Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 4

Ispanija prisipažino, kad pagal slaptą JT programą kovai su Covid-19 purškia mirtinai pavojingus chemtreilus

Ispanijos vyriausybė įsakė kariškiams tyliai purkšti mirtinus chemtreilus ant savo piliečių, gavusi JT leidimą, prisidengdama "nepaprastąja padėtimi dėl Covid-19 sukeltos sveikatos krizės valdymo".

Chemtreilų programą, pagal kurią ant gyventojų purškiami biocidai, buvo leista vykdyti karaliaus dekretu, vyriausybė tyliai pripažino 2020 m. balandžio 16 d., praėjus vos mėnesiui po to, kai Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad Covid-19 yra pandemija.

Ispanijos vyriausybės įsakyme SND/351/2020, paskelbtame oficialiajame valstybės leidinyje, buvo rašoma taip:

Balandžio 16 d. įsakymas SND/351/2020, kuriuo ginkluotosioms pajėgoms ir daliniams bei kariniams greitosios pagalbos padaliniams leidžiama naudoti Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintas biocidines chemines medžiagas dezinfekcijai, siekiant įveikti Covid 19 sveikatos krizę.

Kovo 14 d. Karališkuoju dekretu Nr. 463/2020 skelbiama nepaprastoji padėtis dėl COVID-19 sukeltos sveikatos krizės situacijos valdymo, kuri apima įvairias priemones, skirtas piliečių gerovei, sveikatai ir saugumui apsaugoti, ligos plitimui suvaldyti ir visuomenės sveikatos sistemai stiprinti.

Sveikatos apsaugos ministrui Salvadorui Illa Roca taip pat buvo suteikti papildomi įgaliojimai "diktuoti" įsakymus kariuomenei "nepaprastosios padėties sveikatos srityje" metu.

Pagal kovo 14 d. Karališkojo dekreto Nr. 463/2020 4 straipsnio 3 dalies nuostatas sveikatos apsaugos ministrui suteikiami įgaliojimai diktuoti įsakymus, nutarimus, nuostatas ir aiškinamuosius nurodymus, kurie, atsižvelgiant į jo, kaip deleguotos institucijos, veiklos sritį, yra būtini, kad būtų užtikrintas visų įprastinių ar nepaprastųjų paslaugų teikimas, siekiant apsaugoti žmones, prekes ir vietas, priimant bet kurias priemones, numatytas birželio 1 d. Organinio įstatymo Nr. 4/1981 vienuoliktame straipsnyje dėl pavojaus, išimties ir vietovės būklės.

Kad šios priemonės būtų veiksmingai įgyvendintos, kompetentingų institucijų įgalioti atstovai gali reikalauti, kad ginkluotosios pajėgos imtųsi veiksmų, kaip numatyta lapkričio 17 d. Krašto apsaugos organinio įstatymo Nr. 5/2005 15 straipsnio 3 dalyje.

Sveikatos apsaugos ministerija pripažino, kad vertino cheminių dezinfekcijos priemonių virucidinį pajėgumą.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia ir atnaujina biocidų, kurie bus naudojami kovojant su naujuoju koronavirusu, autorizuotų ir registruotų Ispanijoje pagal UNE-EN 14476 standartą, pagal kurį vertinamas antiseptikų ir cheminių dezinfekantų virucidinis pajėgumas, sąrašą. Visų pirma dėl ypatingo veiksmingumo kai kurie biocidai priskiriami birželio 25 d. Karališkojo dekreto Nr. 830/2010, kuriuo nustatomos taisyklės, reglamentuojančios mokymą, kaip atlikti gydymą su biocidais, 1 straipsnio 1 dalies pagrindinei grupei.

Ispanijos vyriausybės įsakyme aiškiai raginama naudoti "oro terpę" ir "oro dezinfekcijos metodus", kad būtų galima greitai pasiekti "visus paviršius", naudojant purškimo, termobiulizacijos ir mikrobiulizacijos metodus.

Tarp veiksmingiausių dezinfekavimo metodų yra oro terpių naudojimas, tada per jas, naudojant nebulizacijos, termobiublizacijos ir mikrobiulizacijos metodus, greitai pasiekiami visi paviršiai, išvengiant priklausomybės nuo rankinio naudojimo, kuris yra lėtesnis ir kartais nepasiekia visų paviršių, nes yra kliūčių, trukdančių juos pasiekti.

Ginkluotųjų pajėgų ChBRB apsaugos padaliniai ir karinis ekstremalių situacijų padalinys (UME) turi asmeninių priemonių, medžiagų, procedūrų ir yra pakankamai apmokyti, kad galėtų atlikti dezinfekciją iš oro, nes tai yra reguliariai atliekamos operacijos, išskyrus tai, kad vietoj biocidinių produktų jie naudoja kitas nukenksminimo chemines medžiagas. Todėl, atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, ir siekiant pagerinti ir supaprastinti visų rūšių objektų dezinfekavimo operacijas, kurias atlieka ginkluotųjų pajėgų personalas, manoma, kad tikslinga leisti išimties tvarka ir pavojaus būsenos laikotarpiu ginkluotųjų pajėgų ChBRB apsaugos padaliniams ir UME naudoti dezinfekcines medžiagas ir biocidus iš pagrindinės 1 grupės, aprašytos birželio 25 d. Karališkojo dekreto Nr. 830/2010, kuriuo nustatomos taisyklės, 1 straipsnio 1 dalyje.

Tai ne pirmas kartas, kai Ispanijos vyriausybė įsivelia į chemtreilų skandalą.

2015 m. keturi Valstybinės meteorologijos agentūros informatoriai per Europos Parlamentą paskelbė, kad lėktuvai reguliariai purškia visoje Ispanijoje:

"2015 m. gegužės 19 d. Europos Parlamento narys Ramon Tremosa i Balcells (ALDE) Europos Parlamente paskelbė, kad keturi Valstybinės meteorologijos agentūros darbuotojai prisipažino, jog Ispaniją purškia vien tik iš lėktuvų, kurie atmosferoje skleidžia švino dioksidą, sidabro jodidą ir diatomitą. Pasak to paties EP nario, taip siekiama atbaidyti lietų ir sudaryti sąlygas temperatūrai pakilti, o tai sukuria vasarišką klimatą turizmui ir kartu padeda žemės ūkio sektoriaus korporacijoms. Tai savo ruožtu sukelia didelio intensyvumo šalčio lašus".

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Kažkaip sąmokslas tampa realybė.... ane?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau