Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 30

„Gateso" informatorius prisipažino, kad elitas planuoja išžudyti MILIJARDUS žmonių naudodamas vakciną nuo paukščių gripo

„Gateso

Gateso fondo informatorius atskleidė, kad Amerikos maisto atsargos bus sąmoningai užkrėstos paukščių gripu, kad būtų sukelta kita pandemija ir sudarytos sąlygos Billui Gatesui (Bill Gates) užkariauti pasaulinę rinką kita pinigus nešančia vakcina. 

Šią savaitę pagrindinei žiniasklaidai pranešant apie masinio užsikrėtimo baimę po to, kai maisto prekių parduotuvių piene paslaptingai rasta paukščių gripo fragmentų, paaiškėjo, kad B. Gatesas pradėjo pelningos vakcinos nuo paukščių gripo bandymus.

Taip pat taip jau atsitiko, kad Gateso fondas jau dirba užkulisiuose, kad organizuotų skubų pasaulinį paukščių gripo vakcinos platinimą. 

Gatesas dvigubai stiprina savo puolimą prieš pasaulinį maisto tiekimą, kuria dar vieną krizę ir liepia savo nupirktai ir apmokėtai žiniasklaidai kelti baimę, reikalingą globalistų darbotvarkei įgyvendinti.

Elitas naudoja išbandytą ir patikrintą problemos reakcijos ir sprendimo matricą. Jie sąmoningai sukelia problemą, pasitelkia žiniasklaidą, kad išprovokuotų išgąstingą visuomenės reakciją, ir tada pateikia sprendimą.

Prisimenate Kovido pandemiją? Kai elitas po kelis mėnesius trukusio žiniasklaidos keliamo triukšmo išplatino vakcinas, smegenis praplovusi visuomenė desperatiškai raitojosi rankoves, kad jai į rankas būtų įpilta nuodų.

Nustatėme paukščių gripo problemą pasterizuotame piene ir matėme, kaip reaguoja didžioji žiniasklaida, įvarydama siaubą naivios visuomenės galvose.

Taigi koks yra sprendimas? Gateso teigimu, sprendimas yra nauja eksperimentinė H5N1 mRNA vakcina, kurią jis kaip tik šiuo metu bando išbandyti.

Yra keturios licencijuotos vakcinos nuo paukščių gripo, tačiau šiuo metu nė viena nėra patvirtinta nuo pavojingesnės H5N1 paukščių gripo atmainos.

Atrodo, kad Gatesas ketina pasipelnyti iš krizės, paskelbdamas nerimą keliantį pareiškimą dėl pasaulinio susitarimo platinti jo vakciną visame pasaulyje, kol vakcina dar net nebuvo patvirtinta.

Tačiau Gatesas turi teisę būti savimi pasitikintis. Pripažinkime. Jis ne tik papirkinėja žiniasklaidą. Jam priklauso ir reguliavimo institucijos.

Neįtikėtiną laiką turintis globalistas milijardierius ketina gauti dar vieną didžiulį pelną iš vakcinos nuo paukščių gripo, bet jei vis dar nesate įsitikinę, kad už krizės stovi Gatesas, palaukite, kol išgirsite, kas vykdė eksperimentus, kad paukščių gripas taptų mirtinesnis žmonėms.

Faktas tas, kad įprasti įtariamieji paliko savo pirštų antspaudus ant šios nusikaltimo vietos.

J. Bideno administracija per JAV žemės ūkio ministeriją buvo demaskuota bendradarbiaujanti su Kinijos karine laboratorija, kuri dirbo siekdama padidinti paukščių gripo virusų mirtingumą ir jų perdavimo žmonėms greitį.

Ar dabar atkreipėte dėmesį?

Aštuoniolika Kongreso narių apklausė Žemės ūkio departamentą dėl šios iniciatyvos, apie kurią pirmasis pranešė „Daily Mail“.

 Šis projektas yra dalis 1 mln. dolerių vertės JAV žemės ūkio departamento ir Kinijos mokslų akademijos, kuri taip jau sutapo, kad vadovauja Vuchano laboratorijai, susijusiai su „Covid“ laboratorijos nutekėjimu, partnerystės.

Juk dabar rinkimų metai.

Kokia tikimybė, kad Gatesas, Bideno administracija ir Fauci prieš išeidamas į pensiją finansavo eksperimentus su paukščių gripu prieš pat jam persimetant į žmonių organizmus per JAV maisto produktus, o Gatesas turėjo paruoštą vakciną?

Tiesą sakant, dabar jie darosi neatsargūs. Jie tikrai mano, kad mes esame kvaili.

Bet viskas dar blogiau.

Sukurta paukščių gripo krizė yra tobula audra Gatesui ir globalistams, ir, jei nebūsime atsargūs, ateities istorikai ją įvardys kaip momentą, kai elitas užrakino kalėjimo planetoje duris ir išmetė raktą.

Pirmiausia jie nori išžudyti milijonus karvių. Elitas pradėjo skersti karves pastaraisiais metais, tačiau juos sužlugdė visuomenės nenoras leisti tęsti šį procesą.

Mes, žmonės, mėgstame savo jautieną. Ji nuo seno teikia kokybišką maistą žmonijai. Nesame suinteresuoti vartoti kancerogeninę Billo Gateso sintetinę jautieną.

Elitas lošia, kad visuomenėje sukelta baimė leis jiems toliau skersti šimtus milijonų karvių visame pasaulyje prisidengiant visuomenės sveikata ir saugumu.

Pasiutusių karvių liga buvo bandomasis bandymas, siekiant išsiaiškinti, kaip visuomenė reaguos į užkrėstos jautienos tiekimą. Naivi visuomenė neišlaikė šio kolektyvinio intelekto testo, o dabar elitas įsitikinęs, kad mes ir vėl jo neišlaikysime.

Tačiau tai susiję ne tik su jautiena. Kalbama ir apie paukščius, konkrečiai - viščiukus.

Gatesas jau suplanavo mRNA vakcinuoti 33 milijardus viščiukų visame pasaulyje. Tai Gateso pajamos iš vakcinų - tai didžiulis turtas, tačiau tai taip pat yra pirmasis etapas daugiapakopio plano, kuris buvo rengiamas jau daugelį metų.

Akivaizdu, kad 33 yra labai simbolinis skaičius elitui, ir tai matome nuolat. Iš tikrųjų vadinamasis paukščių gripas arba H5N1 yra vakcinos sukelta liga ir nieko daugiau.

Ši liga tampa nesibaigiančiu ratu, kuris veda prie tolesnių injekcijų ir antibiotikų, sukeliančių dar daugiau ligų tiek patiems paukščiams, tiek juos vartojantiems žmonėms.

Akivaizdžiai akivaizdu, kas čia vyksta. Farmacijos pramoninis kompleksas toliau atlieka antihumanistų darbą, kad išbandytų smagų technokratinį žmonijos užvaldymą.

Jie naudoja suklastotus PGR testus, kad pasakytų žmonėms, jog viščiukai serga. Tada jie suleidžia viščiukams nuodų, kuriuos visuomenė suvalgo ir dėl to suserga dar daugiau žmonių.

Dėl to jie imasi tolesnių distopinių priemonių, nes masiškai naikina viščiukus, karves ir kitus gyvūnus.

Dėl to, be jau esamų klimato apribojimų, trečiojo pasaulinio karo, melagingų vėliavų ir ekonomikos žlugimo, žlunga ir maisto tiekimas.

Visa tai lemia tolesnius uždarymus, o visuomenė pradeda valgyti mRNA ir vabzdžių prisotintą maistą pagal anglies dioksido kreditų balus, priskirtus centrinio banko skaitmeninei valiutai arba CBDC.

Ši naujoji valiuta ir maisto atnaujinimas yra prijungti prie vieningos apskaitos knygos, kuri stebi ir seka kiekvieną asmenį, kad nustatytų jo WEF patvirtintą socialinio kredito balą.

Ši nauja distopinė tikrovė verčia žmones nieko neturėti, gyventi 15 minučių miestuose, geriau apibūdinamuose kaip technologiniai getai, ir spręsti galvosūkį: paklusti arba badauti.

Šią problemą galima išspręsti tiesiog mūsų akyse, bet ar pakankamai žmonių laiku atsibus ir rimtai priims šiuos sprendimus?

Štai koks klausimas.

Žiūrėkite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/04/gates-insider-admits-elite-planning-to.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Gal laikas, patiems vėl pradėti perinti viščiukus. Mokytis iš naujo. O, dabar... perkami iš viščiukų kompleksų.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.01.2019 laikas 10:22 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka

Valgomoji morka liaudies medicinoje, valgomaja morka, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudiški patarimai kaip gydytis valgomaja morka.

Skaityti daugiau

21.09.2019 laikas 14:39 Receptai Pieniškos dešrelės bulvių tešloje

Tai nuostabi vakarienė, svečiams atradimas, jei jie netikėtai užsuks pas jus. Galimas dalykas, jums šis patiekalas bus antras iš mėgstamiausių patiekalų, po kiaušinienės. Žinoma, čia tik idėja, galite į bulves įdėti įvairius pr...

Skaityti daugiau

02.11.2019 laikas 16:40 Receptai Vištienos kepsneliai pievagrybių ir Marsala vyno padaže
Pievagrybius supjaustykite griežinėliais. Vištienos krūtinėlę perpjaukite išilgai ir išmuškite iki plonų kepsnelių, pagardinkite druska bei pipirais. Kepsnelius išvoliokite miltuose ir dėkite į įkaitintą keptuvę. Apkepkite iš abie...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau