Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 14

Ar žinote, kodėl po pagalve turėtumėte pasidėti česnako skiltelę?

Turbūt nedaug atsirastų žmonių, kurie nėra girdėję apie česnako teikiamą naudą. Pasirodo, jis gali būti naudojamas ir kiek kitaip, neįprastai – padėtas nakčiai po pagalve, gali veikti kaip puikus vaistas nuo nemigos, gelbėti nuo knarkimo, atbaidyti vabzdžius bei, žinoma, stiprinti imunitetą.

Miegas, Sveikata, Česnakai, česnakas, netradicinė medicina

Susipažinkite plačiau su česnako skiltelių, laikomų po pagalve, gydomosiomis savybėmis:

1. Atbaido uodus ir kitas kitus vabzdžius. Česnakai, dėl savo stipraus kvapo, ne itin mėgstami įvairių vabzdžių, o ypač uodų. Jei česnaką laikysite po pagalve per naktį, išvengsite bent dalies uodų ar vorų įkandimų. Taip pat galima pasigaminti natūralų česnako ir vandens repelentą, kuris purškiamas ant augalų, atbaido kenkėjus, taip pat puikiai tinka tokiu mišiniu nupurkšti vaisius ir daržoves.

2. Gydo nemigą. Padėtas česnakas nakčiai po pagalve – nuo seno naudojama priemonė, nemigos gydymui. Jo kvapas ramina širdies ritmą, atpalaiduoja, nes smegenys gauna signalą, kad reikia nurimti, o po kiek laiko susireguliuoja miego ciklas. Taip yra dėl to, nes česnako sudėtyje yra dideli kiekiai sieros junginių – pagrinde alicino, kuris skatina atsipalaidavimą ir padeda greičiau užmigti.

3. Saugo nuo infekcinių ligų. Švieži česnakai yra veiksmingi bakterijų ir virusų žudikai. Kvėpuojant per visą naktį česnaku, slopsta infekcijos sukėlėjų augimas organizme, kūnas saugomas nuo patogenų. Česnake esantis alicinas blokuoja dvi fermentų grupes, leidžiančias infekciniams mikrobams išgyventi žmogaus kūne – jie puikiai kovoja su grybelinėmis ir bakterinėmis infekcijomis. Česnakai gali užkirsti kelią infekcijai ne tik kūno viduje, bet ir išorėje. Tie, kas po pagalve laiko šį vaistinį augalą bent kelias minutes prieš miegą, mažiau serga.

Miegas, Sveikata, Česnakai, česnakas, netradicinė medicina

4. Priverčia kvėpuoti geriau ir mažina knarkimą. Česnakai gali atpalaiduoti užkimštus nosies kanalus, palengvindami naktinį kvėpavimą, šitaip mažindami knarkimą, o tai leidžia geriau išsimiegoti. Taip pat galite ne tik šį vaistinį augalą palaikyti kurį laiką po pagalve, bet ir įmerkti 3–4 česnako skilteles į verdantį vandenį ir įkvėpti garų – kvėpuosite lengviau nei anksčiau.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau