Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Liepos » 1

Pilotai liudija, kad Billas Gatesas bombarduoja miestus chemtreilais

Pilotai liudija, kad Billas Gatesas bombarduoja miestus chemtreilais

Autoriaus nuomone nebūtinai gali sutapti su mūsų pozicija.

Visi esame matę keistus ir nenatūralius chemtreilų raštus danguje virš didžiųjų miestų ir regioninių centrų. Nors pagrindinė žiniasklaida bando įtikinti visuomenę, kad čia nėra nieko nuostabaus, šios keistos geometrinės chemtreilų formos neatitinka jokio natūralaus debesų modelio ir pradėjo atsirasti tik pastaraisiais dešimtmečiais.

Ką jie purškia į dangų? Kas tai daro? Kodėl jie tai daro ir kokie jų motyvai? Svarbiausia, ką mes, žmonės, galime padaryti, kad tam padarytume galą?

Pasak šį reiškinį tyrusių komercinių lėktuvų pilotų, atsakymai į šiuos klausimus yra tamsūs ir keliantys nerimą, o dokumentų pėdsakai atskleidžia pasaulinio elito depopuliacijos darbotvarkę.

Visi, kurie pastaruoju metu atkreipė dėmesį į juos supantį pasaulį, pastebėjo, kad mūsų dangus keičiasi.

Saulė, kadaise buvusi didelis oranžinis ugnies kamuolys, dabar atrodo baltesnė ir mažesnė.

Jei anksčiau debesys buvo gražių, natūralių formų, įskaitant cirrus, cumulus ir nimbus, dabar jie atrodo kaip tinkleliai, primenantys milžiniško planetos kalėjimo grotas.

Drąsūs tiesos sakytojai, nebijodami didžiosios žiniasklaidos ir kitų elitinių sargybinių rūstybės, jau daugelį metų kalba apie šį reiškinį.

Štai Prince'as 2009 m. kalba apie Dicką Gregory (Dick Gregory) ir socialinę inžineriją iš dangaus.

Prince'as visada buvo bebaimis ir pralenkė laiką.

Pastaraisiais metais pilotai ir aviacijos pramonės specialistai, įskaitant skrydžių vadovus, prabilo apie nenatūralų ir pavojingą chemtreilų reiškinį.

Jis neklydo dėl aliuminio. Bet kas dar yra chemtreiluose?

Ričardas Vobesas (Richard Vobes) praėjusią savaitę apklausė du komercinės aviacijos pilotus, kurie, sunerimę dėl to, kas vyksta jų pramonėje, atliko išsamius chemtreilų tyrimus. Kad būtų apsaugotas jų anonimiškumas, interviu metu šių dviejų pilotų balsai buvo skaitmenizuoti.

Elito darbotvarkė blokuoti saulę šiais metais įgavo rimtą pagreitį: Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Džordžas Sorošas (George Soros) skyrė dešimtis milijonų dolerių aerozolių purškimo į atmosferą schemoms, kad apsaugotų Žemę nuo gyvybiškai svarbių saulės spindulių.

Tuo tarpu dėl ekstremalių oro sąlygų Dubajuje didžioji žiniasklaida buvo priversta pripažinti, kad vyriausybės užsiima orų modifikavimu, t. y. debesų sėja.

Pasak pilotų, chemtreilų programa yra šio sąmokslo, kuriuo siekiama sunaikinti gyvybę Žemėje blokuojant saulės spindulius, dalis, o neigiamą elito prieš gyvybę nukreiptos darbotvarkės poveikį jau patiria būtent ūkiai.

Nors chemtreilų darbotvarkės finansavimo šaltiniai yra įprasti įtariamieji, įskaitant Gateso ir Soroso fondus bei jų kolegas iš WEF, kas yra žmonės, kurie skraidina lėktuvus ir purškia nuodingas chemines medžiagas tankiai apgyvendintuose miestų centruose, ir kiek šie žmonės žino apie tai, ką daro?

Atsakymai gali jus nustebinti.

Chemtreilai nėra sąmokslo teorija. Tai - sąmokslo faktas.

Ispanijos vyriausybė įsakė kariuomenei tyliai purkšti mirtinus chemtreilus ant savo piliečių, gavusi JT leidimą, prisidengdama "nepaprastąja padėtimi, skirta valdyti Covid-19 sukeltą krizinę sveikatos situaciją".

Chemtrailų programa, pagal kurią ant gyventojų purškiami biocidai, buvo sankcionuota karališkuoju dekretu, o vyriausybė ją tyliai pripažino 2020 m. balandžio 16 d., praėjus vos mėnesiui po to, kai Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad Covid-19 yra pandemija.

Nors žinome, kad vyriausybės purškia mirtinus chemikalus ant savo gyventojų, vis dar labai mažai žinome apie slaptų ir labai neteisėtų programų logistiką.

Kaip aiškina pilotai, chemtreilų operacijose dalyvauja ir karinis, ir civilinis sektoriai, o visa įmonė yra griežtai kontroliuojama, kad liktų visiškai neprieinama visuomenei.

Ar pilotai ir aviacijos specialistai žino, ką daro? Koks žmogus galėtų purkšti šias mirtinas chemines medžiagas virš tankiai apgyvendintų miestų centrų?

Dabar, kai vis daugiau pilotų ir aviacijos pramonės specialistų prabyla apie planus blokuoti saulę ir pamažu nuodyti viską žemėje, ką mes, žmonės, galime padaryti, kad tai sustabdytume?

Žiūrėkite:

Autorius: Baxter Dmitry

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.09.2019 laikas 12:20 Receptai Svečiai džiaugiasi, kad taip skanu. Bulvinė dešra. Nors kiekvieną dieną duokite

Užburia iš karto! Pasigaminkime namuose skanų patiekalą. Atrodo tikrai įspūdingai, net norisi valgyti ir valgyti...

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

17.01.2018 laikas 14:12 Receptai Medaus ir kiaušinių kaukė

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: riebios veido odos. Ingredientai: Baltymai, Medus, Migdolų arba persikų aliejus, Permalti avižiniai dribsniai.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau