Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 30

Trudeau režimas pripažįsta, kad vyriausybė reguliariai "įsilaužia į kanadiečių įrenginius, kad juos šnipinėtų"

Justino Trudeau (Justin Trudeau) vyriausybė prisipažino, kad įsilaužia į kanadiečių įrenginius ir įdiegia šnipinėjimo programas, kad be jų žinios gautų slaptus garso ir vaizdo įrašus.

Pasak "Politico", RCMP teigia, kad tokią šnipinėjimo programinę įrangą naudoja tada, kai mano, kad kyla grėsmė nacionaliniam saugumui. Tai pirmas kartas, kai RCMP atvirai prisipažino, kad įsiskverbia į mobiliuosius įrenginius ir šnipinėja nekaltus kanadiečius, nors jau daugelį metų turi prieigą prie šios technologijos.

Thecountersignal.com praneša: Jų prisipažinimas pasirodė po to, kai praėjusią savaitę vienas konservatorių parlamento narys suabejojo, kokios vyriausybės programos naudojamos duomenims apie kanadiečius rinkti.

"Tai yra toks pajėgumas, kurį jie padarė viską, kad neįtikėtinai nutylėtų", - sakė UofT vyresnysis mokslinis bendradarbis Christopheris Parsonsas (Christopher Parsons).

"Tai nepaprastas atradimas ir pirmą kartą viešai atskleidžia, kad RCMP naudoja šnipinėjimo programas, kad įsiskverbtų į mobiliuosius įrenginius, taip pat plačias jų šnipinėjimo programų galimybes." Parsonsas tęsia, sakydamas, kad daugelis saugumo ekspertų žinojo apie šias galimybes, tačiau tai pirmas kartas, kai RCMP tai pripažino. Jis pridūrė, kad tai "yra pats aiškiausias ir paprasčiausias paaiškinimas apie tai, ką jie sugeba daryti, apie kurį man žinoma".

RCMP tvirtina, kad 2018-2020 m. šią technologiją naudojo tik 10 tyrimų.

Remiantis pateiktu RCMP dokumentu, sprendimas naudoti šnipinėjimo programinę įrangą, kad įsiskverbtų į kanadiečių asmeninius įrenginius, priimtas reaguojant į naujas šifravimo paslaugas, dėl kurių pareigūnams sunku vykdyti teismo sankcionuotą elektroninį sekimą.

"Mažiau nei per vieną kartą didelis skaičius kanadiečių perkėlė savo kasdienį bendravimą iš keleto didelių telekomunikacijų paslaugų teikėjų, kurie visi teikė ribotas ir centralizuotai kontroliuojamas paslaugas klientams, į nesuskaičiuojamą daugybę organizacijų Kanadoje ir kitur, kurios teikia daugybę skaitmeninių paslaugų klientams", - rašoma dokumente.

"Ši decentralizacija kartu su plačiai paplitusiomis nuo galo iki galo užšifruotomis balso ir tekstinių pranešimų paslaugomis nepalyginamai apsunkina RCMP galimybę vykdyti teismo sankcionuotą elektroninį sekimą."

Kalbant apie naudojamos šnipinėjimo programinės įrangos apimtį, ši technologija gali rinkti nuotraukas, vaizdo įrašus, kalendoriaus įrašus, finansinius įrašus, garso įrašus, tekstinius pranešimus, privačius pranešimus ir "asmenų, vietų ir veiklos nuotraukas, kurias galima peržiūrėti tiksliniame įrenginyje įmontuota (-omis) kamera (-omis)".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau