Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Birželio » 21

Bideno pareigūnas pagautas pripažįstantis, kad ‘Didžioji pakeitimo teorija’ yra ‘sąmokslo faktas’

Bideno pareigūnas pagautas pripažįstantis, kad ‘Didžioji pakeitimo teorija’ yra ‘sąmokslo faktas’

Valstybės departamento pareigūnas buvo užfiksuotas vaizdo kamera, kai pripažino, kad "Didžiojo pakeitimo teorija" yra ne "sąmokslo teorija", o "sąmokslo faktas", ir kad Bideno administracija bando "pakeisti Jungtinių Valstijų demografinę padėtį".

Pagrindinė žiniasklaida įprastai atmeta "Didžiojo pakeitimo teoriją" kaip "vieną pavojingiausių baltųjų viršenybės sąmokslo teorijų".

Pasak kairiosios žiniasklaidos, "Didžiojo pakeitimo sąmokslo teorija yra baltųjų viršenybės, ksenofobinė ir antiimigracinė koncepcija, teigianti, kad baltuosius žmones jų vadinamosiose "gimtosios" šalyse pakeičia imigrantai, musulmonai ir kiti spalvotieji".

Tačiau "Project Veritas" gautoje filmuotoje medžiagoje atskleidžiama tiesa: Bideno administracijos vykdoma atvirų sienų politika yra Didžiojo pakeitimo teorija. Žiūrėkite:

Bombą keliančiame vaizdo įraše atskleidžiama, kad JAV valstybės departamento šalies koordinatorius Danas Fitzgeraldas (Dan Fitzgerald) aptaria tikrąsias imigracijos strategijų, stumiamų Kapitolijaus kalvoje, priežastis.

"Didžiausia mūsų regiono Kalvos problema yra imigracija", - teigia Fitzgeraldas. Jis atskleidžia, kad nepaisant didelių investicijų į Centrinę Ameriką - maždaug 4 mlrd. dolerių per ketverius metus - imigracijos modeliai pasikeitė, ir vis daugiau migrantų dabar atvyksta iš tokių vietų kaip Venesuela.

Apie tai pranešė "Project Veritas":

Daniel Fitzgerald, Valstybės departamento pareigūnas, atsakingas už JAV užsienio pagalbos Vakarų pusrutuliui paskirstymą, "Veritas" tiriamosios žurnalistikos žurnalistui sakė, kad JAV Valstybės departamentas bus priverstas atsakyti Kongresui už tai, kad nesugebėjo sulėtinti migracijos iš Centrinės Amerikos.

Jis apibūdino nesėkmingas pastangas per ketverius metus skirti Centrinei Amerikai "keturis milijardus" kaip Bideno administracijos "Pagrindinių priežasčių strategijos" dalį. Pagal šį planą Vašingtonas teikia užsienio paramą Lotynų Amerikos šalims, siekdamas prevenciškai sumažinti sunkumus, kurie paskatintų migrantus palikti savo šalis ir vykti į JAV. Tačiau Fitzgeraldas dalijasi mintimis, kad planas neveikia, nes dabar migrantai atvyksta iš naujų šalių, į kurias nebuvo atsižvelgta.

"Migrantai atvyksta iš kitų šalių, pavyzdžiui, Venesuelos. Taigi, mes manome, kad tai [Pagrindinių priežasčių strategija] neišsprendžia šios problemos".

Fitzgeraldas prisipažįsta, kad nors iš pradžių nelegalios imigracijos nelaikė problema, jo nuomonė pasikeitė, o tie, kurie kelia problemą dėl nekontroliuojamos imigracijos, "kažką daro".

"Mano galva, aš galvoju, kad, o, tai ne tiek jau daug [nelegalios imigracijos]. O kai pamatau diagramą, sakau: o, tai labai daug, palyginti su tuo, kas buvo prieš dvidešimt metų".

Bideno pareigūnas pagautas pripažįstantis, kad ‘Didžioji pakeitimo teorija’ yra ‘sąmokslo faktas’

Kadangi JAV susiduria su precedento neturinčiu nelegalių sienos kirtimų augimu, Fitzgeraldas pripažįsta, kad jis ir jo kolegos neranda sprendimų.

"Nėra aiškaus atsakymo, - sakė jis.

Ficdžeraldas pripažįsta, kad neigiama su imigracija susijusi optika gali pakenkti J. Bideno galimybėms būti perrinktam.

"Tai blogai atrodo bet kuriai administracijai, nes niekas neišsprendžia migracijos... Tai tarsi galutinė, viską nužudanti piliulė politikoje", - sakė jis.

Projekto "Project Veritas" žurnalistas paklausė Dano Fitzgeraldo: "Sekretoriau Blinkenai, kiek arti jo esate?". Fitzgeraldas atsakė: "Penki išsiskyrimo laipsniai. Tai tokia nišinė pramonė, kuri skrieja po radaru, todėl vidutinis amerikietis nežino. Dauguma žmonių nežino, ką mes darome".

Kitame klipe JAV valstybės departamento konsulinio skyriaus pareigūnas šaltakraujiškai prisipažino: "Tiesa ta, kad jie nori pakeisti Jungtinių Valstijų demografinę padėtį."

Dar didesnį nerimą kelia tai, kad pareigūnas teigė, jog JAV selektyviai leidžia nusikaltėliams kirsti sieną.

"O, yra daugybė dalykų. Daugiausia, daugiausia su imigracija. Norėčiau, kad žmonės žinotų, jog kasdien įsileidžiame nusikaltėlius", - sakė pareigūnas.

Paprašytas tai patvirtinti, pareigūnas patvirtino: "O, taip. Taigi visi geri, sąžiningi, darbštūs meksikiečiai lieka Meksikoje, o visos šiukšlės atvyksta į Jungtines Valstijas... Ir Meksikos vyriausybė neturi pagrindo jų stabdyti, nes jie yra šiukšlės, išvyksta į kitą šalį ir siunčia pinigus atgal."

Paklaustas apie galutinį tokios politikos tikslą, pareigūno atsakymas buvo šaltakraujiškai aiškus. "Jie nori pakeisti Jungtinių Valstijų demografinę padėtį... Tradicinio standarto amerikiečiai nėra kairieji. Lotynų amerikiečiai visi yra kairieji. Tai tiesiogine prasme yra. Tiesiog, tiesiog, tiesiogine prasme, būtina bandyti pakeisti demografinę padėtį [Jungtinėse Valstijose]", - sakė jis.

Nuo J. Bideno išrinkimo Jungtinėse Valstijose beprecedentis užsienyje gimusių gyventojų skaičiaus augimas - per 39 mėnesius jų padaugėjo 6,6 milijono, rodo "Project Veritas" duomenys.

P.S: dabar, užduokite sau klausymą, kokia politika ir iš kur tai ateina ir vykdoma Lietuvoje ir ne tik? Kam tai naudinga? Ir, kam jie dirba....

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

02.11.2017 laikas 08:52 Receptai Svogūnas, žąsų taukai gydo bronchitą

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Svogūnas, Žąsų taukai

Skaityti daugiau

15.09.2018 laikas 07:03 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, Kojų skausmai, kojų skausmas, kojos, kojų gydymas, receptai kojoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau