Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 18

Ką reiškia piramidės su akimi ženklas

Piramidė su ant jos pavaizduota akimi yra vienas iš paslaptingiausių simbolių. Jį galima sutikti ir senovės Egipto šaltiniuose, ir šiuolaikiniuose. Toks ilgas šio ženklo gyvavimas rodo, kad jis nėra šiaip paprastas senovės dailininko papaišymas...

Piramidė su akimi vaizduojama dviem variantais. Klasikinis egiptietiškas variantas - tai tiesiog piramidė su akimi vienoje pusėje.

Labiau paplito antrasis variantas, kuris vaizduoja nukirstą piramide, virš jos kybo ta viršūnė su pavaizduota akimi.

Šioje schemoje galima įžiūrėti gilią simbolinę reikšmę: viršūnė atskirta nuo pagrindo, būtent viršūnėje yra visareginti akis. Nedidelė viršutinė dalis viešpatauja virš visumos - būtent tokia idėja vyrauja šiame paveiksle.

Piramidės su akimi simbolizmas suprantamas, bet iš kur atsirado šis simbolis, kodėl jis gyvuoja ir mūsų laikais? Dažniausiai šis simbolis siejamas su masonais; trikampyje įterpta visa matanti akis yra žinoma kaip “Šviesioji delta”. Manoma, kad masonai pasiskolino šį simbolį iš krikščionybės. Ten trikampis simbolizuoja Trejybę, o akis - visa matančią apvaizdą. Tačiau šis simbolis buvo sutinkamas dar iki krikščionių, jis buvo žinomas Egipte kaip “Horo akis”. Vis dėlto, nepaisant kultūrų kaitos, ženklo - kaip visa reginčios dievo akies - simbolinė reikšmė nesikeičia.

sąmokslo teorijos, piramidės, Šviesioji delta, Horo akis, Iliuminati

Būtų paprasčiausia akį trikampyje ant vieno JAV dolerio kupiūros laikyti masonų simboliu, bet iš tikrųjų viskas yra sudėtingiau. Yra akivaizdus skirtumas tarp “Šviesiosios deltos” - akies trikampyje - ir visa reginčios akies virš nukirstos piramidės. Todėl antroji akis gana dažnai siejama su viena iš paslaptingiausių ir mistiškiausių organizacijų - Iliuminatų ordinu. Ordino nariai akį trikampyje vadina “gnos-tine Liuciferio akimi" arba “visa žinančia akimi”. Šis simbolis taip pat tiesiogiai siejamas su pasaulio vyriausybe - tai grupė žmonių, turinčių didžiulę valdžią, slapta valdančių pasaulį ir sprendžiančių dėl jo vystymosi kelių. Tai patvirtina faktas, kad piramidė vaizduojama ant JAV vieno dolerio kupiūros. Ant piramidės pagrindo galima įžiūrėti užrašą MDCCLXXVI. Romėniškai tai reiškia 1776. Šiais metais ir buvo įkurtas Iliuminatų ordinas (šie metai yra ir JAV nepriklausomybės pripažinimo metai).

sąmokslo teorijos, piramidės, Šviesioji delta, Horo akis, Iliuminati

sąmokslo teorijos, piramidės, Šviesioji delta, Horo akis, Iliuminati

sąmokslo teorijos, piramidės, Šviesioji delta, Horo akis, Iliuminati

(500 Grivinų banknoto galinė pusė)

Įdomią simbolinę reikšmę turi piramidės lygių kiekis. Iki nupjautos viršūnės yra 13 sluoksnių, tai simbolizuoja 13 kartų po 13 metų. Iš viso 169 metai. Būtent tiek laiko iliumi-natai ruošėsi užgrobti valdžią - nuo 1776 metų iki 1945 metų. Toliau yra tarpas tarp nukirstos piramidės ir pakilusios jos viršūnės. Tas tarpas vadinamas “antrąja era”. Tai 26 metai arba du kartus po 13. Eros pradžia - 1945 metai, pabaiga - 1975 metai. Galiausiai pakilusi piramidės viršūnė su ant jos pavaizduota akimi vadinama “trečiąja era“, ji trunka 39 metus arba tris kartus po 13. Jos pabaiga -2010 metai. Po šios datos iliuminatų valdžia darosi visaapimančia, niekas pasaulyje jau nebepajėgs užginčyti šio ordino nustatytos naujos pasaulinės tvarkos. Tai rodo po piramide ant vieno JAV dolerio kupiūros išspausdinta frazė “Novo ordo seclorum (“Nauja amžių tvarka”).

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.10.2020 laikas 21:42 Skirtingos vyrų ir moterų iliuzijos poroje

Svarbiausia vyriška iliuzija santykiuose yra įsitikinimas, kad moteris jį priims tokį, koks jis yra. Jis tikisi, kad štai pagaliau sutiko tą vienintelę, kuri nieko nelauks ir nereikalaus iš jo, tik paprasčiausiai dovanos jam meilę. Ir kiekvieną kartą vyras patiria skausmą ir nusivylimą, kai jo ne...

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 19:04 Ką daryti, jei dažnai pučia pilvą?
Pučia pilvą dėl kažkokių tai priežasčių, todėl svarbu suprasti pilvo pūtimo priežastis ir imtis būtinų priemonių.

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:51 Kada nugarą šildyti pavojinga
Tarp mano pažįstamų sklando nuomonė - jei suskaudo juosmenį, iškart jį pašildyti, t y. patepti kokiu nors šildančiu tepalu ir apvynioti vilnone skara, įlįsti į karštą vonią arba, jei yra galimybė, nueiti į pirtį ir gerai pasikaitinti....

Skaityti daugiau

19.10.2020 laikas 17:18 Medus mažina cholesterolio kiekį

Jau daug metų stengiuosi gydytis liaudiškomis priemonėmis. Iš vienos pusės, dėl ekonomijos, o iš kitos pusės - dėl naudos sveikatai. Prie kelerius metus man buvo nustatytas padidėjęs cholesterolis.

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 20:50 Kūno kalba: ką slepia moterys... Testas
Kūno kalba: suraskite melagę! Kuri moteris kažką nuo jūsų slepia? Pasitikrinkite, ar jūs esate įžvalgūs! Kūno kalbos žinovams siūlome labai linksmą ir įdomią užduotį! Šiandien mes parodysime „tikrą moterų veidą“. O jūs kartu su mumis išbandykite savo jėgas. Pabandykite čia surasti melagę!...

Skaityti daugiau

18.10.2020 laikas 19:12 Receptai: kuo naudingos tavo sveikatai kalendrų sėklos?

Ne kartą ir pati išbandžiau nemažai jūsų receptų, gydžiau jais ir savo vaikus. Šiandien norėčiau papasakoti, kaip išmokau kovoti su pilvo pūtimu.

Skaityti daugiau