Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 12

Valdančioji klasė kuria pasakojimą apie paukščių gripą

Valdančioji klasė, padedama didžiosios žiniasklaidos, jau pradėjo kurti oficialų pasakojimą apie paukščių gripą.

Nors vis dar nėra jokių požymių, kad paukščių gripo virusas gali išplisti tarp žmonių, ekspertai esą atidžiai stebi ligos protrūkį.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) taip pat stengiasi užtikrinti, kad nutikus blogiausiam atvejui, būtų galima apsirūpinti vakcinų atsargomis.

Atrodo, kad tik laiko klausimas, kada žmonių paukščių gripas taps kita plandemija

Apie tai praneša "InfoWars": Tai reiškia, kad valdančioji klasė galės "nušauti du zuikius vienu šūviu". Ji sunaikintų mūsų jau ir taip nuniokotas maisto atsargas ir kartu terorizuotų naivią visuomenę, kad ši skiepytųsi greičiausiai eksperimentinėmis ir, kaip žinoma, kenksmingomis mRNA injekcijomis, kurios lems depopuliaciją.

Pasak ABC News, konkretų protrūkį, apie kurį valdovai kuria pasakojimą, sukelia H5N1 paukščių gripo virusas, kuris pirmą kartą buvo aptiktas Kinijoje 1996 m. 2021 m. atsirado naujas šio viruso variantas, kuris pradėjo plisti visame pasaulyje. Šiuo virusu 2022 m. vasarį Jungtinėse Amerikos Valstijose paukštininkystės ūkiuose pradėjo užsikrėsti viščiukai.

Masačusetso universiteto Bostone virusologė Nichola Hill padeda užtikrinti, kad šis pasakojimas prigytų.  Teigiama, kad tai mirtiniausias paukščių gripo protrūkis JAV istorijoje - juo užsikrėtė beveik 60 mln. naminių paukščių. O "paveiktų" reiškia paskerstų ir išskerstų, nesvarbu, ar jie sirgo, ar ne. Laukiniai paukščiai visose 50 valstijų turi virusą.

Jis paveikė ir kitas rūšis. "Dar niekada nebuvo pastebėta, kad virusas būtų apėmęs tiek daug skirtingų laukinių gyvūnų rūšių", - sako Hillas. Virusu užsikrečia ir žinduoliai: skunkai, lokiai, ruoniai, lapės, delfinai ir kitų rūšių gyvūnai. "Paukščių gripas tikrai neturėtų taip elgtis", - sako ji.

Valdančioji klasė kuria pasakojimą apie paukščių gripą

"Vis dar nepavyksta rasti stebuklingo mutacijų derinio, kuris būtinas, kad virusas būtų efektyviai perduodamas žmonėms", - sako Hillas. Tačiau vis tiek svarbu stebėti ir stengtis sustabdyti H5N1 viruso plitimą kitose gyvūnų rūšyse, nes kiekvieną kartą, kai jis prisitaiko prie naujo šeimininko, yra tikimybė, kad tos mutacijos gali įvykti. "Kiekvieną kartą mes mėtome kauliukus", - sako ji.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau