Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugsėjo » 17

Jei iš partnerio norite daugiau, nei jis gali duoti

Įdomus dalykas gaunasi… Imi ir nusivili žmogumi…

Taip atsitinka, kai ateiname į santykius, atsinešdami ištisą glėbį įvairiausių lūkesčių. Visiškai nepagrįstų, tačiau tvirtų ir stabilių.

Mes tikimės, kad mus mylės ir lepins, kad galėsime kompensuoti tą meilės ir rūpinimosi deficitą, kurį atsitempėme iš vaikystės. Kad jis atėjo iš vaikystės mes galime ir nesuvokti, tačiau būtent taip ir yra ir dėl to partneris, mūsų nuomone, turi mus kažkaip ypatingai mylėti, rūpintis, visą laiką būti greta ir tą pačią sekundę atsiliepti telefonu.

Ir mes vis tikimės, šventai tikime, kad šiuose santykiuose pavyks gauti tai, ko negavome iš tėvų ir iš ankstesnių santykių.

Tačiau viskas gaunasi taip, kaip praeitą kartą. Viskas kaip anksčiau. Skirtingi santykiai, skirtingi partneriai, o lūkesčiai kiekvieną kartą tie patys. Ir palaipsniui suprantame, kad visa tai buvo viso labo iliuzija.

Susitaikyti su šiuo faktu labai sudėtinga ir skausminga. Kovoti mes pradedame tik tam, kad nejaustume skausmo: reikalauti, kankintis, kovoti, stengtis perdaryti kitą žmogų, pritaikyti jį savo poreikių tenkinimui kaip buitinį agregatą. Galime lankyti įvairiausias apskaitas, daug skaityti, artėti link įsivaizduojamo idealo, kuris iš koto išvers priešingos lyties atstovus… Labai daug visko darome, kad tik nepastebėtume to vis pasikartojančio scenarijaus. Darome viską, ką galime, tikėdamiesi gauti meilės ir rūpinimosi.

Stengiamės iš visų jėgų, tačiau taip ir nepriartėjame prie pergalės. Meilės deficitas nemažėja. Partneris netaps jums tėčiu ar mama ir nepajėgs duoti jūsų trokštamos meilės. Visada jo duodami dalykai bus ne tokie, jų visada nepakaks. Kova dėl didesnės meilės dozės tęsis iki to laiko, kol nepriimsime sprendimo susitikti akis į akį su tuo, ko mes taip įnirtingai stengiamės išvengti.

Visas tas karas su partneriu – tai ne kas kita, kaip pastangos išvengti skausmo, baimė pažvelgti tiesai į akis.

Ką reikia daryti, kad ištrūktume iš šio scenarijaus? Būtina pakeisti strategiją. Sukaupti drąsos pabaigti karą, sudėti ginklus ir priimti realybę. Ištyrinėti savo traumą, sugrįžus mintimis į vaikystę ir atlaikyti tą skausmą, nuo kurio taip ilgai ir įnirtingai bėgome.

Tęsti beprasmiškus karus su mylimais žmonėmis ar ištverti skausmą – šitą problemą spręsti teks jums patiems.

Ir atminkite: karas gali tęstis amžinai. O skausmas praeina. Jei tik išdrįsime jį kartą imti ir iškęsti.

Šaltinis

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau