- 10.12.2022
- 0.0 Reitingas
- 1455 Peržiūros
- Komentarai
Kinijos vyriausybė, naudodama Centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) prototipą, išleido "pinigus su galiojimo terminu", o tai reiškia, kad piliečiai yra priversti juos išleisti ir negali taupyti bei kaupti turto.
Keinso svajonė "padidinti pinigų greitį" Kinijoje tampa realybe, o skaitmeninis juanis - bandomuoju triušiuku, kuris tiesiogine prasme reiškia, kad jūsų pinigai arba pinigai, kuriuos jums duoda vyriausybė, nustos galioti, jei jų nepanaudosite per tam tikrą laiką.
Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Švabas (Klaus Schwab) yra pripažinęs, kad Kinija yra WEF politikos modelis, todėl įdomu stebėti, kaip Kinijos vyriausybė įgyvendina planus, kurie atspindi jo paties svajonę nuskurdinti mases ir panaikinti privačią nuosavybę. Pažadas, kad "nieko neturėsi ir būsi laimingas", nebuvo pokštas.
Nors šie pinigai bus naudojami ekonomikai skatinti, kai bus derinami su Kinijos distopine socialinių kreditų vertinimo sistema, tai taip pat reikš, kad jei nesielgsite arba neatitiksite tam tikrų valdžios nustatytų "kriterijų", jūsų pinigai gali tiesiog nustoti galioti, jei jie norės jus nubausti, taip suteikdami elitui dar vieną įrankį, kaip išlaikyti žmones paklusnius.
Skaitmeninis juanis (DCEP) neegzistuoja blokų grandinėje ar viešojoje knygoje, jį centralizuotai kontroliuoja valdžia, kuri jį keičia, jei ir kai to reikalauja politinės užgaidos. DCEP nėra lygiavertė kriptovaliuta, o reikalauja naudotis oficialiai reguliuojamais finansiniais tarpininkais. Skaitmeninis juanis taip pat neturi algoritminio protokolo, diktuojančio naujo turto gamybą - panašaus į pinigų kūrimą, - juo labiau nėra nustatyta galutinė data, kada jis nebebus kuriamas. Tai valiuta, kurios pinigų pasiūlą savo nuožiūra kontroliuoja tik vyriausybė.
Jokių santaupų, jokios laisvės, jokio privatumo
Be to, Kinijos vyriausybei tai suteikia naują būdą stebėti gyventojus, sukuriant naujus duomenis, kuriuos gali sekti valdžios institucijos, o tai gali būti ypač naudinga, nes kitos kriptovaliutos, pavyzdžiui, bitkoinas, turi pseudonimų apsaugą, užtikrinančią naudotojų privatumą.
Kinija ir jos distopinė socialinė politika veikia kaip Naujosios pasaulio tvarkos bandymų poligonas. Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Švabas, neseniai dalyvaudamas Kinijos televizijos laidoje, gyrė Kiniją kaip pasaulio transformacijos modelį.
Švabas kalbėjosi su Pekine įsikūrusio Kinijos pasaulinio televizijos tinklo "China Global Television Network" laidos "Pasaulio įžvalgos" vedėju Tian Wei apie neseniai Balyje (Indonezija) vykusį Didžiojo dvidešimtuko (G20) aukščiausiojo lygio susitikimą. Paklaustas, kokį įspūdį jam paliko šis aukščiausiojo lygio susitikimas, Švabas liepė išrinktiems pasaulio lyderiams žengti dar toliau.
"Turime būti strategiškai nusiteikę, - sakė jis, - turime kurti rytojaus pasaulį". Tai sisteminė pasaulio transformacija". Pasak jo, lyderiai turi "apibrėžti", kaip pasaulis "turėtų atrodyti" po "šio transformacijos laikotarpio".
Švabo pagyrimai Kinijai atkartoja Džordžo Soroso (George Soros) žodžius, išsakytus interviu laikraščiui "Financial Times".
Džordžas Sorosas interviu metu išdėstė pasaulio elito planą, kaip įvesti vadinamąją "naująją pasaulio tvarką". Soroso teigimu, Kinija turi vadovauti šiai naujajai pasaulio tvarkai, "ją sukurti ir valdyti" taip, kaip Jungtinės Valstijos "valdo dabartinę tvarką".
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau