Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 15

Jacinda Ardern sukruto, nes rinkėjai ruošiasi ją atstatydinti iš premjero posto

Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė Jacinda Ardern (Jacinda Arden) palūžo po to, kai naujos apklausos parodė, kad ji patirs triuškinamą pralaimėjimą ir bus nušalinta per artėjančius rinkimus.

Žeminantis pralaimėjimas jau kurį laiką buvo tikėtinas, nes J. Ardern valdžia pastaraisiais mėnesiais nusilpo, nes visuomenė sukilo ir atmetė jos autoritarinę politiką.

Šalyje, kurioje dėl pragyvenimo išlaidų krizės ir toliau kyla didžiulės antivyriausybinių protestų bangos, balsavimas vyks 2023 m., o nauja "Kantar" apklausa patvirtino, kad A. Ardern pralaimės triuškinamai.

Rebelnews.com praneša: Gauravas Šarma (Gaurav Sharma) apkaltino leiboristus, kad jie parlamente patyčiomis ir dujų nušvietimu.

G. Sharma, partijos Hamiltono Vakarų parlamento narys, viešai paskelbė teiginius apie patyčias, netinkamą mokesčių mokėtojų lėšų panaudojimą ir kitus nešvarius dalykus 2 624 žodžių "Facebook" įraše. 

Pranešama, kad leiboristai šią savaitę surengs specialų frakcijos posėdį, kuriame aptars šiuos teiginius.

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad J. Ardern, kaip pageidaujamos premjerės, populiarumas smuko iki vos 30 proc. ir tai yra blogiausias jos reitingas nuo pat atėjimo į postą 2017 m., o bent vienas apklausų rengėjas prognozuoja, kad per kitus rinkimus ji bus nušalinta.

Laikraštis "The Daily Mail" pranešė:

Deividas Fararas (David Farrar), pirmaujantis politinių apklausų specialistas, dirbantis Nacionalinės partijos konsultantu, sako, kad, jo nuomone, "labiau tikėtina, nei netikėtina", kad per kitus federalinius rinkimus D. Ardern bus nušalinta.

"Per pastaruosius kelis mėnesius Nacionalinė partija pirmavo daugumoje apklausų. Bus labai arti, bet sakyčiau, kad labiau tikėtina, nei mažai tikėtina, kad pasikeis vyriausybė", - sakė jis.

"Ji puikiai bendrauja. Jos kasdienes spaudos konferencijas stebėjo šimtai tūkstančių žmonių.

"Žmonės nervinosi, bet jiems patiko matyti ją valdančią. Kritikuoti ją buvo beveik nesaugu".

Ardern "Zero Covid" strategija davė pradžią vyriausybės nuopuoliui, kai Naujosios Zelandijos gyventojai pavargo nuo dvejus metus trukusių slegiančių uždarymo sąlygų, dėl kurių tauta buvo izoliuota ir palikta nuošalyje, kai likęs pasaulis išmoko gyventi su "Covid-19".

Nors ši strategija iš pradžių buvo sėkminga ir pasaulio žiniasklaidoje buvo plačiai giriama už tai, kad pirmosios pandemijos bangos metu pavyko likviduoti susirgimus, Naujoji Zelandija liko uždaryta ir atsiliko, nes nukentėjo ekonomika ir socialinė tvarka.

Šių metų pradžioje griežtas Ardern valdymas sukėlė protestų bangą, kai laisvės gynėjai įsirengė stovyklą parlamento teritorijoje Velingtone, reikalaudami nutraukti tyrlaukius.

Nuo to laiko išaugo didelio masto protestai, tūkstančiai kivių prisijungė prie antivyriausybinių eitynių šalies miestuose.

Ardern švelni pozicija Kinijos atžvilgiu taip pat sulaukė kritikos, nes Pekinas toliau kelia trintį tarp Ramiojo vandenyno šalių ir didina agresiją prieš Taivaną.

Ardern atmetė savo nuosmukį apklausose kaip "laikmečio atspindį".

"Nėra absoliučiai jokių abejonių, kad padidėjusi infliacija skaudina Naujosios Zelandijos gyventojus. Mes, kaip vyriausybė, privalome padaryti viską, ką galime, kad juos paremtume", - sakė ji.

"Naujoji Zelandija taip pat turi pranašumą. Aš tikrai žvelgiu į tas optimizmo priežastis - mažą nedarbą, mažą santykinę skolą ir tai, kad turime savo sienas, grįžtantį turizmą. Šie dalykai suteiks postūmį."

Praėjusią savaitę NZ žiniasklaida pranešė, kad šimtai Naujosios Zelandijos gyventojų kenčia šaltą žiemą, gyvendami savo automobiliuose, o žmonės, esantys vietoje, apibūdino sąlygas kaip "širdį draskančias".

Liepos mėn. 72 metų moteris mirė šaltyje savo automobilyje Oklando priemiesčio gatvėje.

Artimiausiomis savaitėmis planuojama surengti daugiau antivyriausybinių protestų, nes kiviai ir toliau sunkiai išgyvena dėl pragyvenimo išlaidų ir sparčiai augančios infliacijos.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Ji savo darbą padirbo arba nepadirbo. Todėl, jei belieka pasitraukti iš posto, kad neliktu kalta, o kaltintu naują atėjusį politika. Arba turi ateiti dabar dar "baisesnis" kuris padarys tikrą tvarką... O, ką jūs manote? Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau