Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 22

Škotija siūlo visoje šalyje sukurti "20 minučių rajonus", kuriuose piliečiams būtų ribojamas atstumas

Ar esate pasiruošę, kad jūsų valdžia jums pasakytų, jog galite keliauti tik 20 minučių spinduliu nuo namų, nes tai yra planetos gelbėjimo nuo globalinio atšilimo dalis? Škotijos planas visoje šalyje įvesti "20 minučių apylinkes" jau beveik parengtas pradėti įgyvendinti, ir neabejokite, kad tai tik dar vienas įmantrus klimato užraktų pavadinimas. Ne, tai ne apie pandemiją. Čia kalbama apie pasaulio vyriausybių bandymus iš savo piliečių atimti daugiau laisvių ir teisių, ir jei manote, kad galite išgelbėti pasaulį laikydamiesi netoli savo namų ir kaimynystės, tai jums tikrai visiškai išplautos kreivos "sistemos" smegenys.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Suklastotas "karas su anglies dioksidu" apima ribojamąsias 20 minučių "kaimynystes", kurias stebi tironiškoji Škotijos vyriausybė ir Jungtinės Tautos

Tai jau užfiksuota dokumentuose. Škotijos vyriausybė yra pasirengusi klimato blokadoms, kai jų piliečiai gali daugiau niekada neišeiti iš namų, išskyrus apsilankymą miesto parke (prisiminkite kalėjimo "kiemą") arba netoliese esančioje patogioje parduotuvėje, o tada iškart grįžti į namų areštą. Su kiekvienu piliečiu bus elgiamasi kaip su sunkiu nusikaltėliu, o iš tikrųjų juo taps, jei bus pažeisti naujieji įgaliojimai.

Visa tai dokumentuojama pagal Jungtinių Tautų "Darnaus vystymosi tikslų" politiką. Taip yra todėl, kad "Klimato avarinio reagavimo grupė" jau veikia, pasirengusi išgelbėti planetą Žemę nuo piktų automobilių naudotojų ir atstatyti temperatūrą iki tokios, kokia ji buvo prieš išrandant automobilius (tokia pati).

Pasiruoškite "dekarbonizuoti" savo energetiką ir žemės naudojimą, atsisakydami visų savo "gamtos turtų" taip, kad tai būtų naudinga "bendruomenėms" (didžiajai vyriausybei). Teisingai, Škotijos vyriausybė planuoja "ateities vietas", kuriose žmonės galės vaikščioti pėsčiomis arba nuvažiuoti kelis kilometrus, kad pabėgtų iš savo namų kalėjimų. Tai taip pat vadinama "vietos gyvenimu" ir "žaliosiomis erdvėmis" pagal JT tikslo dokumentuose užfiksuotą "Nacionalinę planavimo sistemą".

"Nacionalinėje teritorijų strategijoje" rašoma apie "gyvenamas vietas" ir "produktyvias vietas", t. y. dirbti iš namų ir niekada neišvykti, išskyrus vyriausybės prižiūrimą vietinį judėjimą

Škotija yra tik lakmuso popierėlis visam likusiam pasauliui. Neabejokite, kad tai įgyvendinus ir gyventojams pasidavus, tai taps Naujosios pasaulio tvarkos, kuriai vadovauja NATO policija ir globalistai, įstatymu, kad visas pasaulis būtų laikomas klimato kontrolės zonoje. Tai ne "Marvel" filmas, kuriame keli superherojai turi išgelbėti planetą nuo saulės kaitros, dėl kurios kitą mėnesį visi žmonės sudegs. Tai tikrovė, nors Žemė yra lėto atšalimo fazėje, kuri žmonių nepaveiks dar maždaug milijoną metų. Štai kodėl, jei norite tai išgyventi, turėtumėte vadovautis mokslu, o ne nesąžiningomis vyriausybėmis ir jų beprotiškais įgaliojimais.

Škotijos klimato kaitos plane daugiausia dėmesio skiriama tam, kad iki 2045 m. būtų pasiektas "grynasis nulinis išmetamųjų teršalų kiekis", o tai reiškia, kad jų ekonomika bus visiškai sugriauta, visi piliečiai mirs iš bado, nebus jokio užimtumo, išskyrus darbą namuose iš telefono ar kompiuterio, ir bus visiška vyriausybės tironija. "Poreikis keliauti" bus periodiškai mažinamas 20 %, kol nė vienas žmogus daugiau niekur neišeis iš namų, kad išgelbėtų Žemę nuo visuotinio degimo.

Nė vienam Škotijos gyventojui nebus leista keliauti toliau nei 20 minučių nuo namų, ir kaip greitai, kol net ir šis laikas bus sumažintas iki 10, 5, 1, o paskui iki nulio? Tai lyg tada, kai vyriausybės sakė, kad visi turės dėvėti Kovido kaukes tik porą savaičių, kad išlygintų kreivę, o paskui visi grįšime į normalų gyvenimą. Prisimenate tai? Kaip tai pavyko?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau