Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 24

WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

WEF nurodo pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Tikrinti faktai

Pasaulio ekonomikos forumo globalistai nurodė pasaulio vyriausybėms pradėti griežtai normuoti mėsą ir degalus, taip paspartindami savo Didžiojo pertvarkymo darbotvarkės įgyvendinimą.

Pasak su globalistais susijusių akademikų atlikto tyrimo, Antrojo pasaulinio karo laikų normavimas yra atsakymas į vadinamąją klimato krizę.

WEF nurodo pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Thenationalpulse.com praneša: Autoriai mano, kad normavimo sistema būtų teisingesnė už individualių leidimų sistemą, nes, kitaip nei anglies dioksido mokesčiai ir anglies kreditų sistemos, kurios abi buvo pasiūlytos reaguojant į klimato kaitą, normavimas neleistų turtingiesiems "išsipirkti".

Tyrėjai teigia, kad normavimo sistema taip pat galėtų būti taikoma plačiau. "Norminio apmokestinimo koncepcija galėtų padėti ne tik švelninant klimato kaitą, - sako vienas iš pagrindinių autorių daktaras Natanas Vudas (Nathan Wood), - bet ir sprendžiant įvairias kitas socialines ir politines problemas, pavyzdžiui, dabartinę energetikos krizę."

Jis taip pat pridūrė:

"Pragyvenimo išlaidų krizė parodė, kas nutinka, kai dėl nepritekliaus kyla kainos: energijos kainos smarkiai išaugo ir pažeidžiamos grupės negali apmokėti sąskaitų. Šiuo metu energijos nepritekliuje gyvenantys žmonės negali naudotis beveik jiems tenkančia energijos dalimi, o turtingiausi visuomenės nariai gali naudotis tiek energijos, kiek gali sau leisti."

Nors šiuo metu šis tyrimas tėra tik tyrimo dalis, padėtis gali greitai pasikeisti, ypač artėjant 2030 m. - svarbiai datai, kai bus pasiekti JT darbotvarkės iki 2030 m. darnaus vystymosi tikslai ir Paryžiaus klimato susitarimai. Jau dabar aišku, kad pasaulis neįvykdys savo įsipareigojimų.

15 MINUČIŲ MIESTAI.

Jau įgyvendinamos naujos programos, kuriomis siekiama apriboti asmeninį judumą ir vartojimą, ir jų neabejotinai bus dar daugiau. Naujausi pasiūlymai dėl vadinamųjų "15 minučių miestų" sulaukė plačios kritikos visame pasaulyje, taip pat ir tokiuose miestuose kaip Oksfordas, kur bus atliekami bandomieji bandymai.

Įdomu, apie tai rašėme: Tūkstančiai žmonių prisijungė prie Oksfordo protesto prieš tironiškus ’15 minučių miestus’

Nuo 2024 m. Oksfordą vietos taryba suskirstys į šešis atskirus "rajonus", tarp kurių kelionė automobiliu bus griežtai ribojama, o už neleistiną važiavimą bus skiriamos baudos.

Miesto gyventojai galės prašyti specialių leidimų, kad galėtų važiuoti į kitus rajonus iki 100 dienų per metus. Kitais atvejais jie turės naudotis viešuoju transportu, važiuoti dviračiu arba eiti pėsčiomis, kad galėtų persikelti iš vieno rajono į kitą.

Tuo pat metu didėja arba yra didinamas nerimas ir katastrofizmas dėl klimato kaitos padarinių. Prieš kelias savaites Davose vykusiame Pasaulio ekonomikos forumo metiniame susitikime "klimato migracija" buvo vienas iš pagrindinių temų.

Al Goras savo įžūlioje kalboje teigė, kad netrukus Vakarus užplūs 1,5 mlrd. migrantų, bėgančių nuo klimato kaitos padarinių, kurie neleis atskiroms valstybėms normaliai tvarkytis. Kai kurie, pavyzdžiui, WEF patvirtinta autorė Gaia Vince, teigia, kad turime skatinti šiuos migrantus atvykti čia jau dabar, kad sumažintume jų kančias.

Be to, nerimą kelia privačios geoinžinerijos perspektyva po to, kai Amerikos startuolis Make Sunsets paskelbė, kad bandydamas atvėsinti Žemę paleido helio balionus su reaktyviosiomis dujomis. Praėjusių metų balandžio mėn. Meksikoje buvo surengti keli bandomieji paleidimai. Nors Meksikos vyriausybė dabar ėmėsi veiksmų, kad užkirstų kelią tolesniems balionų paleidimams jos teritorijoje, "Make Sunsets" pažadėjo tęsti savo minios lėšomis finansuojamą projektą, o jos naudota technologija yra pigi ir lengvai prieinama, todėl praktiškai garantuojama, kad kitos grupės bandys ją imituoti, o pasekmės aplinkai bus nežinomos.

Įdomu, tai rašėme: Meksika uždraudė chemtreilus ir geoinžineriją

KAIP GALĖTŲ VEIKTI KLIMATO NORMAVIMAS. 

Siūlomų priemonių įkvėpimo šaltinis - Antrojo pasaulinio karo metais taikytas racionavimas, ypač tokiose šalyse kaip Didžioji Britanija, kur buvo griežtai ribojamas įvairių prekių ir išteklių vartojimas, siekiant padėti karo veiksmams. Didžiojoje Britanijoje normavimas truko ilgiau nei karas ir baigėsi tik po aštuonerių metų, 1953 m.

Mokslininkai pažymi, kad privalomas maisto produktų normavimas buvo populiaresnis nei savanoriški elgesio pokyčiai, kai išteklių ėmė trūkti. Be to, nepaisant nepritekliaus, Antrojo pasaulinio karo metais Didžiojoje Britanijoje iš tikrųjų sumažėjo nepakankamos mitybos lygis.

Įdomu, apie tai rašėme: Škotija siūlo visoje šalyje sukurti "20 minučių rajonus", kuriuose piliečiams būtų ribojamas atstumas

Minėtame naujame dokumente teigiama, kad viena iš pagrindinių problemų yra ta, kad šiandien žmonės tiesiog nesupranta, su kokiu nepritekliumi susiduria, kaip britai tai suprato prieš septyniasdešimt metų. Pasaulis, kuriame akimirksniu gaunamas pasitenkinimas ir vartojimo prekės, kurias galima įsigyti vos paspaudus mygtuką, neskatina nepritekliaus ar skubos jausmo, susijusio su ribotais ištekliais.

Dr. Robas Lawloras (Rob Lawlor), vienas iš pagrindinių autorių, sakė: "Daktaras Robas Lawloras: "Jei norime sumažinti katastrofišką klimato kaitos poveikį, galime išmesti tik ribotą kiekį teršalų. Šia prasme nepriteklius yra labai realus".

Tačiau tyrimo autoriai mano, kad normavimas nebūtų pirmas žingsnis. Informacinė kampanija, skatinanti racionavimo naudą, kartu su griežtesniu reguliavimu, turėtų sąlygoti visuomenės nusiteikimą prieš tolesnius apribojimus. Atrodo, kad tokia kampanija jau prasidėjo.

Pradinis reguliavimas būtų orientuotas į "didžiausius teršėjus", pavyzdžiui, tarptautines keliones, iškastinio kuro pramonę, taip pat žemės ūkį. Tai padėtų sukurti "produktų, kurie kenkia planetai", stygių, o tada būtų galima palaipsniui įvesti racionalizaciją, kad būtų galima "sąžiningai" patenkinti pagrindinius žmonių poreikius.

Racionavimas galėtų būti reguliuojamas naudojant anglies dioksido leidimus, naudojant "anglies dioksido korteles", kurios veiktų kaip banko kortelės, tačiau jose būtų stebimas ir ribojamas visų prekių naudojimas. Arba vyriausybė galėtų tiesiog normuoti tam tikras prekes, pavyzdžiui, skrydžius, benziną ir mėsą.

Jie teigia, kad normavimas galėtų paspartinti perėjimą nuo iškastinio kuro prie atsinaujinančiosios energijos ir tvaraus gyvenimo būdo bei infrastruktūros. Pavyzdžiui, benzino normavimas galėtų paskatinti vyriausybės investicijas į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančius transporto būdus, pavyzdžiui, geležinkelių ir tramvajų sistemas. Kainų kontrolė normuojamoms prekėms taip pat "neleistų kainoms didėti didėjant paklausai, o tai būtų naudinga tiems, kurie turi mažiausiai pinigų", - teigia jie, beveik visiškai paneigdami visą rinkos ekonomikos pagrindą ir patvirtindami valstybinę išteklių kontrolę.

KOKS PASIRINKIMAS?

Atrodo, kad pasirinkimas ir vėl nebus veiksnys, lemiantis tai, ar pakeisime savo gyvenimo būdą, kad jis atitiktų klimato kaitos naratyvą. Tai jau dabar ypač akivaizdu kalbant apie gyvūninės kilmės produktų vartojimą, nes augalinės alternatyvos ir nauji baltymai nesugeba pritraukti vartotojų nei dėl savo skonio, nei dėl teiginių apie jų sveikumą.

Alternatyvūs mechanizmai, kaip priversti žmones nustoti valgyti mėsą, įskaitant didesnį socialinį spaudimą, infliaciją ir net tiesioginį vyriausybės įsikišimą - mėsos mokestį? - dabar yra mėgstami netikrų maisto produktų šalininkų metodai, užuot kūrę savo produktus, kurie būtų pageidaujami, skanūs ar tiesiog negražūs.

Įdomu: 

1. Valdančioji klasė kuria pasakojimą apie paukščių gripą

2. WEF žada uždrausti "pavojingus" kiaušinius po to, kai atlikus tyrimą paaiškėjo, kad jie natūraliai gydo COVID

3. Įtariama, kad vištų pašaruose yra ingredientų, dėl kurių vištos nustoja dėti kiaušinius

Niekas nepadarys normavimo pageidaujamu, bet jį galima padaryti būtinu. Pažiūrėkite, kas nutiko kiaušiniams dėl besitęsiančios "kiaušinių infliacijos" sagos. Daugelyje parduotuvių kiaušinių pirkimą teko apriboti dėl dirbtinio jų trūkumo, daugiausia dėl baudžiamųjų priemonių kovai su paukščių gripu, taip pat dėl daugybės paslaptingų gaisrų ir vaisingumo problemų, su kuriomis susidūrė kiaušinių gamintojai. Nėra jokios priežasties, kodėl nebūtų galima sukurti dirbtinio stygiaus dideliu mastu. Toks eksperimentas jau bandomas su Olandijos ūkininkais, kurie nusavinami tokiu greičiu, kad Robertas Mugabė galėtų raudonuoti.

Nors naujajame tyrime siūloma racionalizavimo schema yra tik pasiūlymas, tikėtina, kad tai bus ne "ar", o "kada" klausimas. Tam tikra asmeninių anglies dioksido leidimų forma bus įvesta, siekiant apriboti mūsų individualų vartojimą: vyriausybės apie juos kalba jau beveik dvidešimt metų. Taigi tikrasis klausimas, kurį turėtume sau užduoti, yra toks: kaip galime kovoti? Turėsime rasti būdą, kaip priversti savo atstovus suprasti, kad ne mes, o jie neturi pasirinkimo. Ir nepaisyti mūsų norų tik savo rizika.

O, tuo tarpu... Lietuvoje jau vykdoma, tokia pati politika, o jeigu tokia politika, jaus skelbiama... aiškus ir nugalėtojas į merus. Tik, klausymas, kas čia buvo išvardinta, ar labai patiks Vilniaus gyventojams? Manau, avys dar nesupranta, koks gardas jų laukia. Kitas klausymas, "išrinkus", ką Vilniečiai darys? Patiks getas? Laisvės, kaip nebūta.

Kandidato vizija Vilniui

Kas už to slypi? Skaitykime programą. O dar geriau pagalvojus, ši programa bus taikoma visoje Lietuvoje, kur bus rinkti šio partijos atstovai į merus, ar miesto tarybas:

Kandidato vizija Vilniui

Kandidato vizija Vilniui

Kandidato vizija Vilniui ir programa (šie duomenis nebeištrinami)

Panašu turėtu būti taip, Vilnius suskirstomas zonomis, savo zona apeisite per 15 minučių. Į kitą zoną pateksite, tik su leidimais. Ankščiau buvo manoma, kad nepaklusniems bus statomi kalėjimai, bet turbūt ir tie kurie pakluso, vienu, ar kitu kaulsimu pateks į tam tikrą zoną:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
0
1
Dalinkitės, komentaruose.... jokio sekimo, anonimiškumas. Pasirinkite savo Avatarą
(paveikslėlį, kuo norite būti) spauskite Anonimas apačioje ir jūs laisvas pokalbiams
žmogus. Registracija būtina, dėl spamo, ar brukalo...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 19:47 Kenijos prezidentas Williamas Ruto paragino savo rinkėjus atsisakyti JAV dolerius
Kenijos prezidentas Viljamas Ruto (William Ruto) paragino savo rinkėjus, kurie "kaupia" JAV dolerius, jų atsikratyti, nes vyriausybė planuoja degalus importuoti Kenijos šilingais.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau