Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 10

BUM! Kinija atskleidžia CBDC su galiojimo terminu, todėl žmonės verčiami išlaidauti ir negali taupyti

Kinijos vyriausybė, naudodama Centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) prototipą, išleido "pinigus su galiojimo terminu", o tai reiškia, kad piliečiai yra priversti juos išleisti ir negali taupyti bei kaupti turto.

Keinso svajonė "padidinti pinigų greitį" Kinijoje tampa realybe, o skaitmeninis juanis - bandomuoju triušiuku, kuris tiesiogine prasme reiškia, kad jūsų pinigai arba pinigai, kuriuos jums duoda vyriausybė, nustos galioti, jei jų nepanaudosite per tam tikrą laiką.

Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Švabas (Klaus Schwab) yra pripažinęs, kad Kinija yra WEF politikos modelis, todėl įdomu stebėti, kaip Kinijos vyriausybė įgyvendina planus, kurie atspindi jo paties svajonę nuskurdinti mases ir panaikinti privačią nuosavybę. Pažadas, kad "nieko neturėsi ir būsi laimingas", nebuvo pokštas.

Nors šie pinigai bus naudojami ekonomikai skatinti, kai bus derinami su Kinijos distopine socialinių kreditų vertinimo sistema, tai taip pat reikš, kad jei nesielgsite arba neatitiksite tam tikrų valdžios nustatytų "kriterijų", jūsų pinigai gali tiesiog nustoti galioti, jei jie norės jus nubausti, taip suteikdami elitui dar vieną įrankį, kaip išlaikyti žmones paklusnius.

Skaitmeninis juanis (DCEP) neegzistuoja blokų grandinėje ar viešojoje knygoje, jį centralizuotai kontroliuoja valdžia, kuri jį keičia, jei ir kai to reikalauja politinės užgaidos. DCEP nėra lygiavertė kriptovaliuta, o reikalauja naudotis oficialiai reguliuojamais finansiniais tarpininkais. Skaitmeninis juanis taip pat neturi algoritminio protokolo, diktuojančio naujo turto gamybą - panašaus į pinigų kūrimą, - juo labiau nėra nustatyta galutinė data, kada jis nebebus kuriamas. Tai valiuta, kurios pinigų pasiūlą savo nuožiūra kontroliuoja tik vyriausybė.

Jokių santaupų, jokios laisvės, jokio privatumo

Be to, Kinijos vyriausybei tai suteikia naują būdą stebėti gyventojus, sukuriant naujus duomenis, kuriuos gali sekti valdžios institucijos, o tai gali būti ypač naudinga, nes kitos kriptovaliutos, pavyzdžiui, bitkoinas, turi pseudonimų apsaugą, užtikrinančią naudotojų privatumą.

Kinija ir jos distopinė socialinė politika veikia kaip Naujosios pasaulio tvarkos bandymų poligonas. Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klausas Švabas, neseniai dalyvaudamas Kinijos televizijos laidoje, gyrė Kiniją kaip pasaulio transformacijos modelį.

Švabas kalbėjosi su Pekine įsikūrusio Kinijos pasaulinio televizijos tinklo "China Global Television Network" laidos "Pasaulio įžvalgos" vedėju Tian Wei apie neseniai Balyje (Indonezija) vykusį Didžiojo dvidešimtuko (G20) aukščiausiojo lygio susitikimą. Paklaustas, kokį įspūdį jam paliko šis aukščiausiojo lygio susitikimas, Švabas liepė išrinktiems pasaulio lyderiams žengti dar toliau.

"Turime būti strategiškai nusiteikę, - sakė jis, - turime kurti rytojaus pasaulį". Tai sisteminė pasaulio transformacija". Pasak jo, lyderiai turi "apibrėžti", kaip pasaulis "turėtų atrodyti" po "šio transformacijos laikotarpio".

Švabo pagyrimai Kinijai atkartoja Džordžo Soroso (George Soros) žodžius, išsakytus interviu laikraščiui "Financial Times".

Džordžas Sorosas interviu metu išdėstė pasaulio elito planą, kaip įvesti vadinamąją "naująją pasaulio tvarką". Soroso teigimu, Kinija turi vadovauti šiai naujajai pasaulio tvarkai, "ją sukurti ir valdyti" taip, kaip Jungtinės Valstijos "valdo dabartinę tvarką".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau