Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 29

Ispanijos vyriausybė nori ‘įteisinti suaugusiųjų ir vaikų seksą’

Ispanijos vyriausybė nori įteisinti lytinius santykius tarp suaugusiųjų ir "sutikusių" vaikų nuo 12 metų.

Rugsėjo 21 d. per klausymą Kongrese Ispanijos lygybės ministras pedofiliją pavadino "pagrindine žmogaus teise". 

Kraštutinių kairiųjų pažiūrų ministrė Irene Montero pareiškė: "Vaikai turėtų turėti teisę lytiškai santykiauti su kuo nori, jei tik jie sutinka".

Tiems, kurie atkreipė dėmesį, pasakysime, kad viso pasaulio vyriausybės, veikiančios kontroliuojamos Pasaulio ekonomikos forumo, kariauja su mūsų vaikais. Klauso Švabo jaunieji pasaulio lyderiai sistemingai bando normalizuoti pedofiliją ir dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais visame pasaulyje.

Rairfoundation.com praneša: Šalies parlamentas neseniai priėmė prieštaringai vertinamą naują "seksualinės laisvės įstatymą", kuriame daugiausia dėmesio skiriama sutikimui. Montero iškrypėliški komentarai yra diskusijos dėl sutikimo amžiaus, kuris šiuo metu yra 16 metų, mažinimo, atsižvelgiant į spalio 7 d. įsigaliosiantį daug diskusijų sukėlusį įstatymą, dalis. Socialistų vadovaujamos vyriausybės idėja yra sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų, o tai dar labiau atvertų kelią pedofilams.

Naujojo įstatymo, kurį propagavo Montero, Baudžiamojo kodekso 181 straipsnyje teigiama: "Kas atlieka seksualinio pobūdžio veiksmus su jaunesniu nei šešiolikos metų nepilnamečiu, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki šešerių metų". 

Atrodo, kad ministrė neskaitė įstatymo, kurį ji propagavo ir gynė Kongrese. Lytiniai santykiai tarp vaikų ir suaugusiųjų yra nusikaltimas, už kurį baudžiama laisvės atėmimo bausme. Vaikas negali turėti lytinių santykių su kuo panorėjęs, nepaisant to, ką teigia ministrė Montero.

Vox partija kovoja

Vienintelė Ispanijos konservatyvioji politinė partija Vox pateikė prašymą pareikšti ministrei papeikimą ir baudžiamąjį skundą dėl jos žodžių. Vox partijos lyderis Santiago Abascalis (Santiago Abascal) mano, kad ministrė skatina pederastiją. "Tai tarptautinis skandalas, kad šis asmuo šiandien vis dar yra ministras; tai tiesioginė grėsmė mūsų vaikams".

Pareiškė "Vox" deputatė Carla Toscano: "Tai nepilnamečių korupcija ir pedofilijos apologija". Taip pat europarlamentaras ir pirmasis politinės veiklos vicepirmininkas Jorge Buxadé atkreipė dėmesį: "Ponia Montero su krištoliniu aiškumu atskleidžia paslėptas gender ideologijos dalis: nepilnamečių hiperseksualizavimą ir lytinių santykių tarp nepilnamečių ir suaugusiųjų skatinimą; jų nekaltumo gadinimą."

Feministės plūdo Montero už pedofilijos gynimą

Net rašytoja ir buvusi Ciudadanos partijos deputatė Sonia Siera suabejojo Montero žodžiais: "Nuo kada vaikai gali turėti lytinių santykių su sutikimu?" Ministras taip pat sulaukė feminisčių grupių kritikos. Radikalioji feministinė erdvė atkreipė dėmesį: "Tai jau paskutinis lašas - pedofilų gynėjų argumentas ministro lūpose. Arba ji nežino, ką sako, arba taip: panaikinti minimalų 16 metų sutikimo lytiškai santykiauti amžių."

Ne pavienis atvejis

Irene Montero pareiškimai nėra pavienis atvejis tarp kairiųjų "feminisčių". Pavyzdžiui, komunistė ir gender ideologė Shulamith Firestone savo garsiojoje knygoje "Lyties dialektika" (1970), viename iš vadinamosios trečiosios bangos feminizmo arba gender feminizmo pamatinių veikalų, siūlė normalizuoti pedofiliją ir incestą. 

Be to, komunistė ir feministė Simone de Beauvoir pasirašė du manifestus, kuriuose gynė pedofilinių santykių įteisinimą. Be to, ji taip pat buvo atleista iš mokytojos darbo už nepilnamečio mokinio tvirkinimą.

2018 m. sausio 9 d. Irene Montero parašė tviterio žinutę, kurioje gyrė Simone de Beauvoir: "Jos ir prieš ją gyvenusių moterų pavyzdžiu šiandien mes kuriame moterų revoliuciją, iš naujo atrandame save ir tampame savo gyvenimo protagonistėmis. Ačiū." 

Visi ispanai, ypač šeimos su mažais vaikais, turi pagrindo nerimauti, kad Ispanijoje ministro postą užima iškrypęs radikalas. Be to, Montero turi galią nuspręsti, koks turinys bus diegiamas vaikams mokyklose. Todėl Ispanijai būtina skubiai apsaugoti savo vaikus nuo radikalų, kurie, kaip ir Motero, sugebėjo įsiskverbti į jų vyriausybę.

Laimei, daugeliui europiečių jau atsibodo, kad radikalūs politikai puola jų vaikus ir propaguoja pedofiliją. Todėl kelias dienas "Twitter" tinkle buvo populiarus hashtagas #IreneMonteroDimision (Irene Montero atsistatydinti).

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau