Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 3

Filipinuose išduotas Billo Gateso arešto orderis dėl iš anksto suplanuotos žmogžudystės, susijusios su vakcinų platinimu

Filipinuose išduotas Billo Gateso arešto orderis

Tikrinti faktai

Filipinų teismas išdavė tarptautinį Billo Gateso (Bill Gates) arešto orderį, kuris yra dalis tyrimo, susijusio su vakcinacijos "Covid-19" diegimu Filipinų teritorijoje.

Pasak prokurorų, Filipinuose pradėjus skiepijimo kampaniją, padaugėjo mirčių: be reikalo mirė šimtai tūkstančių piliečių, o dar daugiau buvo sužeista ir suluošinta. Įdomu: WEF komisijos narys pasigyrė apie globalistų planą sekti, ką perkate, valgote ir kur/kaip keliaujate

Teisėjas teigė, kad B. Gatesas, kaip Bilo ir Melindos Gatesų fondo įkūrėjas, yra "ieškomas dėl šimtų tūkstančių mirčių, kurių skaičius šiuo metu negali būti apskaičiuotas ir kuris laikui bėgant neabejotinai eksponentiškai didės".

Filipinai jau 2016 m. uždraudė B. Gatesui įvažiuoti į šalį ir paprašė Interpolo perduoti arešto orderį kaip "raudonąjį pranešimą" kitoms policijos pajėgoms visame pasaulyje; šis prašymas iki šiol nebuvo patenkintas.

Siaubingų nusikaltimų teismas Maniloje išleido įsakymą dėl Gateso arešto pagal peržiūrėto baudžiamojo kodekso (BPK) 248 straipsnį, už kurį numatyta minimali 20 metų ir vienos dienos laisvės atėmimo bausmė.

Į šią žinią iš karto buvo reaguota Gateso fondo paskelbtu superįsakymu, kuris neleidžia atitinkamų jurisdikcijų žiniasklaidai pranešti apie arešto orderį ar superįsakymo buvimą, kol byla nebus išspręsta. Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Filipinai jau ne kartą yra kreipęsi į teismą dėl tarptautinių agentūrų, stumiančių vakcinas šioje teritorijoje, veiksmų.

1995 m. Filipinai apkaltino Jungtinių Tautų agentūrą UNICEF, kad ji teritorijoje vykdo slaptą sterilizacijos kampaniją. Valstybė laimėjo teismo nutartį, kuria buvo sustabdyta UNICEF stabligės programa, pagal kurią buvo naudojama stabligės vakcina, slaptai papildyta aborto vaistu. Vakcinos su anti-hCG priemaišomis taip pat buvo rastos mažiausiai keturiose kitose šalyse.

Gateso fondo atstovas spaudai ketvirtadienį atsisakė komentuoti arešto orderį, tačiau vietos radijui sakė, kad: "Tai nesusipratimas, kurį ketiname išsiaiškinti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 19:47 Kenijos prezidentas Williamas Ruto paragino savo rinkėjus atsisakyti JAV dolerius
Kenijos prezidentas Viljamas Ruto (William Ruto) paragino savo rinkėjus, kurie "kaupia" JAV dolerius, jų atsikratyti, nes vyriausybė planuoja degalus importuoti Kenijos šilingais.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau