Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 19

Jacinda Ardern atsistatydina iš premjerės pareigų, nes piliečiai reikalauja ją suimti už ‘nusikaltimus žmoniškumui’

Jacinda Ardern paskelbė atsistatydinanti iš Naujosios Zelandijos ministrės pirmininkės pareigų, o tai paskatino milijonus žmonių naudotis socialiniais tinklais ir reikalauti, kad ši kraštutinių kairiųjų autoritarė būtų teisiama už savo nusikaltimus.

J. Ardern, kuri yra Pasaulio ekonomikos forumo jaunoji pasaulio lyderė, paliks ministro pirmininko postą ne vėliau kaip vasario 7 d., pareiškusi, kad "nebeturi pakankamai jėgų" šiam darbui.

"Pasitraukiu, nes su tokiomis privilegijuotomis pareigomis ateina ir atsakomybė. Atsakomybė žinoti, kada esi tinkamas asmuo vadovauti, o kada - ne", - sakė J. Ardern. "Žinau, ko reikia šiam darbui. Ir žinau, kad nebeturiu pakankamai jėgų, kad galėčiau jį atlikti teisingai. Tai taip paprasta."

"Aš esu žmogus, politikai yra žmonės. Mes atiduodame viską, ką galime, tol, kol galime. O tada ateina laikas. Ir man atėjo laikas."

COVID-19 pandemijos metu Ardern Naujosios Zelandijos visuomenei taikė drakoniškas uždarymo priemones. Trumpam panaikinusi apribojimus, šalis vėl įvedė uždarymo priemones, kai buvo užregistruotas vienas COVID-19 atvejis, ir paragino piliečius likti namuose, išskyrus atvejus, kai reikia "būtinai judėti".

Dėl pandemijos Ardern taip pat atidėjo šalies parlamento rinkimus keturioms savaitėms 2020 m. rugpjūtį, sakydama: "Galiausiai noriu užtikrinti, kad rinkimai vyktų gerai, kad visi rinkėjai turėtų geriausias galimybes gauti visą jiems reikalingą informaciją."

Naujosios Zelandijos gyventojai jai neatleido už tai, kad ji naudojo Naująją Zelandiją kaip Pasaulio ekonomikos forumo politikos bandymų poligoną ir stūmė vakcinas naiviems ir pažeidžiamiems visuomenės nariams.

Socialinę žiniasklaidą užplūdo raginimai suimti A. Ardern už "nusikaltimus žmoniškumui" iškart po žinios, kad ji atsistatydins iš ministrės pirmininkės pareigų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau