Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 24

"Klimato kaitos užtikrinimas": Trudeau stato šaunamųjų ginklų saugyklas ir žvalgybos apartamentus ‘Klimato kaitos ministerijai’

Naujos "Klimato kaitos ministerijos" pastato architektūriniai planai atskleidžia grėsmingus Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau planus ginkluoti klimato kaitos darbotvarkę pagal Pasaulio ekonomikos forumo vadovėlį.

Trudeau vyriausybės planus dėl klimato kaitos užtikrinimo nutekino informatorius, atskleidęs, kad Kanados aplinkos ir klimato kaitos ministerija (angl. Ministry of Environment & Climate Change Canada, ECCC) Vinipege stato naują objektą, kuriame įsikurs šaunamųjų ginklų arsenalas, tardymo kambariai, biolaboratorijos, ryšių su visuomene biurai, "kontroliuojamos tylos kambariai" ir žvalgybos patalpos.

Šie planai, kuriuos parengė Vinipege įsikūrusi įmonė, atveria langą į būsimus Trudeau planus dėl Pasaulio ekonomikos forumo patvirtintų išpuolių prieš tradicines pramonės šakas - pavyzdžiui, ūkininkavimą ir žemės ūkį, panašiai kaip Nyderlanduose.

Koridoriaus gale nuo siūlomų "šaunamųjų ginklų saugyklų" patalpų yra kelios daiktinių įrodymų patalpos, tardymo kabinetai ir greta esantys įrašų kambariai.

politika, nusikaltimai, Kanada, statybos

Remiantis neseniai paskelbtu skelbimu svetainėje Indeed.com, ministerija ieško įdarbinti klimato "taršos" pareigūnų ir vykdymo užtikrinimo pareigūnų batalioną, padalinį šaltu pavadinimu "Aplinkosaugos vykdymo direktoratas".

Jei išmetate per daug anglies dvideginio, naudojate per daug trąšų ar valgote per daug raudonos mėsos, galite patekti į klimato autoritarų sąrašą.

"Counter Signal" ataskaita: Visas nutekintas objektas, kurio plotas viršija 50 000 kvadratinių pėdų, jame dirbs šimtai ECCC darbuotojų, taip pat čia bus įsikūrę orų prognozavimo darbuotojai.

Poveikio vertinimo įstatymas (IAA), kuris buvo tyliai priimtas paskutinėmis Trudeau daugumos vyriausybės darbo dienomis, suteikia plačius įgaliojimus ministrų "vykdymo pareigūnams". Tačiau iki šiol mažai paaiškinta, kur ir kaip bus dislokuota klimato policija.

IAA suteikia Klimato kaitos ministerijos atstovams teisę be orderio įeiti į patalpas, kad "patikrintų, ar laikomasi [Įstatymo], arba užkirstų kelią jo nesilaikymui.

Trudeau Klimato policija gali įeiti į bet kurią projekto vietą, darančią poveikį aplinkai, fotografuoti, prisijungti prie kompiuterinių sistemų ir ryšių įrenginių ir "nurodyti bet kuriam asmeniui pradėti eksploatuoti bet kokią mašiną, transporto priemonę ar įrangą toje vietoje arba nutraukti jos eksploatavimą". Klimato policija taip pat gali visiškai uždrausti patekti į vietą.

Atrodo, neatsitiktinai šis klimato policijos arsenalas buvo įkurdintas pačioje Kanados žemės ūkio gamybos širdyje. Ši informacija pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai ECCC išsiųsti agentai buvo apkaltinti įsibrovę į privačią žemę Saskačevane, kad paimtų azoto mėginius - naujausią Trudeau klimato kaitos darbotvarkės taikinį.

Pasak žemės savininkų, kurie susidūrė su į jų žemę įsibrovusiais federaliniais agentais, jiems buvo pasakyta, kad jų buvimo ten tikslas - ištirti vandenį ūkininkų duobėse ir nustatyti nitratų kiekį.

Trudeau vyriausybė neseniai paskelbė politiką, kuria siekiama 30 % sumažinti trąšų naudojimą Kanados ūkiuose. Šią politiką labai kritikavo visos šalies ūkininkai ir Vakarų provincijų vyriausybės, o jos priešininkai teigė, kad ji paralyžiuos maisto tiekimą.

Kai kurie stebėtojai teigė, kad yra pagrindo įtarti, jog šie veiksmai yra pirmieji žingsniai siekiant pakartoti išpuolius prieš ūkininkus, kurie išprovokavo plačius neramumus Nyderlanduose ir kitose Europos šalyse.

Nors federalinė vyriausybė to dar nepatvirtino, spėjama, kad vandens mėginiai, apie kuriuos dabar žinome, kad jie imami, bus naudojami kaip baziniai matavimai siekiant priversti mažinti trąšų naudojimą ateityje.

"The Counter Signal" kreipėsi į ECCC dėl komentarų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau