Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugpjūčio » 28

Billas Gatesas: Žmonės, kurie priešinsis "mRNA cunamiui", bus pašalinti iš visuomenės

Billas Gatesas: Žmonės, kurie priešinsis "mRNA cunamiui"

Eksperimentinės mRNA injekcijos pakeis visus mūsų vaistus, teigia Billas Gatesas (Bilas Geitsas) ir globalistų elitas, kuris įspėja, kad kasmet būsime priversti vartoti šimtus mRNA injekcijų, jei norėsime dalyvauti visuomenės gyvenime.

Nepaisydami būrių žmonių, kurie staiga mirė arba patyrė pražūtingų padarinių sveikatai, Bilas Geitsas ir globalistai reklamuoja mRNA Covid žvakutes kaip didžiulę sėkmę.

Pasak "Big Pharma" vadovų, "artėja mRNA vaistų cunamis", įskaitant vaistus nuo širdies ligų ir vėžio, kurie, taip jau sutapo, yra dvi pagrindinės problemos, kurias pirmiausia sukėlė mRNA švirkštai.

Prisijunkite prie mūsų, kad atskleistume už šį nusikaltimą žmonijai atsakingus asmenis, ir padėkite mums skleisti informaciją, kad jų nedori planai neišsipildytų.

Užuot stoję prieš tarptautinį tribunolą už nusikaltimus žmonijai, globalistų elitas viešpatauja masėms ir didžiuojasi, kad uždažymai, veido kaukės ir priverstinės Kovido injekcijos buvo tik pradžia.

Anthony Fauci (Entonis Faučis) šią savaitę išniro iš šešėlio ir paskelbė, kad šią žiemą neskiepyti žmonės turi būti užrakinti.

Pasirodymo Džordžtauno universitete metu A. Faučis aiškiai parodė, kad jis remia dar neskiepytų žmonių uždarymą ir baudimą.

Didžiųjų farmacijos kompanijų vadovai gieda iš tos pačios giesmės, pareikšdami, kad visi, kurie ateityje išdrįs atsisakyti jų mRNA skiepų, turėtų būti baudžiami pašalinimu iš visuomenės.

Ir jei jums buvo įdomu, "Big Pharma" šiuo metu gamina šimtus - taip, šimtus - skirtingų mRNA skiepų.

"Artėja mRNA vaistų cunamis", - teigia Melissa J. Moore, "Moderna" vyriausioji mokslo darbuotoja.

Jei tai dar nepakankamai neramina, "Moderna" vyriausioji mokslo darbuotoja taip pat pasigyrė, kad netrukus "Big Pharma" švirkš mRNA tiesiai į žmonių širdis. Taip, ji kalba apie tas pačias širdis, kurios buvo sveikos iki tol, kol dėl vakcinos įdiegimo milijonai žmonių visame pasaulyje, tarp jų ir sveiki bei stiprūs jaunuoliai ir elitiniai sportininkai, sunegalavo dėl širdies problemų.

Ir nesijaudinkite dėl milijonų turbo vėžio atvejų, kuriuos visame pasaulyje sukėlė mRNA. Didžioji farmacija turi atsakymą ir į tai. Teisingai, daugiau mRNA.

Štai taip, elitas dabar prisipažįsta, kad per vieną valandą sukūrė eksperimentinį švirkštą, ir bando įtikinti mases, kad yra kuo didžiuotis.

Dabar tikrai gyvename Orvelo pasaulyje. Karas yra taika. Nežinojimas yra jėga. Pedofilija yra normalu. O per vieną valandą sukurtos vakcinos - nieko, dėl ko reikėtų nerimauti.

Nesuklyskite, pasaulinis elitas laižosi lūpas dėl šimtų ruošiamų mRNA vakcinų. Šių metų Davoso aukščiausiojo lygio susitikime buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras (Tony Blair) gyrėsi, kad "gausybė naujų injekcinių preparatų ir vakcinų" suteiks WEF galimybę pakeisti pasaulį.

Stebėkite, kaip garsusis globalistas stengiasi išlikti nuoširdus, žadėdamas, kad nauji injekciniai vaistai bus naudingi pasauliui.

Elitas nesitikėjo, kad žmonija prabils apie jų blogą planą.

Kai tik paaiškėjo, kad nemaža dalis gyventojų yra per daug protingi, kad skiepytųsi, jiems teko kurti gudrias alternatyvias schemas, kaip primesti mums savo skiepus.

Reportažai apie globalistų elitą yra darbas visą darbo dieną, nes, kaip sakoma Biblijoje, piktasis nemiega.

Kaip pavyzdį paimkime Billą Gatesą. Užuot pripažinęs, kad žmonija prabilo apie tiesą apie pražūtingus Covid-19 skiepus, B. Gatesas, kuris nėra gydytojas, dvigubina savo veiksmus ir imasi slapta skiepyti pasaulį.

Milijardieriaus eugeniko teigimu, ūkinių gyvūnų, įskaitant karves, kiaules ir vištas, genetika yra netinkama. Ir vienintelis būdas "pataisyti" šią genetiką - "paskiepyti" visus pasaulio ūkinius gyvūnus naujomis mRNA vakcinomis, kurios pateks į jūsų šeimos pietų lėkštes.

Taip, Billas Gatesas, didžiausias Amerikos žemės ūkio paskirties žemės savininkas, pasigyrė, kad į maisto produktus įmaišys mRNA.

Pasaulio ekonomikos forumo infiltruotos šalys, tokios kaip Australija, pasirašo naująją Billo Gateso schemą, desperatiškai norėdamos priverstinai apkrėsti savo šalyje nesilaikančius reikalavimų.

Tačiau B. Gatesas nenustygsta vietoje. Dėl savo lazerinio tikslo paskiepyti visą pasaulį, nesvarbu, ar jis laikosi reikalavimų, ar ne, jis taip pat investavo šimtus milijonų dolerių į genetiškai modifikuotus uodus, skirtus veikti kaip "skraidantys vakcinatoriai".

Ir jei tai skamba perdėtai, turėtumėte žinoti, kad NIH jau skiepija žmones, naudodamas Gateso uodus.

Pasak Roberto F. Kenedžio jaunesniojo, kiekvienas, kuris yra pasirengęs leisti Bilui Geitsui diktuoti pasaulio ir JAV sveikatos politiką, turėtų ilgai ir atidžiai žiūrėti į jo nuveiktus darbus Afrikoje.

"Galbūt milijonai vaikų mirė be reikalo", - teigia Kenedis jaunesnysis, pasidalijęs informacija iš recenzuojamos publikacijos autoritetingame žurnale.

"Kiekvienas, ginantis Billą Gatesą ir PSO, turi paaiškinti Morgensen ir kt. 2017 m."

"Tai recenzuota publikacija gerbiamame žurnale, kurioje žymiausi mokslininkai aprašo genocidui prilygstančius rezultatus, - sakė Kenedis jaunesnysis.

Robertas F. Kenedis jaunesnysis taip pat peikė R. Geitsą ir jo "mesianistinį įsitikinimą, kad jam skirta išgelbėti pasaulį pasitelkiant technologijas". 

Kalbant apie netikrus mesijus, Pasaulio ekonomikos forumas prasitarė, kad jie kuria planus, kaip mus skiepyti vandeniu.

Negalime leisti, kad šiems globalistams ir biotechnologijų bendrovėms pavyktų išsisukti nuo bausmės. Atsižvelgiant į tai, kad žinome, jog elitas yra pasiryžęs depopuliuoti pasaulį, laikas nubrėžti liniją smėlyje.

Kaip teigė Kenedis jaunesnysis, tai pradeda neatpažįstamai panašėti į genocidą.

Žiūrėkite:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/08/bill-gates-people-who-resist-mrna.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau