismo proceso dienomis teisėjas Earwakeris sprendė jaunesnio nei 16 metų asmens sutikimo klausimą, pranešė "New Zealand Herald".

"Teisiškai jaunesnis nei 16 metų asmuo negali duoti sutikimo dėl kaltinimų nepadoriais veiksmais, todėl jums, kaip prisiekusiesiems, tereikia nuspręsti, ar buvo atlikti nepadorūs veiksmai", - sakė jis. Tuomet atėjo svarbiausias momentas. "Tačiau kalbant apie lytinius santykius, jaunesnis nei 16 metų asmuo gali duoti sutikimą. Turite apsvarstyti, ar sutikimas buvo duotas, ar ne, remdamiesi turimais įrodymais."

Pirmadienį teisėjas Earwaker užbaigė teismo procesą, ragindamas prisiekusiuosius išlikti visiškai nešališkus vertinant, ar karūnos kaltinimas įrodė savo kaltę, ar ne.

"Nepakanka, kad Karūnos kaltintojai jus įtikintų, jog jis greičiausiai yra kaltas, tai turi būti neabejotina."

Gynyba pasinaudojo visuomenei mažai suprantamu Naujosios Zelandijos įstatymų elementu - nors sutikimo amžius Naujojoje Zelandijoje iš esmės yra 16 metų, sutikimas vis dar yra teisinė gynyba, kuria gali pasinaudoti asmenys, kaltinami vaikų prievartavimu.

"Neabejotinai reikia pokyčių", - sakė seksualinės prievartos organizacijos HELP vykdomoji direktorė Kathryn McPhillips (Kathryn McPhillips). K. McPhillips sakė, kad "amoralu kelti tokias idėjas, kad vaikas gali duoti sutikimą... Tai visiškai neatitinka to, ką mano plačioji visuomenė apie mūsų įstatymus".

pasaulis, teisėjas, Naujoji Zelandija
Manukau karūnos advokatas Garethas Kayesas (Gareth Kayes) prisiekusiesiems pasakojo, kad Leiataua melavo vėl ir vėl.

McPhillipsas sakė, kad teisme kaltinimas melavimu ir sutikimu lytiškai santykiauti būnant mažam vaikui sukėlė papildomą traumą aukoms, ypač vaikams. "Būnant suaugusiuoju pakankamai blogai būti kaltinamam dėl kažko, kas tau buvo padaryta, dėl tyčinės žalos, kuri tau buvo padaryta. Tai pakankamai blogai, bet būti vaiku?"

"Kai suaugęs žmogus tau tai padarė, o paskui kitas suaugęs žmogus tave dėl to apkaltina teisme... tai sluoksnis po sluoksnio yra aukštyn kojomis apverstas pasaulis, kuriame visų šių suaugusiųjų teisę tave žaloti sankcionuoja valstybė."

Šią savaitę Leiataua buvo pripažintas kaltu dėl 33 kaltinimų seksualiniu išnaudojimu dviejų mergaičių atžvilgiu. Jauniausia auka buvo vos 8 metų vaikas, kai prasidėjo prievarta. Abiejų vaikų laukė dvi savaites trukusi varginanti kryžminė apklausa, ir būtent Leiataua gynybos pobūdis, o ne galutinė teismo proceso baigtis atskleidė gėdingą Naujosios Zelandijos teisės aktų skyrių.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau