Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 15

Izraelis nori UŽDRAUSTI vakciną nuo pasiutligės, skirtą gyvūnams

Izraelis nori UŽDRAUSTI vakciną nuo pasiutligės, skirtą gyvūnams, vos po 10 nepageidaujamų reiškinių, tačiau nenutraukia žmonėms skirtų kovidų vakcinų po šimtų tūkstančių sužeidimų ir mirčių.

 Izraelio žemės ūkio ministras (ŽŪM) nori sustabdyti gyvūnams skirtą vakciną nuo pasiutligės NOBIVAC. Tyrėjai nustatė didesnį nei įprasta nepageidaujamų reiškinių skaičių naminiams gyvūnams, įskaitant karščiavimą, skausmą, alergiją ir šoko simptomus. Pranešama, kad trys naminiai gyvūnai po vakcinacijos buvo hospitalizuoti. Kol kas apie gyvūnų mirtį nepranešta. Agentūra patikrino dešimt nepageidaujamų reiškinių 100 000 skiepijimų ir nori ištirti importuotojo ir gamintojo klaidas, susijusias su siuntimu, užterštumu ir produkto defektu. Tuo tarpu Izraelis ir toliau ignoruoja šimtus tūkstančių piliečių, kurie buvo sužeisti arba žuvo nuo COVID vakcinų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Izraelio vyriausybė rimtai žiūri į vakcinomis sužeistus gyvūnus, tačiau ignoruoja šimtus tūkstančių sužeistų žmonių

Izraelio URM paskelbė pareiškimą, kuriame ragina užtikrinti didesnį vakcinų saugumą gyvūnams: "Žemės ūkio ministerija toliau stebi pranešimus ir palaiko ryšius su importuotoju ir pasauliniu gamintoju. Kartu Žemės ūkio ministerijos veterinarijos tarnybos palaiko ryšius su įgaliotais veterinarijos gydytojais ir veterinarijos klinikomis."

"Žinome apie tris atvejus, kai prireikė hospitalizacijos, ir keliasdešimt pranešimų apie vietinius simptomus, kurie nedelsiant buvo gydomi antihistamininiais vaistais ir paleisti", - pranešė Dr. Hilik Marom.

Izraelio vyriausybė staiga susidomėjo gyvūnų vakcinų saugumu tuo metu, kai šimtai tūkstančių žmonių praneša apie COVID skiepų sukeltus sužeidimus ir mirties atvejus. Izraelio vyriausybė šiuo metu ignoruoja visus farmakologinio budrumo duomenis apie pražūtingą COVID vakciną, apsimesdama, kad šimtai tūkstančių medicininių problemų yra tik išgalvotos, išgalvotos sąmokslo teorijos. Tačiau kalbant apie pasiutligės vakciną, keli vakcina sužeisti gyvūnai yra rimta problema.

Izraelyje atliktame šokiruojančiame tyrime užfiksuota, kad po skiepijimo tarp jaunų Izraelio vyrų (16-39 metų) 25 proc. padaugėjo širdies veiklos sutrikimų. Tyrime, kurį recenzavo Masačusetso technologijos instituto mokslininkai, nustatyta, kad širdies veiklos sutrikimų padažnėjimas "atrodo glaudžiai susijęs su 2-osios vakcinos dozės paskyrimu". Širdies sutrikimai nebuvo susiję ir su covid-19 infekcija. Širdies įvykių dažnis buvo lyginamas su širdies įvykių dažniu 2019 m. ir 2020 m. 2020 m. buvo tie metai, kai jauni žmonės buvo pavadinti "superplatintojais" ir jiems buvo liepta likti namuose, kad nemirtų nuo COVID būriais. Paaiškėjo, kad perteklinių jaunų žmonių mirčių buvo daug daugiau po to, kai jie buvo priversti skiepytis. Pasirodo, kad jaunų žmonių apšaukimas "superplatintojais" ir jų uždarymas namuose yra piktavališka melagingos kaltės taktika, kuria siekiama juos izoliuoti, pastūmėti į depresiją, narkotikų vartojimą ir savižudybę, priverčiant dalyvauti mirtinuose, širdį žalojančiuose eksperimentuose.

MOA ignoravo ataskaitą ir išjuokė ją kaip "dezinformaciją". Tokia šlykšti tendencija būdinga daugumai vyriausybių, nes jos ir toliau tęsia neigimo ir iliuzijos būseną, tyčiodamosi iš tų pačių žmonių, kurie buvo sužeisti ar nužudyti dėl COVID vakcinos ir visų su ja susijusių vyriausybių stumiamų piktnaudžiavimų. Izraelis aiškiai susitarė su "Pfizer" engti Izraelio gyventojus skiepų pasais, uždarymu, izoliavimu ir segregacija, prievarta skiepydamas žmones, tarsi jie būtų banda bebrų, patekusių į neetiškus Fauci eksperimentus.

Nepriklausomas komitetas nustatė, kad COVID vakcinos sukeltas mirtingumo padidėjimas 15 % viršija pandeminio mirtingumo rodiklius

Dar 2021 m. gegužę Izraelio liaudies komitetas parengė ataskaitą apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su KOVID vakcina. Šią nepriklausomą grupę sudaro įvairių akademinių disciplinų gydytojai, teisininkai, mokslininkai ir tyrėjai. Ši grupė nebijo kalbėti apie tai, ką mato.

Izraeliui pradėjus vykdyti COVID vakcinos programą, 2021 m. sausio-kovo mėn. duomenys apie perteklinį mirtingumą (14 398 mirties atvejai) nustelbė 2020 m. duomenis (12 575 mirties atvejai). Būtent 2020 m. gyventojai turėjo masiškai mirti dėl pandemijos. Vietoj to, po to, kai buvo paleistos COVID vakcinos, perteklinis mirtingumas padidėjo 15 procentų!

Po ankstyvo vakcinų išplatinimo Komitetas išnagrinėjo 2 346 pranešimus apie vakcinų sukeltą žalą, tarp kurių buvo 330 pranešimų apie mirtį. Dauguma mirčių buvo susijusios su staigios suaugusiųjų mirties sindromu, širdies priepuoliais, insultu ir kitais staigiais širdies sutrikimais. Taip pat buvo gauta daugybė kitų pranešimų apie įvairias problemas, pradedant Bell'o paralyžiumi, autoimuniniais paūmėjimais, kraujo krešuliais, akių sutrikimais, plaučių uždegimu, bėrimais, neurologiniais sutrikimais, persileidimais ir kitais seroziniais uždegiminiais sutrikimais bei organų problemomis. Deja, Izraelio vyriausybė ignoravo pirminius saugumo signalus ir, siekdama padidinti mirtino eksperimento laikymąsi, pradėjo naudoti vakcinos pasus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau