Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 22

Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Jie siekia sudaryti pandemijos sutartį, kurią praėjusių metų gruodžio 1 d. specialioje sesijoje rekomendavo sudaryti Pasaulio sveikatos asamblėja (PSO) - sprendimus priimantis PSO organas.

Jei viskas vyks pagal planą, PSO turės precedento neturinčią, nedemokratinę jurisdikciją savo 194 valstybėms narėms. Pagal sutartį PSO galėtų įsakyti taikyti privalomas vakcinas, skaitmeninius sveikatos pažymėjimus, užraktus ar bet ką kitą, ką tik panorės, kaip politiką, neatsižvelgdama į tai, ko nori visuomenė.

Tai reiškia, kad jei šalis pasirašytų sutartį, jos vyriausybė prarastų bet kokią suverenią galią spręsti savo likimą kitos pandemijos ar kitų sveikatos krizių metu. PSO visiškai kontroliuotų visų šalių sveikatos apsaugos taisykles pandemijų ar kitų sveikatos krizių metu.

Pasaulinė sveikatos taryba pavadino siūlomą pandemijų gydymą "nedemokratiniu farsu".

Alternatyvioji ir nepriklausoma žiniasklaida nušvietė šį svarbų ir pasaulį galintį pakeisti PSO galios užgrobimą, tačiau korporacinė žiniasklaida šiuo klausimu dažniausiai tyli.

Tačiau po didėjančio susirūpinusių Jungtinės Karalystės rinkėjų spaudimo keli parlamento nariai (MP) jau žino apie PSO narių planus 2022 m. rugpjūtį aptarti šį dokumentą, 2023 m. priimti įstatymą, o 2024 m. jį įgyvendinti praktiškai. Tačiau iš tikrųjų tokios šalys kaip Jungtinė Karalystė ketina "perduoti įgaliojimus ir priežiūrą" PSO, beveik nepateikdamos jokių pranešimų, nevykdydamos jokių diskusijų ir nerengdamos jokio referendumo.

Tuo pat metu ir ministras pirmininkas Borisas Džonsonas, ir JAV prezidentas Džo Baidenas paskelbė remiantys siūlomą sutartį, todėl parlamento nariams ir įstatymų leidėjams sunkiau išreikšti savo nepritarimą.

Pandemine sutartimi gali būti piktnaudžiaujama prisidengiant visuomenės apsauga

Bet koks balsavimas Pasaulio sveikatos organizacijoje būtų vykdomas balsų dauguma, tačiau tai reiškia, kad visoms šalims narėms būtų taikomas sprendimas, net jei jos nesutiktų dėl nacionalinio demokratinio proceso. Be to, bet kuriai šaliai, nesilaikančiai PSO potvarkių, gali būti taikomos ekonominės sankcijos.

Sutartis apimtų pandemijų prevenciją, pasirengimą joms ir reagavimą į jas, tačiau tuo gali būti piktnaudžiaujama prisidengiant visuomenės apsauga. Pagal sutartį daugelyje šalių atmestos intervencijos, pavyzdžiui, skiepų pasai, galėtų tapti privalomos. (Susiję: Ataskaita: Vuchano mokslininkams buvo leista ištaisyti Kongreso pranešimą apie COVID pandemiją).

Vyriausybėms būtų taikomi PSO sprendimai, susiję su organizacijos apibrėžta pandemija. Pagal sutartį PSO gali nustatyti, kas yra "mokslas".

Panašiai kaip nutiko Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu, patyrę ir kvalifikuoti sveikatos priežiūros specialistai, turintys alternatyvią nuomonę, gali būti ignoruojami.

Tada PSO gali nustatyti tokias priemones kaip uždarymas, tyrimai ir skiepijimas. Dėl to visi, kurie nesutinka su PSO politika arba dėl jos nukentėjo, neturės pasirinkimo, nes organizacija bus laikoma "nerinkta institucija, turinčia imunitetą nuo užginčijimo bet kuriame nacionaliniame teisme".

Per PSO ir WEF susitikimą gali būti padaryti esamų institucijų pakeitimai, kurie gali išplėsti PSO galias dar prieš įvedant tikrąją pandemijos sutartį. Tai labai svarbu, nes dėl to gali sumažėti asmens teisės.

Galutinis balsavimas dėl sutarties bus surengtas kitais metais, o ją numatoma įgyvendinti iki 2024 m. PSO teigimu, toliau konsultuotis dėl jos bus galima tik iki birželio 16 ir 17 d.

Remiantis PSO interneto svetainės duomenimis, daug paramos teikėjų yra šalys arba jų įsteigtos agentūros. Tačiau antrasis pagal dydį PSO finansų teikėjas 2020-2021 m. buvo Bilo ir Melindos Geitsų fondas (Bill and Melinda Gates), skyręs 751 000 000 000 JAV dolerių.

Teigiama, kad PSO rėmimas iš farmacijos bendrovių sudaro 70 proc. visų PSO rėmėjų, nes PSO rėmėjų sąraše esančiose šalyse didžiąją dalį aukų skiria ne pačios vyriausybės, o suinteresuotos įstaigos, pavyzdžiui, "Big Pharma".

Pažiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame rasite įrodymų, kad COVID-19 pandemija buvo suplanuota krizė.

Šis vaizdo įrašas yra iš Brighteon.com kanalo "Corruption Exposure".

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:26 JAV Aukščiausiasis Teismas leido Bidenui nutraukti Trumpo laikų imigracijos taisyklę

JAV Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį suteikė prezidento Joe Bideno (Joe Biden) administracijai žalią šviesą nutraukti vadinamąją "pasilik Meksikoje" politiką, kurią įvedė Donaldas Trumpas (Donald Trump), įgyvendindamas savo griežtą požiūrį į imigraciją.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau