Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Straipsnio talpinimo instrukcija

Paranormal.lt autoriams

Domiesi mistika, NSO, paranormaliais reiškiniais, astralinėmis kelionėmis, sapnais, dvasiomis? Galbūt bandei kviestis dvasias, matei neatpažintą skraidantį objektą, sapnavai keistą sapną, patyrei dejavu? Žinai įdomių burtų? Atsiųsk savo pasakojimą mums ir pasidalink savo istorija su kitais.

Turite informacijos kurią norite paskelbti interneto erdvėje? O galbūt norite paskelbti įdomią naujieną ar paprasčiausiai pasidalyti savo mintimis? Puiku! Paranormal.lt. tinklaraštis gali Jums padėti visa tai padaryti visiškai nemokamai. Tinklaraštis Paranormal.lt visada laukia ne tik skaitytojų, bet ir leidėjų. Mes visada maloniai pasiryžę bendradarbiauti ir savo tinklaraštyje paskelbti aktualią visuomenei informaciją visiškai nemokamai.

Rašydami savo istorijas stenkitės aprašyti viską kuo aiškiau ir suprantamiau. Trumpi, ar be aiškios minties pasakojimai nebus skelbiami. Taip pat prašytumėme naudoti lietuviškas raides – taip palengvinsite jūsų pasakojimo paruošimą. Straipsnius galite rašyti adresu admin@paranormal.lt  arba galite jūs patys būti redaktoriais savo pasakojimo, prisiregistruoti ir patys patalpinti straipsnį rubrikoje blog arba dešinėje pusėje jums suteiktu meniu (straipsnio talpinimas) užpildę žemiau esančią formą pasirinkę kategorija (Paranormalios istorijos). Straipsniai praeis moderatorių, po tam tikro kiekio patalpintų straipsnių, jums bus suteikta galimybė talpinti straipsnius be moderatoriaus. Radote įdomų straipsnį lietuvių k. rusų k. anglų k., Jūs galite t.p. patalpinti. Patalpinus būtina nurodyti šaltinį ir straipsnio autorių.

Informacija: talpinimo instrukcija

1. Straipsnio talpinimas HTML code. Pasirinkite reikiama kategorija.

2. Aprašykite trumpas straipsnio aprašymą (nuo 200 iki 300 simboliu).
3. Pilnas straipsnio aprašymas (gali trumpas aprašymas sutikti su pilnu aprašymu).
4. Nuotraukų galite patalpinti 5. Reikalui esant galimybė padidinti.
5. Nuotraukos kodas $IMAGE1...$, $IMAGE2...$ ir t.t. Žiūrėkite į paveikslėlį. (kodas be esančių viduje taškų)
6. Nuotraukos kodas talpinamas į straipsnio reikiama vietą:
7. Paspaudus apsisukimą, užpildomas nuotraukos pavadinimas.
8. Toliau užpildome nuorodos šaltinį.
9. Ir raktinius žodžius ( straipsnio svarbiausi žodžiai pvz. kompiuteriai, pardavimai, naujiena ir tt.)
10. Saugos kodas.
 
Labai svarbu, kaip naujas vartotojas, jūs galėsite redaguoti. Tačiau, straipsnis lauks administratoriaus patvirtinimo. Vėliau, jai straipsniai būs teigiamai paruošti, bus suteikta galimybė be administratoriaus patvirtinimo skelbti straipsnius ir naujienas.

Norėtume priminti, jog paranormal.lt portale nespausdinama Lietuvos įstatymus pažeidžianti medžiaga, alkoholio/tabako/azartinių žaidimų reklama, religinė ar ideologinė propaganda. Nebus praleisti įžeidžiantys ar pranešimai su keiksmažodžiais.