Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Liepos » 11

Pasaulio elito susitikimas dėl paukščių gripo, kuriame planuojamas masinio mirties atvejų valdymas

Pasaulio elito susitikimas dėl paukščių gripo, kuriame planuojamas masinio mirties atvejų valdymas

Pasaulio elitas siunčia savo atstovus į Tarptautinį aukščiausiojo lygio susitikimą dėl paukščių gripo (IBFS) aptarti masinių mirčių, vakcinos pristatymo ir kaip kontroliuoti pasakojimą apie paukščių gripo pandemiją socialinėje žiniasklaidoje.

IBFS vyks Arlingtone, Virdžinijos valstijoje, netoli CŽV būstinės Langlyje, ir vyks šių metų spalio 2-4 d.

Paukščių gripo aukščiausiojo lygio susitikimas labai primena renginį 201 - stalo parengties pratybas, kurias 2019 m. spalio mėn. kartu su Pasaulio ekonomikos forumu organizavo Billo ir Melindos Gatesų fondas, likus vos keliems mėnesiams iki to, kai pasauliui kvapą gniaužianti didžioji žiniasklaida paskelbė apie Kovido pandemiją.

Stalo pasirengimo paukščių gripo pandemijai pratybos rengiamos tuo metu, kai Jungtinių Valstijų vyriausybė, atlikdama eksperimentus dėl padidėjusios funkcijos, didina paukščių gripo viruso H5N1 užkrečiamumą ir mirtinumą.

Jon Fleetwood praneša: Vyriausybei leidžiama ginkluotis tokiais patogenais kaip paukščių gripo virusas, nes tarptautinėje Biologinio ginklo konvencijos (BWC) sutartyje yra "spraga", leidžianti valdžios institucijoms gaminti biologinį ginklą iš pavojingiausių žmonijai žinomų patogenų, jei nurodytas tikslas yra "taikus naudojimas", pavyzdžiui, vakcinų kūrimas.

Beje, JAV tuo pat metu kūrė naują mRNA vakciną nuo H5N1 paukščių gripo, sutikdamos už šį projektą sumokėti vakcinos gamintojui "Moderna Inc." 176 mln. dolerių Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento (HHS) lėšomis.

JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) vadovai davė suprasti, kad agentūra praleis griežtą vakcinų nuo paukščių gripo leidimų išdavimo procesą, kaip tai padarė COVID-19 vakcinoms, kai pasinaudojo prieštaringai vertinama skubaus naudojimo leidimo priemone (EUA).

Tai daroma nepaisant to, kad jau yra saugių, veiksmingų ir plačiai prieinamų vaistų nuo paukščių gripo.

Nuo 2017 m. vyriausybė leido atlikti GOF eksperimentus tik su dviem virusų šeimomis: koronavirusais ir gripu.

Koronavirusas sukėlė 2019 m. COVID pandemiją, o dabar gripas, matyt, sukels kitą pandemiją.

Tai, kad vienintelės dvi virusų šeimos, sukėlusios paskutinę ir būsimas pandemijas, yra tie patys patogenai, kuriais vyriausybė ginkluojasi, kelia klausimų dėl vyriausybės veiksmų ir ketinimų.

Šie klausimai ypač pagrįsti, atsižvelgiant į tai, kad tiek įstatymų leidžiamoji, tiek vykdomoji valdžia metų pradžioje paskubomis priėmė didžiulį išlaidų įstatymą, pagal kurį būsimai gripo pandemijai buvo skirta daugiau kaip 1 mlrd. dolerių, gerokai anksčiau, nei pagrindiniai sveikatos apsaugos ar žiniasklaidos šaltiniai sukėlė nerimą dėl paukščių gripo.

Toks laikas privertė sveikatos ekspertus svarstyti, ar būsima paukščių gripo pandemija kilo spontaniškai, ar tai yra koordinuota biologinio ginklo ataka.

"Esu labai susirūpinęs, kad visuomenė nesugebės susieti taškų", - sako Teksaso sveikatos ir socialinių paslaugų departamento Sveikatos ir žmogaus paslaugų apdovanojimo už nuopelnus apdovanotas daktaras Ričardas Bartletas (Richard Bartlett). "Tikiuosi, kad per šią galimą būsimą paukščių gripo pandemiją bus naudojamasi ta pačia instrukcija, kuri buvo naudojama per COVID."

"Turime atsižvelgti į galimybę, kad turėsime reikalų su biologiniu ginklu, o ne su gamtos reiškiniu", - pridūrė skubios pagalbos skyriaus direktorius ir buvęs Teksaso gubernatoriaus Ricko Perry Sveikatos skirtumų darbo grupės patarėjas.

"Gali būti, kad pagrindinė informacija ir propaganda, transliuojama Amerikos žmonėms, bus vadinama įprastu A tipo gripu, kuris išsiveržė gamtoje, nors iš tikrųjų tai yra masinių aukų biologinis ginklas, kurio gripo virusas buvo genetiškai sukurtas laboratorijoje."

Juk JAV vyriausybė turi nešvarią ir ilgą pavojingų patogenų paleidimo ant nekaltų civilių ir kariškių be jų žinios ar sutikimo istoriją.

Dabar, papildant koordinavimą, Vašingtone spalio 2-4 d. numatytas "Tarptautinis aukščiausiojo lygio susitikimas dėl paukščių gripo", skirtas pasirengti šalies valdymo strategijoms.

Aukščiausiojo lygio susitikimas kelia susirūpinimą, nes yra panašus į renginį, kuris vyko Niujorke likus kelioms savaitėms iki COVID pandemijos.

Tas renginys, pavadintas " Renginys 201", buvo pandemijos imitavimo pratybos, surengtos 2019 m. spalio 18 d. Niujorke.

Jį kartu surengė Johnso Hopkinso sveikatos saugumo centras, Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) ir Billo ir Melindos Gatesų fondas.

COVID pandemija prasidės tų pačių metų gruodį, priversdama daugelį nurodyti 201-ąjį įvykį kaip įrodymą, kad pasaulinės šalys suorganizavo COVID pandemiją.

Kaip ir 201 renginyje, naujajame aukščiausiojo lygio susitikime dėl paukščių gripo dalyvaus ekspertai, politikos formuotojai ir įvairių sektorių, įskaitant sveikatos priežiūros, veterinarijos, epidemiologijos ir pramonės, atstovai.

"Praktiniame" seminare ir mokymuose bus aptariami "priežiūros metodai", "laboratorinė diagnostika" ir "reagavimo į protrūkį planavimas".

Dalyviai strateguos pasirengimą, reagavimą ir galimo paukščių gripo protrūkio pasekmes ateičiai, sukurs pasaulinio koordinavimo ir partnerystės platformą.

Susitikimo darbotvarkė sudaryta taip, kad apimtų platų temų spektrą, aktualų įvairiems paukščių gripo paveiktiems sektoriams.

Tarp jų:

 • Įmonės: Posėdžiuose daugiausia dėmesio bus skiriama verslo tęstinumo planavimui, išteklių paskirstymui ir rizikos mažinimo strategijoms. Dalyviai sužinos apie tiekimo grandinių apsaugą, kelionių saugos protokolų laikymąsi ir draudimo apsaugos optimizavimą, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą veiklą protrūkio metu.
 • Darbo vieta: Diskusijose bus aptariama, kaip užtikrinti prioritetinį antivirusinių vaistų paskirstymą svarbiausiems darbuotojams, spręsti tiekimo grandinės pertrūkių problemas, valdyti darbuotojų trūkumą ir išlaikyti nepertraukiamą veiklą sumažėjus darbuotojų skaičiui.
 • Ligoninės: Pagrindinis dėmesys bus skiriamas sveikatos priežiūros sistemos pasirengimui: vyks sesijos apie klinikinį poveikį, reagavimo į ekstremalias situacijas valdymą ir vyriausybinių visuomenės sveikatos agentūrų vaidmenį krizinėse situacijose.
 • Pirmieji reaguotojai: Bus kalbama apie pirmojo reagavimo pajėgų stiprinimą ir koordinavimą, veiksmingas krizių komunikacijos strategijas ir tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimą siekiant greito reagavimo.
 • Kariuomenė: Aukščiausiojo lygio susitikime taip pat bus aptariamas kariuomenės ir ekstremalių situacijų operacijų centrų vaidmuo užtikrinant visuomenės sveikatą ir išlaikant pagrindines paslaugas pandemijų metu.

Bus aptariamos šios pagrindinės temos:

 • Masinio mirtingumo valdymo planavimas
 • Stebėsena ir duomenų valdymas
 • Bendruomenės pasirengimo strategijos
 • Vakcinų ir antivirusinių vaistų tiekimas
 • Medicininės atsakomosios priemonės
 • Socialinis ir ekonominis poveikis paukštininkystės ir gyvulininkystės pramonei

"Sveiki atvykę į Tarptautinį aukščiausiojo lygio susitikimą dėl paukščių gripo, kuriame aptarsime neatidėliotinas problemas, susijusias su naujausiais paukščių gripo pokyčiais", - rašoma aukščiausiojo lygio susitikimo brošiūroje.

"Atsiradus labai pavojingai paukščių gripo atmainai, kuria užsikrėtė ir galvijai, ir žmonės, būtina susirinkti ir aptarti pasirengimą, reagavimo strategijas ir būsimas šios besikeičiančios situacijos pasekmes."

Dar neaišku, ar po aukščiausiojo lygio susitikimo praėjus kelioms savaitėms neprasidės paukščių gripo pandemija, kaip COVID po 201 renginio.

Aukščiausiojo lygio susitikimo brošiūrą galite perskaityti čia.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2017 laikas 10:33 Receptai Prakaitavimui arbata (čiobrelis, liepžiedžiai, ramunėlė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: čiobrelis, liepos žiedai, ramunėlės žiedai.

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 22:00 Receptai Pyragaičiai su kumpiu ir sūriu prie arbatos!

Aš myliu skanius ir paprastus receptus! Išsamų maisto gaminimo receptą rasite trumpame vaizdo įraše

Skaityti daugiau

15.09.2018 laikas 07:03 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams
Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, Kojų skausmai, kojų skausmas, kojos, kojų gydymas, receptai kojoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis va...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau