Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 28

CDC direktoriaus pavaduotojas pripažįsta, kad Covid skiepai gali sukelti ‘sekinančias ligas’

Šią savaitę vykusiame FDA patariamajame posėdyje dėl "Covid" vakcinų CDC Imunizacijų saugos biuro direktorius Tomas Shimabukuro (Tom Shimabukuro) pripažino, kad jo vadovaujama agentūra žinojo, jog po šių vakcinų vartojimo žmonės serga "silpnėjančiomis ligomis".

Jis sakė: Mes labai rimtai žiūrime į vakcinų saugą" ir pridūrė: "Kalbant apie pranešimus apie žmones, kuriems pasireiškė silpnėjančios ligos, mes žinome apie šiuos pranešimus apie žmones, kuriems po "Covid" vakcinacijos pasireiškė ilgalaikiai sveikatos sutrikimai."

"Infowars" praneša: Shimabukuro tęsė, "Kai kuriais atvejais šiuos sveikatos sutrikimus patiriančių žmonių klinikinis vaizdas yra įvairus, o konkreti medicininė simptomų priežastis nenustatyta. Suprantame, kad liga trikdo ir kelia stresą, ypač tokiomis aplinkybėmis, ir pripažįstame, kad šie sveikatos sutrikimai gerokai pablogino žmonių gyvenimo kokybę, taip pat paveikė aplinkinius."

"Tikimės pagerėjimo ir pasveikimo, toliau stebėsime šių vakcinų saugumą ir bendradarbiausime su partneriais, kad geriau suprastume tokio pobūdžio nepageidaujamus reiškinius", - pridūrė jis.

Dr. Peteris McCulloughas (Peter McCullough) pakomentavo virusinį daktaro Shimabukuro vaizdo įrašą, sakydamas, kad CDC pareigūnas žurnale "New England Medical Journal" paskelbė prastus patarimus apie nėščiųjų skiepijimą "Covid" vakcina.

Dr. P. McCullough pasiūlė CDC "imtis ryžtingų žingsnių ir paraginti pašalinti visus produktus iš rinkos bei pradėti traumų nustatymo ir gydymo programas".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau