- 16.01.2024
- 0.0 Reitingas
- 388 Peržiūros
- Komentarai
Genetiškai modifikuoto dirvožemio mikrobai, kuriuos finansuoja Billas Gatesas (Bill Gates), gali sukelti pasaulinį maisto trūkumą, teigia ekspertai, kurie įspėja, kad siekis pakeisti dirvožemį genetiškai modifikuotu dirvožemiu sunaikins žemės ūkio pramonę.
Gateso finansuojama kompanija Bayer ir jos partnerė Ginkgo Bioworks šiuo metu keičia kai kurias senas iškastinio kuro pagrindu pagamintas agrochemines medžiagas į genetiškai modifikuotus mikrobus. Šių genetiškai modifikuotų mikrobų plitimas gali užteršti dirvožemį tokiu mastu, kad tai gali tapti žemės ūkio pabaiga, rašo planet-today.com (su nuorodomis)
Infowars.com praneša: Jums nereikia tikėti mūsų žodžiais, tiesiog perskaitykite pačios "Ginkgo" ataskaitą Vertybinių popierių ir biržos komisijai. Tai tarsi mokslinės fantastikos rašytojo katastrofų filmo siužetų šturmas:
"Genetiškai modifikuotų organizmų ar medžiagų išleidimas į nekontroliuojamą aplinką, nesvarbu, netyčia ar tikslingai, gali turėti nenumatytų pasekmių ...
Mūsų sukurti genetiškai modifikuoti organizmai ir medžiagos gali pasižymėti gerokai pakitusiomis savybėmis, palyginti su gamtoje randamais organizmais ir medžiagomis, o mūsų genetiškai modifikuotų organizmų ir medžiagų panaudojimo ar išleidimo į nekontroliuojamą aplinką pasekmės gali būti nežinomos.
Visų pirma toks panaudojimas ar išleidimas, įskaitant neleistiną išleidimą, gali turėti įtakos aplinkai ar bendruomenei apskritai arba mūsų darbuotojų, mūsų klientų darbuotojų ir mūsų klientų produktų vartotojų sveikatai ir saugai.
Be to, jei mūsų pramonėje įvyktų plačiai nuskambėjęs biologinio saugumo pažeidimas arba neleistinas biologinio agento išleidimas, mūsų klientai ir potencialūs klientai gali prarasti pasitikėjimą laboratorinės aplinkos, kurioje gaminame genetiškai modifikuotus organizmus ir medžiagas, saugumu, net jei mūsų tai tiesiogiai nepaveiks.
Bet koks neigiamas poveikis, atsiradęs dėl tokio mūsų ar kitų asmenų sukelto išmetimo, gali turėti reikšmingos neigiamos įtakos visuomenės pritarimui produktams iš genetiškai modifikuotų ląstelių ir mūsų verslui bei finansinei būklei ...
Mes galime sintetinti DNR sekas arba užsiimti kita veikla, prieštaraujančia biologinio saugumo reikalavimams, arba reguliavimo institucijos gali paskelbti platesnius biologinio saugumo reikalavimus, kurių mūsų standartinė verslo praktika negali atitikti, dėl to gali kilti didelė teisinė atsakomybė, sutrukdyti mūsų verslui ir pakenkti mūsų reputacijai.
Federalinė selekcinių agentų programa (FSAP) apima taisykles, kurias administruoja Ligų kontrolės ir prevencijos centras bei Gyvūnų ir augalų sveikatos inspekcijos tarnyba ir kurios reglamentuoja biologinių selekcinių agentų ir toksinų [eufemizmas biologiniams ginklams], galinčių kelti didelę grėsmę visuomenės, gyvūnų ar augalų sveikatai arba gyvūniniams ar augaliniams produktams, laikymą, naudojimą ir perdavimą ...
[Mes galime suklysti laikydamiesi atitikties programos reikalavimų taip, kad nesilaikysime FSAP ar kitų biologinio saugumo taisyklių... Trečiosios šalys gali naudoti mūsų sukurtas ląstelių medžiagas ir organizmus bei su jais susijusius gamybos procesus tokiais būdais, kurie gali pakenkti mūsų reputacijai.
... [V]is dėlto, kad esame sukūrę biologinio saugumo programą ... siekdami užtikrinti, kad trečiosios šalys neįgytų mūsų inžinerinių ląstelių ar kitų biomedžiagų piktavališkais tikslais, negalime garantuoti, kad šios prevencinės priemonės pašalins ar sumažins vidaus ir pasaulinių galimybių netinkamai ar aplaidžiai naudoti mūsų inžinerinių ląstelių medžiagas ir organizmus bei gamybos procesus riziką ..."
"Ginkgo" SEC pranešime aiškiai nurodoma, kaip frankenmikrobų paleidimas į aplinką gali sukelti chaosą, bet jei tai jūsų nepaveiks, tai padarys ši gąsdinanti tikra daktarės Elaine Ingham istorija. (Apie tai taip pat galite pažiūrėti trumpą filmą "Protect Nature Now" ir perskaityti originalią 1999 m. mokslinę publikaciją čia).
Kai daktarė E. Ingham buvo Oregono valstybinio universiteto docentė, ji vadovavo genetiškai modifikuotos dirvožemio bakterijos tyrimui, kuris pakeitė jos karjeros kryptį ir sukėlė grėsmę visai augalinei gyvybei Žemėje.
Praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje viena Europos biotechnologijų bendrovė (man nepavyko išsiaiškinti, kuri, bet pranešimuose ji įvardijama kaip vokiška, kaip Bayer ir BASF) rengėsi komercializuoti genetiškai modifikuotą dirvožemio bakteriją Klebsiella planticola. Natūraliu pavidalu K. planticola padeda skaidyti augalines medžiagas.
Genetiškai modifikuota versija turėjo paversti augalines atliekas alkoholiu, kuris galėtų būti naudojamas trąšoms ar kurui. Tačiau kai daktarė Ingham ir jos komanda nusprendė atlikti savo bandymus su alkoholį gaminančia bakterija, jie pastebėjo, kad ji ne tik sunaikino visus išbandytus augalus, bet ir galėjo sunaikinti visus sausumos augalus.
Jos išvados galiausiai užkirto kelią genetiškai pakeistos bakterijos komercializavimui, tačiau taip pat lėmė jos ryšių su Oregono valstybiniu universitetu, biotechnologijų pramonės finansuojama institucija, pabaigą.
Tai, kad daktarė Ingham neteko darbo universitete, kai išgelbėjo pasaulį nuo genetiškai modifikuoto mikroorganizmo, galėjusio sunaikinti visus planetos augalus, viską pasako apie tokių biotechnologijų milžinų kaip Bayer ketinimus. Pasak organizacijos "Žemės draugai" (Friends of the Earth):
"Bayer" sukaupė mažiausiai 125 000 laukinių mikrobų padermių kolekciją ir 2019 m. sukūrė susijusių produktų skėtinę šaką "Biologicals by Bayer". Bendrovė sparčiai išplėtė savo veiklą šioje srityje per įsigijimus.
Nuo 2012 m. iki 2014 m. "Bayer" įsigijo tris biologinių preparatų bendroves, o 2022 m. užmezgė strateginę partnerystę su 15 mlrd. dolerių investicijų gavusia startuolių bendrove "Ginkgo Bioworks", kuri sukūrė platformą, skirtą automatizuoti tūkstančių mikrobų genetinę inžineriją vienu metu. Bendrovė "Bayer" taip pat įsigyja ir parduoda atskirus mikrobinius produktus iš kitų bendrovių.
Svarbiausi iki šiol bendrovės išleisti mikrobiniai produktai yra bakterijų pagrindu sukurti fungicidai, taip pat kai kurie augalų augimą skatinantys produktai."
Bendrovė "Bayer" įsipareigojo iki 2030 m. "30 proc. sumažinti augalų apsaugos poveikį aplinkai, neprarandant derliaus ir derliaus sveikatos". Tiesa ta, kad "Bayer" neplanuoja mažinti pesticidų pardavimų. Ji tik siekia sukurti papildomų produktų, kuriuos galėtų dėti ant jau parduodamų.
Bayer bendradarbiauja su Billo Gateso remiama bendrove Pivot Bio, kuri kuria genetiškai modifikuotas azotą fiksuojančias bakterijas. Žadama, kad jos galėtų sumažinti sintetinių trąšų naudojimą, tačiau tam nėra jokių įrodymų. Pivot neleidžia nepriklausomiems mokslininkams įvertinti jų teiginių.
Panašiai yra ir su "Poncho" / "VOTiVO" - hibridiniu cheminiu ir biologiniu insekticidu, kurį iš pradžių sukūrė "Bayer", o dabar parduoda BASF. Užuot pardavinėjusi genetiškai modifikuotą Bt bakteriją VOTiVO kaip alternatyvą neonikotinoidiniam insekticidui Poncho (kuris naikina bites), juos parduoda kartu - ir tik kartu - kaip vieną produktą. Tokiu būdu bendrovės gali brangiau parduoti ūkininkams, o jei produktas neveikia taip, kaip reklamuojama, niekas nežino, kas dėl to kaltas.
Dirvožemio mikrobų apgaulė yra tik dar vienas iš daugelio tuščių pažadų apie galimą genų inžinerijos naudą maistui ir ūkininkavimui: Apie GMO mums buvo tiek daug meluojama.
GMO ketino "išmaitinti pasaulį", tačiau "Monsanto" (2018 m. susijungusi su "Bayer" ir pasitraukusi iš savo liūdnai pagarsėjusio pavadinimo) niekada nepateikė jokių genetiškai modifikuotų savybių, kurios padidintų derlių. Jie tiesiog nusipirko visų didelio derlingumo veislių kontrolę - visos jos buvo išvestos tradiciniu būdu.
GMO ketino "sumažinti pesticidų naudojimą", tačiau nėra jokios kitos priežasties genetiškai modifikuoti pasėlius taip, kad jie būtų atsparūs pesticidams, kaip tik parduoti daugiau pesticidų - būtent tai ir darė "Monsanto".
GMO buvo "saugūs", tačiau jų saugumas niekada nebuvo patikrintas. Monsanto išvengė Maisto ir vaistų administracijos reguliavimo, nes GMO buvo paskelbti visuotinai pripažintais saugiais (GRAS).
GMO turėjo "sugyventi" su ekologine gamyba, tačiau Monsanto pasirūpino, kad genetiškai nemodifikuoti ūkininkai apsisaugotų nuo genetinės taršos ir pesticidų dreifo. Kai ūkininkų sėklos būdavo užterštos, "Monsanto" sėkmingai pareikšdavo, kad ūkininkai vogė jos GMO savybes.
GMO turėjo padėti ūkininkavimui tapti atsparesniam klimato kaitai, tačiau "Monsanto" kukurūzai, atsparūs sausrai, buvo nesėkmingi. Bendrovė "Bayer" teigia, kad rūpinasi apdulkintojais, tačiau ji išrado apdulkintojus nuodijančius neonikotinoidinius insekticidus, kurie žudo paukščius ir bites, ir atsisako nutraukti jų pardavimą!
"Bayer" teigia, kad rūpinasi ūkininkais, tačiau 11 000 ryžių augintojų turėjo ją paduoti į teismą, kai "Bayer" užteršė ryžių sėklas nepatvirtintais GMO požymiais ir padarė 1,2 mlrd. dolerių nuostolių. Galiausiai Bayer sumokėjo 750 mln. dolerių. Ūkininkai vis dar negali auginti šių ryžių.
Remiantis "Greenpeace" tyrimu, užteršimas, susijęs su trimis skirtingomis GMO veislėmis, turėjo įtakos ryžių sėkloms ir 30 proc. ryžių atsargų, įskaitant ryžius, eksportuojamus į 30 šalių.
Užterštumas nustatytas 2006 m., tačiau ryžiai nebuvo auginami nuo 2001 m. 2010 m. Meksikos prekybos centruose vis dar buvo galima rasti nepatvirtintų GMO ryžių! Sunku patikėti, kad visa tai - atsitiktinumas, ypač turint omenyje "Bayer" istoriją.
Vykdydama eksperimentus Buchenvalde ir Aušvice "Bayer" naudojo kalinius. Aušvicas (Auschwitz) Antrojo pasaulinio karo metais buvo "Bayer" ir jos patronuojančios bendrovės "I. G. Farben" pramoninės gamybos būstinė, pastatyta naudojant iš nacių nupirktą vergų darbo jėgą. "Bayer" buvo "I.G. Farben" padalinys, kuris prekiavo ciklonu B. Karo metu beveik visi pardavimai buvo skirti naciams jų genocidui "dujų kamerose".
Dirbdama kaip Pentagono rangovė, "Monsanto" vykdė radiacijos eksperimentus su žmonėmis - nuo savo darbuotojų iki ištisų gyvenamųjų namų kvartalų gyventojų. Ji vadovavo Manheteno projekto chemijos daliai, o vėliau prižiūrėjo JAV branduolinių ginklų gamybos įmonę, žinomą kaip "Mound Laboratories".
Pasibaigus karui, abi bendrovės nuo Holokausto ir atominių bombų, skirtų Japonijos civiliams žudyti, kūrimo peršoko tiesiai prie susijungimo, kurį pavadino "MoBay". Šio bendradarbiavimo rezultatas - toksinas "Agent Orange", kurį JAV naudojo Vietnamo kare.
"Bayer" yra blogis. Nuo "Zyklon B" iki "Agent Orange", nuo glifosato pagrindu pagamintų herbicidų, tokių kaip "Roundup", iki apdulkintojus nuodijančių neonikų - ši bendrovė nepadarė nieko kito, kaip tik bandė mus nužudyti ir sunaikinti mūsų gebėjimą save išmaitinti!
Kodėl? Jie planuoja užsidirbti iš perėjimo nuo mums žinomo žemės ūkio prie pasaulio, kuriame laboratorijoje užauginti sintetiniai "baltymai" yra naujas perdirbtas maistas. Privalome sustabdyti naujausią sąmokslą sunaikinti mūsų maisto sistemą.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau