Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 5

JAV įstatymų leidėjai siekia uždrausti skiepytiems žmonėms duoti kraujo: ‘Tik grynakraujai’

JAV leidėjai siekia uždrausti skiepytiems žmonėms duoti kraujo

Tikrinti faktai

Pagal naują teisės aktą, kurį pasiūlė įstatymų leidėjai, susirūpinę dėl "neigiamų pasekmių pacientams", Montanoje skiepyti žmonės nebegalės duoti mRNA užkrėsto kraujo.

Įstatymų leidėjai teigia, kad "grynakraujai" turėtų turėti teisę gauti kraujo iš donorų, kurie nebuvo "modifikuoti" skiepais.

Atstovų rūmų įstatymo projektas Nr. 645 numato, kad būtų neteisėta duoti kraujo, jei donorui buvo suleista mRNA Covid injekcija. Taip pat būtų laikoma nusikaltimu priimti kraują iš Covid vakcinuotų asmenų.

Įdomu: Neskiepyti kraujo bankai? Sužinokite apie augantį judėjimą už švarius kraujo perpylimus

Nurodant rimtą susirūpinimą dėl sveikatos, šiuo teisės aktu siekiama užtikrinti, kad donorų kraujas būtų gaunamas tik iš grynakraujų asmenų, t. y. asmenų, kuriems nebuvo suleista mRNA injekcijų.

Be to, įstatymo projektu taip pat būtų uždrausta duoti kraujo asmenims, sergantiems "ilguoju Covid".

"Tam yra mokslinė priežastis", - pranešime apie teisės aktą aiškino "Independent Sentinel".

Ataskaitoje pažymima, kad šiuo metu apie 80 % valstijos kraujo atsargų gaunama iš paskiepytų donorų.

Tokią donorystę gavęs asmuo greičiausiai gaus kraujo su "nemažu kiekiu mRNA vakcinų spygliuotų baltymų".

Slay ataskaita: Valstijos įstatymų leidėjai teigia, kad nepriimtina, jog asmuo, nusprendęs nesiskiepyti, gautų kraujo, kuriame yra šių spygliuotų baltymų.

Laikraštis "The Daily Montanan" teigė, kad teisės akto plano oponentai kaltina, jog toks apribojimas "paliktų pacientus net mirties pavojuje".

Priemonės kritikas Klifas Numarkas (Cliff Numark) iš kraujo surinkimo organizacijos "Vitalant" įspėja dėl šio žingsnio.

Numarkas teigė, kad šis pakeitimas gali sukelti "neigiamas pasekmes pacientams, įskaitant nereikalingą ir nesąmoningą mirtį".

Tačiau įstatymo projekto šalininkai tvirtina, kad šis klausimas susijęs su gydytojų autonomija.

Šalininkai teigia, kad grynakraujai turėtų turėti teisę gauti kraują iš donorų, kuris nebuvo modifikuotas šūviais.

"Esu viena iš daugelio, kurie tiki Dievo suteikta teise į medicinos laisvę, kuri yra galimybė prireikus gauti genetiškai nemodifikuoto kraujo", - leidiniui sakė Džo Vilhauer (Jo Vilhauer) iš Mileso miesto.

"Tai gyvybiškai svarbi sveikatos autonomijos dalis".

Įstatymo projekte, kurį pateikė respublikonas Gregas Kmetzas (Greg Kmetz, R), kaip vienas iš veiksnių, dėl kurių skiepytas kraujas turi būti atmestas, nurodomi vakcinos sukelti smailiosios medžiagos baltymai, kurie randami ilgą kovidą kenčiantiems asmenims.

ĮdomuVisame pasaulyje didėja neskiepyto kraujo paklausa

Praėjusį penktadienį respublikonas Kmetzas pažymėjo, kad teisės aktą pateikė paskatintas savo rinkėjų.

Rinkėjai teigia esantys susirūpinę, kad nebuvo atlikti tinkami tyrimai dėl to, kokį poveikį kraujo gavėjams gali turėti spyglių baltymų paveiktas kraujas.

"Jau daugelį metų girdime žodžius "saugus ir veiksmingas", - sakė Kmetzas.

"Šiuos žodžius kartojo visa mūsų planeta. Saugus ir veiksmingas.

"Šiuos žodžius ištarė du prezidentai.

"Matėme, kaip tuos pačius žodžius ištaria aukščiausio rango vyriausybės medicinos atstovas.

"Matėme, kaip du Montanos gubernatoriai ištarė tuos pačius žodžius..." Daugelio mano rinkėjų klausimai: "Ar vien dėl to, kad milijoną ir daugiau kartų girdime šiuos du žodžius "saugus ir veiksmingas", jie tampa teisingi?"

Kmetzas taip pat pranešė, kad rinkėjai įtariai vertina federalinės vyriausybės planą "išnaikinti" ligą, kurios "išgyvenamumas viršija 99 %".

Žmonės, ieškantys neužkrėsto "saugaus kraujo", gali apsilankyti svetainėje safeblood.us/en, kur ras pagalbos arba informacijos apie neskiepyto kraujo gavimą ar donorystę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau