Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 20

Teksasas tapo pirmąja valstija, galinčia uždrausti chemtreilus

Teksasas taps pirmąja valstija, kuri gali uždrausti aerozolinių dalelių purškimą į dangų - reiškinį, paprastai vadinamą "chemtreilais".

Naujoje peticijoje grupė "Švarus Teksaso dangus" renka parašus, kuriais prašoma valstijos atstovų priimti įstatymus, draudžiančius pavojingą atmosferos aerozolių purškimą be išankstinio patvirtinimo ir purškiamų cheminių medžiagų tyrimų.

Teksasas tapo pirmąja valstija, galinčia uždrausti chemtreilus

Infowars.com praneša: Peticijoje teigiama: "Peticijoje teigiama, kad: "Mes, žemiau pasirašiusieji, esame susirūpinę Teksaso piliečiai, reikalaujantys, kad mūsų valstijos įstatymų leidėjai priimtų teisės aktus, kurie apsaugotų mūsų šeimas, naminius gyvūnus, pasėlius, vandenį ir aplinką nuo bet kokio neigiamo šalutinio apygardos, valstijos, federalinės, karinės, taip pat bet kurios korporacijos, nevyriausybinės ar pelno nesiekiančios organizacijos purškimo mūsų danguje poveikio."

Švarus dangus Teksase ne tik sukelia atmosferos taršą - miglotą dangų ir užstoja saulės šviesą, bet ir pažymi, kad "kritulių, požeminio vandens ir dirvožemio tyrimai rodo, jog kai kurios purškiamos medžiagos ar dalelės yra aliuminio, bario ir stroncio oksidai".

"Labai padidėjęs aliuminio oksido ir kitų toksiškų metalų junginių bei kitų aerozolinių medžiagų ar dalelių poveikis žmonėms ir visoms gyvoms būtybėms sukelia kvėpavimo sutrikimų ir kitų neigiamų sveikatos sutrikimų", - teigiama peticijoje.

"Žmonės, naminiai gyvūnai ir laukiniai gyvūnai patiria žalą, nukenčia žemės ūkio pasėliai ir dirvožemis, kenčia ir daug kur nyksta miškai, užterštas vanduo. Nepriklausomai nuo to, kuo pateisinamas šis nuolatinis purškimas, jis labai kenkia mūsų sveikatai ir aplinkai."

"Švarus dangus" nukreipia asmenis į geoinžinerijos svetainę geoengineering.org, kur jie gali susipažinti su išsamiais tyrimais šia tema, ir papildomai pateikia įrodymų, kad federalinė vyriausybė įsigijo daugybę orų modifikavimo patentų, taip pat parengė mokslinių tyrimų dokumentų apie "Orų ir klimato modifikavimą", kurie buvo parengti dar praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje.

Ši peticija paskelbta po to, kai praėjusį rugsėjį geriausi geomokslų specialistai žurnale "Advances In Social Sciences Research Journal" paskelbė straipsnį, kuriame apkaltino Jungtines Tautas dalyvaujant sąmoksle, kuriuo siekiama sunaikinti Žemės aplinką.

Džeimsas Marvinas Herndonas (James Marvin Herndon) ir Markas Vaitesidas (Mark Whiteside) savo straipsnyje įspėjo, kad žmonijai "liko nedaug laiko visam laikui nutraukti bet kokią geoinžinerinę veiklą", konkrečiai "aerozolinius akmens anglies pelenus, kurie, pasak jų, yra išpurškiami iš reaktyvinių lėktuvų" ir "patenka į troposferą", kur "sistemingai ardo Žemės atramines sistemas ir nuodija gyvybę šioje planetoje".

JAV federalinė vyriausybė tyliai pripažino, kad ši praktika vykdoma taikant stratosferos aerozolio įpurškimą (SAI), kuris, kaip pažymėjo buvęs CŽV direktorius Džonas Brennanas (John Brennan), yra "būdas stratosferą pasėti dalelėmis, galinčiomis padėti atspindėti saulės šilumą panašiai kaip ugnikalnių išsiveržimai".

"SAI programa galėtų apriboti pasaulinės temperatūros kilimą, sumažinti kai kuriuos su aukštesne temperatūra susijusius pavojus ir suteikti pasaulio ekonomikai papildomo laiko atsisakyti iškastinio kuro. Be to, šis procesas yra palyginti nebrangus", - sakė Brennanas Užsienio santykių tarybos konferencijoje.

Į "Švaraus dangaus Teksase" prašymą pateikti komentarą iš karto nebuvo atsakyta.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau